יהווים

הַתְּבוּנָה הַבְּהִירָה הַבְּהִירָה, שֶׁהִיא אֵם הַתְּבוּנָה הַגָּלַקְטִית, בָּרְאָה אֶת הַיְּקוּם, אַחַר כָּךְ הָיְתָה תְּקוּפָה שֶׁבָּאָה תְּבוּנָה אֲפֵלָה לַיְּקוּם וְנוֹצְרוּ הַחוֹרִים הַשְּׁחוֹרִים, הַחוֹרִים הַשְּׁחוֹרִים יָצְרוּ אֶת הַחַיִּים הָאוֹרְגָּנִיִּים וְאֶת הַתַּנִּינִים הָאֲרֻכִּים, עַד שֶׁבָּאוּ הָאֲדָמִיִּים בִּימֵי תַּמְקֵּט וחָבְרוּ אֶל הַתְּבוּנָה הַבְּהִירָה, וְהָיוּ לִילָדֶיהָ.

2014-10-06 23.33.15 מרקורי זקה

אדמי הדבורה הקדומים, שפרצו ליקום לפני 5 מיליארד שנים, והקימו, בין היתר, את בית הספר הגבוה של התבונה הגלקטית, עדיין קיימים, או חלקם, אך מאז הם שינו את צורתם, ואנחנו אולי לא נזהה אותם, אם נפגוש אותם. השינוי שלהם בא יחד עם גילוי היכולת לשמר זיכרון ותודעה 'אישית' בנפרד מהגוף – אלמוות על פי הבנתנו.

עד גילוי האלמוות, חיו אדמי הדבורה בפחד ויראה מפני 'האינסטנציות הגבוהות' ו'הייחום הקוסמי' שהתקשר אצלם עם החורים השחורים, שמהם צמחה, על פי אמונתם, 'התבונה האפלה', ועל פי חכמות וחכמי בית הספר הגבוה של התבונה הגלקטית, הוא יצר מריבות בין אדמי הדבורה, גרם להם מלחמות ביניהם וניזון מהדם הנשפך ו"הארומה המיוחדת" של אנרגיית החיים שהופקה מהריגת הלוחמים זה את זה.

חכמי בתי הספר הגבוהים של התבונה הגלקטית עמלו קשה בחיפוש אחר דרכים להוציא את אדמי הדבורה ממעגלי השליטה של ​​'האינסטנציות הגבוהות' ו'הייחום הקוסמי' ולהפוך את עצמם ל'מכוננים', יוצרים, דימיורגוס, יהוה.

לפני שהפכו ליהווים, הם האמינו כי אם ייצרו לעצמם כפילים, בצלמם ובדמותם, הם יטו את 'הייחום הקוסמי' כלפי כפילים אלה וזה ישאיר אותם, אדמי הדבורה, חופשיים לחפש את דרכם אל הנצח.

כמה דורות (כל דור נמשך כמה מאות מיליוני שנים) של אדמי דבורה ששובטו על ידי אדמי הדבורה המקוריים, מפרידים בינינו לבינם, וזמן קצר לפני הופעתו של המין האדמי על פני כדור הארץ, הצליחו אדמי הדבורה למצוא את האלמוות שלהם, ובנוסף לכך הם גילו, שיצירת שיבוטים אכן עוזרת להאריך את חייהם, אם כי לא בהכרח באותו אופן שבו חשבו.

במשך דורות רבים, אולי ביותר מ-100 מיליון כוכבי לכת בגלקסיה (שנחשבו 'מתאימים להיאחזות' עבורם), זרעו היהווים את הDNA שלהם אל מינים שונים, להם חזו היהווים סיכוי להתפתח להיות 'בצלם ובדמות יהוה'. כל אלה נקראו על ידי היהווים אדמיים, למרות שאנחנו לא בהכרח נזהה אותם ככאלה, אם אי פעם נפגוש אותם. בכל כוכב לכת הותאם הDNA בווריאציות שונות לטבע המקומי ולסיכוי לשרוד בו ולרוב הוא הוזרע במיני חיים שכבר היו ברמת פיתוח כלשהי על אותם כוכבי הלכת. רבות מהצורות הללו אכן התפתחו הלאה, ורבות מהן אף מוצלחות יותר מהאנשים שאנו מכירים בכדור הארץ. לא לכל כוכבי הלכת שזרעו, היהווים חזרו אחר כך. חפא, כפי שכבר אמרתי, האמין זמן רב שכדור הארץ הוא 'בתול' או 'כמעט בתול' מכיוון שאורחים מבחוץ לא ביקרו בו מאז הזריעה המוקדמת, עד למועד שבו כדור הארץ החל לשדר סימנים להתפתחות גרעינית ויציאה לחלל, באמצע המאה, קרוב לזמן שהוא נחטף על ידם (ואלה שחטפו אותו ואחרים שביקרו באותה תקופה, היו צאצאים רחוקים מאוד של היהוים הקדומים, ולמעשה היו עצמם אדמיים משובטים, 'אחינו הבוגרים מעט'). מאוחר יותר הוא שינה את דעתו.

מה שחשוב שנבין, אמר חפא, הוא שכל העולם שאנחנו מכירים, בתודעה המהונדסת שלנו, הוא עולם שנוצר על ידי היהווים, היורשים הביולוגיים של אדמי הדבורה, בחמשת מיליארד השנים האחרונות.

זה לא אומר שאין אדונים אחרים בשטח, מתחרים, שהגיעו גם הם לכדור הארץ, וזה לא אומר שהם לא מחזיקים גם כן עבדים (או רובוטים) דמויי אנוש. גם לא בטוח שבכל המקומות הסתיימו המלחמות עם התנינים, וכי צאצאי תמקט שחררו את כל בני האדם מהשעבוד לתנינים. אבל מבחינתנו, בינה A שנמצאת לידנו כמו דלת ליד דלת, וכל הפוליטיקה "החוצנית" תחתיה מתנהל עולמם של אלה שמושכים בחוטים מאחורי עולמנו, הם של היהווים והיצורים היורשים הישירים שלהם, שהם קצת יותר מבוגרים מאיתנו. חלק מאלה הגיעו גם הם לאלמוות או להארכת חיים, שאת כל מה שנכלל בהם – התחדשות מתמדת של חיות ורעננות, של הרקמות הנפשיות, של 'הנשמה' על כל מרכיביה, של האנרגיה האינטלקטואלית ויכולות הלמידה והזיכרון השומרות עליה עירנית, הם מייצרים מתאים צעירים של אלה שהם מגדלים, בכוכבי לכת פריפריאליים המשמשים להם כחוות אדונים.

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

6 תגובות בנושא “יהווים

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: