קיצור תולדות ההסטוריה האלטרנטיבית

חפא היה מנהיג העולם בהסטוריה האלטרנטיבית שהתחילה ב5 במרץ 1977 כאשר נזרקנו אל יקום מקביל בזמן אפשר.
חפא, בן כדור הארץ שנחטף בילדותו ע"י חוצנים וזכה ללמוד בבית הספר הגבוה של התבונה הגלקטית לפני שחזר לכדוה"א, הנהיג שלום עולמי ורווחה כללית בכל חלקי הפלנטה, בתמיכתה של הפדרציה הגלקטית. הוא גם חיבר את כדור הארץ לרשת הטלפתית של הגלקסיה.
אני הייתי אחד מחבורה של חברים קרובים, עוזרים ותלמידים שלו (ושרים בממשלתו העולמית) שנקראה "חבורת המחץ". במפגשים שנקראו מפגשי המשולש הסגול הוא העביר לנו את הידע שלמד בבבית הספר של התבונה הגלקטית ובמסדר לוחמיהקרן הבהירה.
באמצע אחד המפגשים האלה נודע לנו שקואליציה של אופל גלקטי השתלטה על הפדרציה וכדור הארץ עומד ליפול בידיה. לא היינו מוכשרים עדיין להתמודד מול כוחות בסדרי הגודל האלה, וכולנו היינו צריכים מיד להיפרד ולהתפזר בפינות העולם, איש איש לעצמו ולגורלו עד שנהיה מסוגלים למצוא את הדרך אל מקום המפגש אשר קבע חפא לפני שהתפזרנו.

מצאתי את עצמי לבד בעולם של שעבוד ומלחמה מתמדת, שמי שלא התאים להשתתף בה הותווה ע"י שלטונות האדם במספר 21 שהוטבע על מצחו. המותווים בודדו מן החברה בערים מרוחקות, שהכניסה אליהן נשמרה על ידי רובוטים, עד אשר התקוממנו ואני נעשיתי מבוקש על ידי השלטונות הגלקטיים.

בסיועם של שני חברים של חפא ושלי, נחלצתי מן השבי של האופל הגלקטי, ולאחר שביצענו טכניקה שנקראת ביטול היקום והחזרתו, יצאה החללית הקטנה שאנו נמצאים בה מתחום שלטון האופל, ואנו בדרכנו אל נקודת המפגש שקבע חפא בכוכב שכינויו הכוכב המדברי, שנמצא באחד הקצוות החיצונים של הגלקסיה וענן מסתיר מפריד בינו ובין שלטון האופל הנמצא בה.

החלק הכדור ארצי של ההסטוריה האלטרנטיבית

החלק הבינכוכבי שלה

סיום ואחרית דבר

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

תגובה אחת על “קיצור תולדות ההסטוריה האלטרנטיבית

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: