1

כאשר הפייסבוק הטלפתי התלת-מימדי התחיל לאסוף את עצמו אי שם, עדיין לא היתה מלחמה. לכמה מהמייסדים והמצטרפים היו חשבונות פרטים עם אויבים בעולמות שלהם, ומאידך היה חשש כללי מחדירה של חייזרים – לא ממשפחות האדם שלנו, אשר דיווחים על פלישות שלהם לגלכסיה כבר היו.
'משפחות האדם שלנו' חיות ביקום שבו ההכרה ההסטורית הרווחת, מדברת על מקור חללי למין האדמי, שממנו הוא נפוץ, תוך כדי מוטציות ותרכובות שונות עם מינים 'קרובים' – על פני מספר מערכות שמש. בכדור הארץ קיימת תפיסה של אבולוציה שבה האדם התפתח מן הקוף ותפיסה כזו או אחרת נמצאת אולי גם במקור ההסטוריה של 'משפחות האדם', אלא שבעוד שלאדם הכדור ארצי, עפ"י התחשיב שנראה כרגע, יקחו עוד כמה מאות שנים להתפשט בחלל ויותר מזה, אם בכלל לפגוש יצורים מקבילים, סיפורן של 'משפחות האדם' שכל משתתפי הפייסבוק הטלפתי קשורים אליהן באיזשהו אופן, עובר דרך קפיצת דרך שנגרמה ע"י כוחות חיצוניים שהעבירו בני אדם מעולמותיהם המקוריים והפגישו אותם עם מינים אחרים, מעין נבוכדנצאר קוסמי או סיפורים דומים.
'משפחות האדם' מחולקות בתקופה הזאת לגזעים, לפעמים מאד שונים זה מזה, הפרושים על פני מרחב חללי שהתנועה בו אפשרית דרך כל מיני שיטות אבל הדרך כנראה הזולה ביותר היא של האינטרנט הטלפתי. הגזעים למדו לכבד אחד את השני ולקיים ביניהם סוג של נימוס בינכוכבי, אבל אינטראקציה ממשית ביניהם לא נחשבה כמוסכמה פופולארית כל כך, אם כי סוגים של יחסי מין היו מותרים.
בתקופה הזאת, דרך האינטרנט הטלפתי, נפוץ הרעיון המהפכני של שיתוף תרבויות גזעים, ונסיון אחד כזה היה כשהפייסבוק הקוסמי וירטואלי שבאינטרנט הטלפתי התחיל לאסוף את עצמו.
התקופה היא תקופה שבה נדמה שאיזה מערכת אדונית-על-אדמית, אולי תאגידית, קרסה ויש כאלה שתפסו את ההפרדה בין גזעי האדם כמצב של 'הפרד ומשול' שהשליטים/המשטרים הישנים יצרו, שהגיע הזמן לשים לו קץ. חלק מאלה שתפסו את המצב כך חברים במסדר לוחמי הקרן הבהירה.
חלק מאלה שבהתאספות טוענים שזה עניינה של ההתאספות-פורום להגן על אנשיה מפני בעלי ריבם, משום שהריב מייצג מצב קוסמי ולא פרטי. אחרים טענו לפציפיזם נייטרלי או נייטרליות פציפיסטית עד הסוף, שפירושה גם להימנע מכל עירוב של חשבונות פרטיים.
ה'נייטרליסטים', כמו למשל אלה שכונו 'הסוסים', נטו לעשות הפרדה בין 'החייזרים' לבין "האויבים הפרטיים" וקצת להתעלם מן הסימנים שגם "דומים לנו" אינם נראים לאחרונה כחורשי טוב.
כשפרצה המלחמה, שעה שכוחות חייזריים נכנסו אל תוך הגלכסיה ושידורים שנשמעו קישרו בין המתקפה לבין מה שהם קישרו נראה שההפרדה בין ה'חייזרים' לבין 'הדומים' לא החזיקה יותר. יומים לאחר מכן 'נסיכת הלובן', שהיתה ראש מחנה "הנייטרליסטים" נהרגה ליד מעבר העל-חלל בו חזרה אל עולמה, ומי שתפס את מקומה בניהול הפורום, תושב הכוכב שייחס לעצמו את מקום התרחשות סיפור אדמי הדבורה, התנגד לנייטרליות. ההתאספות עברה לתפיסה של שירות-לאומי פציפיסטי – זו היתה נוסחת האיזון, ששיקפה גם את עמדתו של היו"ר החדש, בין השתתפות לוחמת, שלאחדים נראתה כפירה בעיקר לבין הימנעות מוחלטת ממעורבות בקורה ביקום. בהמשך סייעה ההתאספות בהכנת נשק לא קטלני ופיזורו בשטח, בניית מיגונים וקולטנים חושיים, אימון כושר וספורט ללוחמים וגם בתפקידים של מוראל, ובהמשך גם בהקמת התנחלויות אסטרטגיות.

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: