יהווים

הַתְּבוּנָה הַבְּהִירָה הַבְּהִירָה, שֶׁהִיא אֵם הַתְּבוּנָה הַגָּלַקְטִית, בָּרְאָה אֶת הַיְּקוּם, אַחַר כָּךְ הָיְתָה תְּקוּפָה שֶׁבָּאָה תְּבוּנָה אֲפֵלָה לַיְּקוּם וְנוֹצְרוּ הַחוֹרִים הַשְּׁחוֹרִים, הַחוֹרִים הַשְּׁחוֹרִים יָצְרוּ אֶת הַחַיִּים הָאוֹרְגָּנִיִּים וְאֶת הַתַּנִּינִים הָאֲרֻכִּים, עַד שֶׁבָּאוּ הָאֲדָמִיִּים בִּימֵי תַּמְקֵּט וחָבְרוּ אֶל הַתְּבוּנָה הַבְּהִירָה, וְהָיוּ לִילָדֶיהָ.

2014-10-06 23.33.15 מרקורי זקה

אדמי הדבורה הקדומים, שפרצו ליקום לפני 5 מיליארד שנים, והקימו, בין היתר, את בית הספר הגבוה של התבונה הגלקטית, עדיין קיימים, או חלקם. אך מאז, הם שינו את צורתם, ואנחנו אולי לא נזהה אותם, אם נפגוש אותם. השינוי שלהם בא יחד עם גילוי היכולת לשמר זיכרון ותודעה 'אישית' בנפרד מהגוף – אלמוות על פי הבנתנו.

עד אשר גילו את האלמוות, חיו אדמי הדבורה בפחד ויראה מפני 'האינסטנציות הגבוהות' ו'הייחום הקוסמי' שהתקשר אצלם עם החורים השחורים, שמהם צמחה, על פי אמונתם, 'התבונה האפלה'. על פי חכמות וחכמי בית הספר הגבוה של התבונה הגלקטית, 'ייחום קוסמי' זה הוא אשר יצר מריבות בין אדמי הדבורה, גרם להם מלחמות ביניהם וניזון מהדם הנשפך ו"הארומה המיוחדת" של אנרגיית החיים שהופקה מהריגת הלוחמים זה את זה.

חכמי בתי הספר הגבוהים של התבונה הגלקטית עמלו קשה בחיפוש אחר דרכים להוציא את אדמי הדבורה ממעגלי השליטה של ​​'האינסטנציות הגבוהות' ו'הייחום הקוסמי' ולהפוך את עצמם ל'מכוננים', יוצרים, דימיורגוס, יהוה. שולטים.

לפני שהפכו ליהווים, הייתה להם תקופה בה האמינו כי אם ייצרו לעצמם כפילים, בצלמם ובדמותם, הם יטו את 'הייחום הקוסמי' כלפי כפילים אלה וזה ישאיר אותם, אדמי הדבורה, חופשיים לחפש את דרכם אל הנצח.

כמה  דורות (כל דור נמשך כמה מאות מיליוני שנים) של שושלות אדמי דבורה ששובטו על ידי אדמי הדבורה המקוריים, מפרידים בינינו לבינם, וזמן קצר לפני הופעתו של המין האדמי על פני כדור הארץ, הצליחו אדמי הדבורה למצוא את האלמוות שלהם, ובנוסף לכך הם גילו, שיצירת שיבוטים אכן עוזרת להם להאריך את חייהם, אם כי לא בהכרח באותו אופן שבו חשבו.

במשך  דורות רבים, אולי ביותר מ-100 מיליון כוכבי לכת בגלקסיה (שנחשבו 'מתאימים להיאחזות' עבורם), זרעו היהווים את הDNA שלהם אל מינים שונים, להם חזו היהווים סיכוי להתפתח להיות 'בצלם ובדמות יהוה'. כל אלה נקראו על ידי היהווים אדמיים, למרות שאנחנו לא בהכרח נזהה אותם ככאלה, אם אי פעם נפגוש אותם (ואולי חלקנו כבר פגש כמה מהם ..) בכל כוכב לכת בו פעלו היהווים, הותאם הDNA שזרעו, בווריאציות שונות, לטבע המקומי תוך ניבוי הסיכוי של אותו המין לשרוד בו, ולרוב הוזרע הDNA במיני חיים שכבר היו ברמת פיתוח כלשהי על אותם כוכבי הלכת. רבות מהצורות הללו שהוזרעו, אכן התפתחו הלאה, ורבות מהן אף מוצלחות יותר מהאנשים שאנו מכירים בכדור הארץ. לא לכל כוכבי הלכת שזרעו, היהווים חזרו אחר כך. חפא, כפי שכבר אמרתי, האמין זמן רב שכדור הארץ הוא 'בתול' או 'כמעט בתול' מכיוון שאורחים מבחוץ אמנם ביקרו בו, בזריעה הראשונה, המוקדמת, בשחר האבולוציה, אך לא ביקרו בו מאז , עד למועד שבו כדור הארץ החל לשדר סימנים להתפתחות גרעינית ויציאה לחלל, באמצע המאה ה20, קרוב לזמן חטיפתו של חפא על ידם (ואלה שחטפו אותו, ואחרים שביקרו באותה תקופה ולאחר מכן, היו צאצאים רחוקים מאוד של היהווים המזריעים הקדומים, ולמעשה היו הם עצמם אדמיים משובטים, 'אחינו הבוגרים מעט'). מאוחר יותר הוא שינה את דעתו.

מה שחשוב שנבין, אמר חפא, הוא שכל העולם שאנחנו מכירים, בתודעה המהונדסת שלנו, הוא עולם שנוצר על ידי היהווים, היורשים הביולוגיים של אדמי הדבורה, בחמשת מיליארד השנים האחרונות.

זה לא אומר שאין אדונים אחרים בשטח, מתחרים, שהגיעו גם הם לכדור הארץ, וזה לא אומר שהם לא מחזיקים גם כן עבדים (או רובוטים) דמויי אנוש. גם לא בטוח שבכל המקומות הסתיימו המלחמות עם התנינים, וכי צאצאי תמקט שחררו את כל בני האדם מהשעבוד לתנינים. אבל מבחינתנו, בינה A שנמצאת לידנו כמו דלת ליד דלת, וכל הפוליטיקה "החוצנית" תחתיה מתנהל עולמם של אלה שמושכים בחוטים מאחורי עולמנו, כל אלה הם של היהווים והיצורים היורשים הישירים שלהם, שהם קצת יותר מבוגרים מאיתנו. חלק מ'אחינו הבוגרים' הגיעו גם הם לאלמוות או להארכת חיים, שאת כל מה שנכלל בהם – התחדשות מתמדת של חיות ורעננות, של הרקמות הנפשיות, של 'הנשמה' על כל מרכיביה, של האנרגיה האינטלקטואלית ויכולות הלמידה והזיכרון השומרות עליה עירנית, הם מייצרים מתאים צעירים של משובטים חדשים יותר, אותם הם מגדלים, בכוכבי לכת פריפריאליים המשמשים להם כחוות אדונים.

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

15 תגובות בנושא “יהווים

 1. בהתחלת דרכם של היהווים, האמינו גם הם באלים מקומיים, נוקמים ונוטרים, שכל אחד מהם מגן על השבט או המאמינים שלו, עושה אותם עדיפים על שאר האדמיים, ובעיקר, נותן לכהנים ולמאמינים שלו זכות לשלוט באחרים ולקחת את רכושם.

  אהבתי

 2. גילוי היקום, התפתחות הטיסות בחלל וצמיחת הפדרציות העל-פלנטריות האדמיות הראשונות, הביאו לתפיסה חדשה של האל, ויש אומרים שתפיסה חדשה של האלוהות הייתה תנאי להיווצרותה של מערכת רב-פלנטרית ורב-סולרית.
  בקצרה, האדמיים שהם היהווים מבחינתנו, שהינדסו אותנו (יחד עם עוד יצורים אחים שלא בהכרח דומים לנו) ואת מבנה ההכרה והתודעה שלנו, האמינו בכח שנמצא ביקום, או מעבר ליקום, והוא 'הרוח של היקום' או 'התשובה הסופית' לשאלה למה היקום קיים, והוא גם 'הכוונה הנכונה של הדברים' והדרך היחידה של אדמיים להתחבר אליו היא 'לחוש או להכיר את הכוונה של הדברים, התהליכים, הכיוון שאליו הם הולכים' וזאת חייבת להיות פעולה משותפת. האדמיים היהווים שללו התגלות ליחידים, ותפילה לאלוהים על מנת שישנה דברים עבורם הפכה למושג חסר משמעות אצלם. אפשר לברך, לאחל "שתמצא את הכוונה הנכונה בדברים", משהו דומה לmay the force with you. אולם כל פעילות של התחברות פולחן נאסרה וקוצצה באכזריות. פרקטיקות שונות שהשיגו הדתות העתיקות במאמציהן להתחבר לכוח (או נוכסו על ידיהן) נשמרו במקומות שכהני הדתות לא יכלו להגיע אליהן, בבתי הספר של התבונה הגלקטית.
  עכשיו תשאלו, מהי התבונה הגלקטית, ותבונת קרן הבריאה? הן שונות מה'כח' הזה?
  ובכן, יש כאלה שחושבים שאין הבדל, וחפא הכיר אישית יהווים שזיהו את הכח עם התבונה הגלקטית. אבל המקורות של המושגים הם שונים, ולמרות שהדבר נראה סותר את אגדות תמקט, נראה שמושג "הכח" הוא קדום יותר, מהמושגים של התבונה הגלקטית וקרן הבריאה ומושגים נוספים בסדרה שלא כתבתי עליהם. בכמה? בוודאי בכמה מיליארדי שנות ארץ קטנות. מושג ה"כח" הוא מושג שהוסכם כמושג של אמונה. המושגים של קרן הבריאה והתבונה הגלקטית, נוצרו כתוצאה ממחקר שנעשה בבתי הספר של התבונה הגלקטית במהלך של כמה מיליוני שנות ארץ (קטנות), מחקר אשר גילה שתבונה אכן קיימת ביקום, בגלקסיות, בכוכבים ובמה ששרד מהיקום " שקדם להן ("היקום הבראשיתי" שהוא – אגב – לדעת קונצנזוס של מדענים בבית הספר של התבונה הגלקטית – שריד של יקום קודם שסיים את חייו בהתכווצות – והתרחב מחדש, וכך הדבר קורה ויקרה במחזוריות אין קץ)
  המדענים מדגישים שהתבונות שהם גילו, ולומדים מהן על היקום משיחות שהם מנהלים איתן באינטרנט הטלפתי העתיק, אינן אותו "כוח" או "אל" שרבים מהיהווים מאמינים בו, אלא הן הצטברות של תהליכי קוגניציה שנוצרו מריאקציות במרק החומר הקוסמי הצפוף, והם מתנגדים לכל אקט וריטואל של אמונה כלפי הקוגניציות האלה. ובכל זאת, רבים אומרים "בעזרת התבונה הגלקטית הבהירה" או ב"עזרת קרן הבריאה" כשכוונתם דומה למדי ל"בעזרת האל" או "בעזרת הforce"

  אהבתי

 3. תבונה נוספת שקיימת ביקום היא תבונת האופל, שנוצרה בתוך שדות כבידה עצומים כמו החורים השחורים, חלק גדול ממנה הוא תבונה גלקטית וכוכבית שנטרפה על ידי "בורות/בולעני האופל" האלה.
  כשדיבר איתנו חפא על הדברים, חשבתי לי שעולמם של יוצרי תודעתנו היהווים בסך הכל דומה מאוד לעולם שלנו מבחינת המושגים, האמונות, תפיסת הקוסמוס, ואולי כל מה שנדמה לנו כמחשבות ותפיסות שאנחנו המצאנו, זה בסך הכל משהו שירשנו מהם במבנה הבסיסי הקדום המשותף.

  אהבתי

 4. היתכן שאדמיים חיצוניים הפעילו את האסטרואיד שהשמיד את הדינוזאורים?
  הדינוזאורים שייכים ל'משפחות התנינים' שהאדמיים היהווים מרדו בהם, וכחלק מהמלחמה הארוכה בין המינים, וכדי לפנות מקום לבני מינם, השמידו מינים שליטים בפלנטות "זהביות", בעיקר במקומות 'פריפריה' שלא הייתה בהם עדיין טכנולוגיה חללית.
  ה'תנינים' כמו היהווים אחריהם, שיבטו את עצמם בכוכבי לכת 'זהביים' ואחר כך השאירו את הביצים שהטילו לגדול לבד.
  מתי ואיך הגיעו התנינים לטכנולוגיה חללית? על כך היו לחפא תיאוריות, על זה בפוסט אחר.

  אהבתי

  1. כל סיפור 'היצורים החיים' ביקום התחיל במאבק שרידה של אורגניזמים מול חורים שחורים.
   ואם צודק חפא, יכול להיות שהחור השחור 'השליך' כמויות מהם חזרה אל היקום, במהירות שמכפילה את מהירות האור, וכך התחילה ההתפזרות של האורגניזמים ביקום. כך שהתנועה 'המהירה מן האור' לא 'נלמדה' על ידם אלא יתכן שהוטבעה בדנא בתור יכולת, אינסטינקט, לפחות ביצורים הקדומים יותר. 'החלליות הראשונות' הן תוצאה של דגנרציה ונסיגה לעומת יכולתם של היצורים הקדומים. אבל יש תיאוריה שהן עצמן היו יצורים חיים-אורגניים.

   אהבתי

 5. במוד שהיהווים חיים בו, הם לא חייבים את הגוף הביולוגי שהם נולדו איתו, אולם הם כן צריכים, באיזה אופן, “חומרים מן החי” כדי להמשיך להתקיים, וזה כולל חומר מנטאלי. יתכן שזו איכות קיום מסויימת, אולי זה צורך ‘פסיכולוגי’ שלהם להמשיך לקיים תכונות של גוף, בדיוק כמו הצורך שלנו להמשיך להרגיש צעירים וסקסיים גם אחרי הגיל, ולשם כך יש להם את החוות שמספקות להם חומר מן החי, שם מגדלים להם אנרגיות ‘צעירות’ שעשויות להיות אנחנו, והכי משובח בשבילם זה לוחמים, אחרי זה נשים יפות וצעירות, אך גם לשאר יש ביקוש בשוק שלהם.
  כך לפחות חפא סבר, על סמך נסיונו במלחמה הקוסמית שהיה בה, וראה מה עושים לשבויים, וגם על סמך לימודיו בבית הספר של התבונה הגלקטית

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: