מחוץ לחוקי הפדרציה

מכיוון שכדור הארץ, כפלנטה נידחת באיזור דל אנרגיית שמשות באחת מזרועות הקצה, לא עניין במיוחד את רוב הציביליזציות המאוכלסות בגלכסיה, וברשומות של טיסות המחקר שנמצאו בספריית בית הספר הגבוה ובאתרים הנגישים באינטרנט הטלפתי, לא נרשם דבר על טיסות למערכת שמש זו, לפחות ב3000 השנים האחרונות, הניח חפא שביקורים בכדור הארץ אכן לא התקיימו (עד לטיסה שבה נחטף הוא עצמו, חטיפה שגם היא התבצעה באמצעות שביט מונחה ולא על ידי נחיתה של ממש), ושהמין האנושי, והחיים על כדור הארץ בכלל, הם כיום מבודדים מהיקום, ואינם מוכרים לאף אחד, חוץ ממכריו, חוקרי בית הספר הגבוה של התבונה הגלקטית, אליו הצליח להתקבל לאחר שהתגנב כנוסע סמוי לחלליתם של החוקרים, בשעה שחבריו שנחטפו איתו נלקחו בחללית האחרת חזרה אל נקודת הזמן שהיו בה בכדור הארץ לפני החטיפה.
הנחה זו, כפי שהסתבר לכולנו, היתה מוטעית.

לאורך ההסטוריה כולה, הגלקטית והמקומית, היו בהיררכיה הקוסמית גורמים שהיו להם אינטרסים בכדור הארץ ובכל מה שנמצא עליו.
בדרך כלל התקיימו גורמים אלה מחוץ לחוקי הפדרציה והסדרים האינטר-מערכתיים שקדמו לה, והם דאגו תמיד שמה שהם עושים יהיה קשה להיוודע, אפילו לאינטרנט הטלפתי הגלקטי. היו בהם שודדי חלל, מחפשי מטמונות כמו מטמונות השביטים, וגם גורמים מדרגות גבוהות הרבה יותר, כמו כוהני התבונה הגלקטית האפלה, שבית הספר שלהם היה מתחרהו ואויבו המסורתי של בית הספר של התבונה הבהירה, אליו השתייך חפא.
גורמים אלה ביקרו גם ביקרו, הקימו מאחזים וטמנו מטמונים באיזורי יקום שההסטוריה הרשמית של הגלקסיה לא רשמה עליהם כמעט דבר, ולא סומנו אפילו במדריכי המקומות האטרקטיביים להרפתקנים שבטיילי החלל וגולשיו הטלפתיים-וירטואליים. אם משום שהיו רחוקים מדי, אם משום שנחשבו משעממים, כמו כל מיני כפתורים כחולים שאף אחד אפילו לא טרח להמציא להם שמות מיידעים, וממילא, מי היה זוכר.

שלטונות הפדרציה, אולי ידעו מה קורה במערכות הנחשלות והמרוחקות האלה, אולי לא. מכל מקום, בינם לבין הגורמים שמחוץ לשלטון החוק התקיים סטאטוס קוו, כשכל עוד הסדר נשמר במרחבים הצפופים של לב הפדרציה, הם לא שאלו ולא התעניינו מה נעשה קצת יותר רחוק, באיזורים שמחוץ לחוק.

עד אשר עלה לשלטון בפדרציה השליט הכחול, אשר היה ידידו של חפא מבית הספר הגבוה של וממסדר לוחמי הקרן הבהירה, ואומרים שחפא אף הציל את חייו במלחמה הקוסמית שבה השתתפו שניהם. בלי להסס, נענה השליט הכחול לבקשתו של חפא לצייד אותו בעזרה, אשר באמצעותה ישנה את גורל המינים החיים על הכפור הכחול, ממנו בא ואליו חזר חפא.
גורמי האופל הגלקטי ראו בהיענות זו של השליט לחפא "התערבות מרגיזה של שלטון החוק בדברים שאינם מעניינו" וכמובן הפרת הסטטוס קוו, ובלי לבזבז דקה קוסמית, התחילו מיד לתכנן את ההפיכה נגד השליט הכחול, שבראשה, כך החליטו, יעמוד נופלדנס, יצור מכובד בן אלפי שנים, שנחשב כמי שתרם תרומה רבה להקמת האיחוד הגלקטי של הפדרציה.

הצעד הראשון אחרי שביצעו כוחות האופל הגלקטי את ההפיכה, היה ההשתלטות על כדור הארץ, ועל מה שקרה לי ולאחרים בעקבות השתלטות זאת, כתבתי בהרחבה בפרקי ההסטוריה האלטרנטיבית.

עכשיו היינו חפא, סטולי הגנוב, עלוה, צבי ואני צופים, מן האי ביוון, באחרונות חלליותיה של קואליציית נופלדנס נוטשות את כדור הארץ (לא לפני שהמטירו עלינו איזה דבר), משאירות לנו עולם הרוס לטפל בו.
הצד הטוב היה, שלראשונה באלפי השנים האחרונות, היו כדור הארץ והחלל סביבו ריקים לגמרי מנוכחות של אופל גלקטי, הפעם באמת.
האמנם?

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

4 תגובות בנושא “מחוץ לחוקי הפדרציה

 1. כזאת בומבה בראש לא קיבלתי מאז גיל 10, כאשר חייזרים נחתו בנוה יעקב וגנבו לדודה שלי את כל השיני זהב שלה.

  אהבתי

   1. לא, לא, דודה שלי היתה אשה מאד עדינה. יותר מפעם אחת בשבוע היא לא הכתה את בעלה למוות.
    הבומבה נגרמה מזה שהחייזרים חשבו שהראש שלי זה הדבר הכי מתאים לשמש משטח נחיתה לחללית שלהם.

    אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: