מורה נבוכים – עוד חוזר הניגון

כבר מזה זמן ידוע לכל שהצנזורה השרירותית והמשת"פית ביותר של כוחות הרשע בארץ נמצאת בבנין העיתון ל"אנשים חושבים", וכבר כתבתי על זה. נסיונות של כל מיני אנשים לתהות על מה שעובר שם ועל העיתון כולו בשנה-שנתיים ויותר האחרונות, עולים בתוהו.
אני כבר הרבה זמן שצימצמתי את התגובות שלי שם, ובתור הצועד בנעליו אינני מגיב כלל. עד עכשיו, בכל פעם שהופיע חרצוף ואני גיליתי את זה בזמן, ניתנה לי האפשרות להגיב וליידע את ציבור הטועים והמוטעים ע"י המערכת 'המאוזנת'. לפעמים, גם האפשרות הזאת נחסמת ממני והיום, באופן סמלי, זה נעשה במאמר שעצם הופעתו היא לגיטימציה לגזענות של בת הפרופסור הימני לרפואה שרוצה להעביר חוק לטובת הורגי תינוקות (ומוכיח שוב את החיבור בין האג'נדה הימנית הבזה לנפגעים וחלשים, אלא אם הם "נפגעי הטרור" לבין קידום השחיתות במדינה).

אני מעלה מחדש את עיקרי ה'מורה נבוכים' שפרסמתי בשעתו לזיהוי הזייפן הקבוע, לטובת אלה שפגשו היום את החרצוף שלי פעם ראשונה. מי שכבר קרא ומכיר את הדברים – פטור מכאן והלאה מקריאת ההמשך:

מורה נבוכים – מדריך לזיהוי הזייפן – "הצועד בנעליו" המזוייף

===========================================

הרבה מאד תגובות נכתבות באתרים שונים תחת הכינוי "הצועד בנעליו". רובן תגובות מזוייפות, שמטרתן להכפיש את הח"מ, ובתוך כך גם את כלל מושמטי צה"ל.

מוגש כאן מדריך שימושי לטירונים, איך להבדיל בין הצועד בנעליו האמיתי לבין המזוייף (הקורא לעצמו לפעמים גם "הצועד לקב"ן" וכינויים נוספים שדומים ל"צועד בנעליו" אבל הם לא).

 

א. רק הצועד המזוייף מקשר כל נושא שבעולם לפרופיל 21, גם אם זה לא לעניין. הצועד האמיתי כותב על כל מיני נושאים, גם על מושמטים – רק אם זה קשור לעניין.

 

ב. קישוריו של המזוייף נעשים בד"כ בצורה מופרכת וחסרת הגיון.

 

ג. המזוייף מרבה לחזור על עצמו ולעשות קופי-פייסט של קטעים שרבים מהם מועתקים מחוץ להקשר, ונותנים הרגשה (נכונה בד"כ) שקראתם את הדברים פעם.

 

ד. הצועד האמיתי מצרף אימייל וסימנים נוספים כדי להצביע על כך שהוא המקורי.

 

ה. "הצועד המדומה", כפי שתגובותיו כתובות ובנויות, עמל ללא הרף ליצור מצג-שוא ותדמית של "צועד" בעל בעיות נפשיות (ה'פוסלות אותו מעדות') או מסכן (הסובל בעיקר מבעיות מיניות), ולאחרונה גם כבעל דעות ימניות-גזעניות.

 

ו. אחרי תגובות אמיתיות של הצועד, עשויה להופיע תגובה 'אנונימית' או 'חתומה' בנוסח "הצועד בנעליו, על איזה סעיף נפשי שוחררת מצה"ל?", או "הצועד בנעליו צודק, גם לפסיכים מגיעות זכויות". אחרי תגובה מזוייפת לא מופיעות תגובות מסוג זה לעולם.

 

כמובן שכל זה נעשה כדי להכפיש את שמי ואת שמם של המושמטים שאת קולם הבלוג שלי מביא, ובדרך זו לסתום את פיה של אוכלוסייה שלמה, ולכן לא מן הנמנע (אם כי זה לא מוכח עדיין), שמעשי זיוף אלה אכן נעשים בהוראת גורמים בעלי אינטרס שאינם בוחלים בשקר, זיוף וגנבת דעת, (והמבין יבין מי הם) כאמצעי לסתימת פה.

 

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: