מילון ההסטוריה האלטרנטיבית – "שמים לאלוהים"

"שמים לאלוהים" הוא שמה של אמנה אשר בשמה נשבעו האדמים המורדים הראשונים שלא לשתף בידע אשר גילו בחור השחור ובזכותו שרדו, את "בני התמותה" – מיני האדמים החדשים שהופיעו ביקום, ואשר רצו להסתפח לממלכתם של אדמי תמקט, המורדים הראשונים.
האדמים הראשונים נשבעו בשמה של הקרן הלבנה אשר ממנה נולד היקום שבועה לפיה "לא ימסור בן גזע אדמי תמקט ששרדו את המרד הראשון, כל ידע לאדמיים שאינם משבט או גזע זה, ובעיקר לא את ידע החור השחור.
תמקט, מנהיג המורדים האדמיים, עתיד היה להיות הראשון שיפר שבועה זו.

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

6 תגובות בנושא “מילון ההסטוריה האלטרנטיבית – "שמים לאלוהים"

 1. כשעוד היה היקום קטן מאד היה משהו או מישהו שמרד באלוהים, והחליט ללמד את היצורים בני התמותה לעקוף את המוות. עדיין אפשר לקלוט בתדרים המשדרים באינטרנט הטלפתי שבין כל מערכות הכוכבים כולן הדהודים מזמנים אלה, בהם הסתובבו ביקום יצורי אור ענקיים שבדריכת רגל אחת היו מגיעים מקצה אחד של היקום עד לקצהו האחר. וכבר שלטו ביקום אנרגיות מודעות וכבר ביקשו לשמור על מה שידעו מפני אחרים שהיו נולדים ובאים באותם הרגעים ממש. אם מהר או לאט קרה הדבר, היקום התרחב עד לאין שיעור אך עדיין היה קטן מאד, כאשר קם נגדם ראשון המורדים, איש או אל שסבר שמי שיוכל לעבור דרך החור השחור, יוכל גם להתגבר על יכולתם להמית, משום שהחור השחור נוצר עם ראשית הזמן ועם המוות הראשון ביקום.

  אהבתי

  1. כבר אותו מישהו קדום, כך מספר המיתוס של אלפי שנות דורות הטסים בטיסות, הכשיר "בני תמותה", שנבראו בתחילה כיצורי מעבדה כדי לשרת את האנרגיות השליטות. כשגמר להכשירם בקרבות ובעמידה בתנאי סכנות, ולימד אותם לבטוח בעצמם ולהאמין בחירות, בנה להם חללית ממתכת חדשה שאין כוחו של החור השחור יכול לה.
   יש הטוענים שהוא הוביל אותם במסע מלחמה אל נצחון או אל הסכם שלום עם האנרגיות השליטות, בו שותפו גם הם בידע וחלקם אף התמזג עם האנרגיות השליטות. ומספרים שגם הם, במהלך אלפי הדורות שכל אחד מהם הוא כאלף שנות אדם, הלכו באותה דרך וסירבו להעניק את הידע שרכשו ודגרו עליו לנבראים החדשים שצצו בפלנטות, שהיו בעיניהם תולעים. ובכל פעם קם מישהו שמרד בהם ולקח לו כדוגמא את מסע המרד הראשון, אירגן גם הוא יצורים מן המעמדות החלשים ואימן אותם למסע מלחמה, כשעליהם לעבור מבחני חישול ומבצעים מיוחדים שרק מי שעבר אותם שלם יכול היה לאלים ולתכסיסיהם לשמירת הידע והאנרגיה, שהלכו והפכו לנכלוליים ומסובכים יותר.

   אהבתי

   1. כך הלכה והתגבשה במעמד המוביל של הידע, שהלך והתרחב, ההכרה וההסכמה שעליו לצרף אליו מפעם לפעם כוחות חדשים, וגם הוא היה זקוק לרעננותם.

    אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: