סרט מלחמה ידוע מראש

"ריבוני הוא זה שמכריע על מצב החירום" (קרל שמיט)

 

2011 – אוהלי מחאה קמים בשדרות רוטשילד, ואחר כך בכל הארץ. העם דורש צדק חברתי ויוצא לרחובות ב300,000 איש ובחודש של עצרות ענק במוצאי שבתות במרכזי כל הערים, עד באר שבע ועד אילת בשבת האחרונה. "פעולת עונשין" בעזה מביאה גראד על באר שבע, ומיד אחר כך תקיפה משולבת על גבול מצרים, בדרך לאילת. אהוד ברק, אולי בסיוע הטלפת המפורסם איוב קרא, ואולי יש לו מזה בעצמו, מגלה מיד את האשמים וגובה תג מחיר. (אה, בעצם אולי ידעו לא רק בטלפתיה. מראש.) יורשם של אורי גלר ואורן זריף, אדם זריז מאד, קורא לפרק את האוהלים. ברוטשילד מקדימים את יום הנחמדות מה31.8 למוצ"ש, אבל גונן גינת מהביביתון כבר חרץ את דינם הכתוב מראש: בוגדים ומשתמטים.

רגע, לא כתבתי משהו כזה כבר פעם? רק נסלי חסרה, עדיין. עוד תבוא, מן הסתם.

אל תלחשו תפילה, הפעם. נראה אותכם.


ההסלמה הצפויה בעזה, או מה שקרוי "המצב", היא תולדה של קביעה שקבעה ממשלת ישראל, לפיה החמאס ביצע את הפיגוע. החמאס מכחיש. על כל פנים, זו לא מלחמת מגן. היא לא תימנע את הפיגוע הבא מסיני, השורץ לפי הדיווחים ארגונים איסלאמיים קיצונים מהחמאס, ובהם אלקעידה, יריבו של החמאס. התגובה של כוחות צבא ישראל היא תגובה מהבטן, של ילדים שחטפו מכה, והוסיפו וחטפו בעוד שר הבטחון נושא את מליצות צה"ל הידועות, והם לא יכולים להחזיר (כי סיני, למרות דבריה של האופוזיציונרית הדגולה, עדיין הוא לא גבול עם מדינה אויבת, ומצרים עדיין יכולה להשתלט על השטח שנמצא בריבונותה), אז הם חייבים להחטיף למישהו. יש רק צד אחד שיכול להרוויח, מי שהדברים האלה באו לו בזמן טוב. מה זה בטוב, חשבו כולם שיצטרך לחכות עד ספטמבר. עכשיו כבר לא צריך לראות את הכובע של המשתמטת הזאת. נעלם יותר מהר מהחברים של מרגול.


טרור לטרור קורא: ברוך הבא חבר

 

תנחומי למשפחות ההרוגים וחבריהם

התמונה פורסמה ע"י נמרוד פיק, בקבוצת אומרים "לא" למלחמה הבאה בפייסבוק

 

 

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

5 תגובות בנושא “סרט מלחמה ידוע מראש

 1. ב"פעולת עונשין" תשים קישור לידיעה עיתונאית על כך, כדי לבסס את הטענה. הרצף מאוד חשוב, כדי להראות את הקשר בין האירועים. חייבים לפרסם זאת ברבים.

  אהבתי

 2. אין יותר מקום לדיון תרבותי ברשת עם מי שמשתמש בשירות הצבאי כתנאי ל’הוכחת כשירותו’ או ראויותו של אדם. כי כל מי שנוקט בעמדה שמחטטת בעברו הצבאי של מי שהצבא השמיט* אינו עושה זאת מתום לב ומתוך כוונה לשכנע או להשתכנע, אלא להביס, לשבור, וזאת משום שהוא, בידיעה או שלא בידיעה, מניאק בשירות האדונים ואויב המהפכה, ויש להלחם נגדו. ובמלחמה כמו במלחמה.
  * החיטוט בעברו הצבאי של אדם מותר רק אם הוא ימנון כמו שרון גל או ליברמן, המעז לדרוש מאחרים את מה שלא דרש מעצמו. אדם כזה אינו זכאי להגנה מתוך ’על דאטפת יטפוך’.

  אהבתי

 3. <a href=http://idanlandau.com/2011/09/19/conspiracy-in-the-south-heavier-suspicions/#comment-8716http://idanlandau.com/2011/09/19/conspiracy-in-the-south-heavier-suspicions/#comment-8716<br />
  "לפני שבוע, ב-11 לספטמבר, פירסם ארגון ג’יהאד עולמי בשם "אנסאר ירושלים" הודעה שבה הוא נוטל אחריות על שרשרת הפיגועים ליד אילת ב-18 לאוגוסט, שבמהלכה נהרגו 8 אזרחים ישראלים ונפצעו עוד רבים. הידיעה הזאת לא הופיעה בשום כלי תקשורת ישראלי; היא לקוחה מאתר SITE שמנטר את הטרור האיסלאמי הגלובאלי (בקישור מופיעה רק כותרת הידיעה; הכניסה לאתר למנויים בלבד). היא הופיעה גם בעמוד הפייסבוק של "טרור ווטש" ולא עוררה עניין רב.
  השתיקה התקשורתית בישראל סביב זהותם של מבצעי הפיגוע ליד אילת לא מפתיעה. התקשורת הישראלית התיישרה בצייתנות כמו-צבאית עם הגרסה הרשמית, שהפיצו שר הביטחון וראש הממשלה עוד ביום הפיגוע, לפיה המתכננים והמבצעים השתייכו לועדות ההתנגדות העממיות (וה"ע) בעזה. זאת, כזכור, היתה העילה למתקפה שחיסלה חמישה בכירים בארגון וגם ילד בן שנתיים; והיתה הגפרור שהצית את ההסלמה, אשר גבתה את חייהם של 27 פלסטינים וישראלי אחד, והותירה אחריה עשרות פצועים והרס עצום למבנים ותשתיות."

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: