התבונה הגלקטית והתבונה היקומית

חפא אמר לנו שהחיים נוצרו במרכז הגלקסיה, איזור שבו החורים השחורים (שהוא כינה "בורות האופל העצומים") ספחו בעוצמה אדירה מיליוני ערפיליות ומערכות שמש שתהליך התרסקותם והיבלעותם בבורות האופל יצר את האור החזק של מרכז הגלקסיה, וגם העשיר את האזור המקיף את הבורות ביסודות כימיים מגוונים, ובכלל זה כל היסודות הדרושים ליצירת מולקולות של חיים.
לפי דבריו של חפא, מרכז הגלקסיה דומה לים אינסופי של יסודות ומולקולות, תערובת מותכת של גזים ונוזלים המקיימת בתוכה גם סוג של תבונה, ויש הרואים את הכל כחיה אחת ענקית, מלאת תבונה. לתבונה הזו קוראים התבונה הגלקטית, והיא התפתחה מעושר חומרי הבניין שבמרכז הגלקסיה, הנוצרים בכור ההיתוך הענק של מולקולות הנוצרות שם בצפיפות אדירה, כשהן נשאבות ללא הרף אל החור השחור.
התבונה מתקיימת גם בתוך המרחב הפנימי של בורות האופל, וכוהני התבונה האפלה מאמינים שזוהי התבונה השולטת, ויש אף המאמינים שתכלית קיומו של החור השחור הוא ביצירתה, בתהליך שמשמעותו השבחת התבונות הגלקטיות שנשאבות אליו ללא הרף מבחוץ.

כלומר: החור השחור "שותה" את החומרים הבסיסיים הנדרשים לתבונה, אם מתוך תבונות קיימות ואם כחומרים נפרדים, ומייצר ממנה את תבונת האופל, הכוללת זכרון, תובנות, יכולת מחשבה ותכנון, והיא, לפחות לדעת כוהניה, התבונה השולטת ביקום.

IMG_20200831_145921

לוחמי הקרן הבהירה מאמינים, לעומת זאת, שיש ביקום תבונה שקדמה לכל זאת, היא היתה קיימת ביקום מרגע שנוצר במפץ הגדול, עוד בטרם היו בו כוכבים, גלקסיות וחורים שחורים. הם קוראים לתבונה זו התבונה של קרן הבריאה, ולפעמים גם התבונה הראשונה. הם מבדילים בינה לבין התבונה הגלקטית הטובה (שנקראת לפעמים גם התבונה הגלקטית הבהירה, ורבים טועים בינה לבין הקרן הבהירה), זאת שעל פי אמונתם של חייזרים רבים (חפא אוהב להגיד ש"כולנו חייזרים"), מנהלת במרכז הגלקסיה מאבק מתמיד עם תבונת האופל ומזוהה ע"י מאמיניה עם האור שבמרכז הגלכסיה.
לוחמי הקרן הבהירה שחפא נמנה עליהם, השכילו להבין שני דברים:
א. האור שבמרכז הגלקסיה שבוי תמידית בידי החור השחור היוצר אותו בעצם בתהליך בלתי פוסק של ריסוק עולמות, וכך גם התבונה הטובה שמזוהה עם אותו האור, שבויה בדרך כלל על ידי האופל ומקיימת ובונה אותו. לוחמי הקרן הבהירה צריכים תמיד לפעול נקודתית, ובמקום שהם מזהים תבונה גלקטית טובה, לשחרר אותה מתפיסתה של תבונת האופל, וזוהי פעולה שאיננה נגמרת אף פעם.
ב. מנהיגים של בריתות גלקטיות ושל ציבורים חיזריים הירבו לדבר בשם התבונה הגלקטית הטובה עליה למדו בבתי הספר של התבונה הגלקטית שבהם למד גם חפא, ואהבו לדבר על עצמם כלוחמים בשמה כנגד תבונת האופל. למעשה לא הבינו שום דבר מן השדרים של התבונה הגלקטית שכל אחד יכול להגיע אליהם דרך האינטרנט הטלפתי, ואילו הבינו, היו יודעים עד כמה הם מרבים להשתמש בשיטות של האופל ועד כמה הם תורמים להזין אותו. וישנם כמובן לא מעט מנהיגים, שעושים כך במודע.
חור שחור
חפא אומר שהתבונה הגלקטית, שצבע הטלפתיה שלה באינטרנט הטלפתי הוא סגול, לא ניתנת להפרדה מתבונת האופל או תבונת הבור השחור החבויה מאחורי האור הגלקטי. יסודות של אור ושל אופל מרכיבים את התבונה הגלקטית. להפריד ביניהם באמת, יכול כיום רק מי שלמד במסדר לוחמי הקרן הבהירה ומכיר את הטלפתיה של התבונה הראשונה, שאיננה זמינה ברשת הגלקטית.

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

5 תגובות בנושא “התבונה הגלקטית והתבונה היקומית

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: