לדעת קבוע: הגדרה מילונית

ידיעה קבוע היא אותו מצב שחפא ניסה להביא אליו את כולנו באמצעות החיבור לרשת הטלפתית.
לטענתו, בגלל שקיבולת המוח שלנו כבני אדם היא מוגבלת, אנחנו תופסים רק חלק קטן מהמימדים ביקום, וכשאנחנו חורגים מעבר למימדים ולעולמות שאנחנו רואים בדרך כלל, מה שאנחנו נתקלים בו הוא בעיקר עלטת מרחב, סתומה ובלתי חדירה. אפשר שהמנגנון האבולוציוני חסם קליטת מימדים אלה, שמה שמתרחש בהם לא היתה לו רלוונטיות להישרדות או אי הישרדות המין האנושי. מן הצד השני, על פי גישת המאטריקס, המתכנת לא מעוניין שנדע יותר מדי.
אף על פי כן, יש למוח הבזקים שבהם הוא חודר דרך עלטת המרחב וקולט ויודע .כל אחד מאיתנו היה שם וקרא לזה אינטואיציה, חלום או שמות אחרים. אבל לרוב אנחנו שוכחים ואין לנו מצב של יודע קבוע, בגלל הסיבות שציינתי. חפא האמין, כנראה שבניגוד לעמדת כמה ממכריו, שצריך ושניתן לפתור בעיה זאת ולעזור לכולם להגיע אל מצב יודע קבוע. יש כאלה שטוענים שזאת פשוט הקשבה לעצמנו, ל'קול הלב' או הקול הפנימי – שחסרה במצב היום יום, מכל מיני סיבות.

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

21 תגובות בנושא “לדעת קבוע: הגדרה מילונית

 1. הבלוג שלך מעניין אבל קשה מאד לקריאה בגלל הצבעים שבחרת.
  צבע פונט שחור או כהה אחר יעשה טוב.
  תודה.

  אהבתי

 2. גניבת זכרון. הדחקה, אבל גם התרחשותם של חלק מהדברים בתחום ששום דבר בו אינו פוגש את הנסיון היום יומי – ואולי גם לא יפגוש אותו – הלא ידוע/החומר האפל. אין שום אפשרות לרשום או לתעד בזמן אמת – ולכן הרוב אובד. כמו זכרון כל החלומות שחולמים, או ראשית הילדות. יש שכיחה/השכחה מכוונת ויש שכיחה סתם – אקראית. שכחה טבעית של דברים שאינם עולים על סדר היום.

  אהבתי

 3. הידע
  1. בעולם השכל והרציו, שאינו מכיר "שכל מסתכל" ו"חומר אפל" וחושיו מוגבלים במידות ידועות – אין לזה מקום. בעולם הדת יש לו מקום – כמגוייס באינדוקטרינציה של אל, שכר ועונש, עולם הבא.
  בעולם השירה והאמנות – יש לו מקום מסויים, היות והוא קשור עם חושיות ועם סמלים, חזיונות, איתותים של החומר האפל, משמעויות. כל הערפל המיסטי, שמקיף את הידע. המשורר (לא החמדמדים מהליקון וכו’) הוא ממזג העולמות היחידי שאני מכיר. המשורר-הצייר. אף אחד בישראל עוד לא עשה את זה. גם רקדן ומוסיקאי מסוגלים.
  אינני יודע איך צריך להתנהג קורא האותות שיכוון לידע שלי – אני רק יודע שעוד לא פגשתי.
  2. את הידע אסור להפיץ לשם מכירה, סחירה או רייטינג.
  3. אותות נמצאים או מתגלים בכל מיני מקומות. הם באים מן החומר האפל, האני האפל או משותפים אחרים לקשר הידע. חלק מן החוק או הנוהג שנקבע מתישהוא אומר שאסור להיפגש.

  אהבתי

 4. חפא אמר לגבי הבחירות, שאם אנשים היו ביודע קבוע שלהם, אין מצב שהם היו מצביעים הצבעות מזיקות להם, הצבעות בעד מלחמה וכו'. או לפחות, היה קשה למכור להם תעמולה בצורה שזה "היום" (מאז שהוא אמר את זה עברו יותר מ20 שנה, אבל גם אז היו פייק ניוז, ספינים, השפעה מוטה של סקרים ועוד גם אם זה היה פחות מודע). כל השיח היה מתנהל לגמרי אחרת, ואנשים גם לא היו נגררים למלחמות.
  אני וצבי תמיד היינו ספקנים.
  חפא הוא ה סמכות בכל הקשור לידע 'מעומק היקום'. אבל יש דברים שהוא אמר שכמו אצל כולנו, מבוססים על רגש, אמונה ורצון להאמין ולא קשורים לידע. כמו כל בני אדם, וחפא נשאר בן אדם גם אחרי הטרנספורמציה (לינדיגרא)

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: