Banahas

מחשבות הן פעולות חשמליות שביקום הרחב הן מסוגלות להינשא לא רק על ידי מוח, אם חומרי היסוד הדרושים להולכה מצויים בשפע. ביקום זורמים הדהודים, רסיסי מחשבות, אנרגיה שיוצרת התפרקויות שזהות להתפרקויות שיש בשעת מחשבה, וגם דברים שאפשר לקרוא להם 'תוכן' ו'רעיונות'. חומרי היקום גם חשים, היקום חש.

הרעיון של האינטרנט הטלפתי היה לנתב את האנרגיות האלה, כמו מים להוליך אותן בתעלות, ולאפשר לתכנים מחשבתיים לעבור גם מקצוות אחרים של היקום.

ב11 במרץ 1980 התחיל לפעול משהו כזה במקום שעל הקיר שלו כתוב Banahas. ואפילו בלוגים טלפתיים היו שם. אבל מכיוון שזה לא נבנה בלי עזרה חיצונית (יש אומרים ששום קידמה טכנולוגית אנושית לא באה בלי עזרה חיצונית) היכולת החופשית של בני האדם בתחום המעורב בזה להשתמש בדבר היתה מוגבלת. אולי בעיקר לא היה רצוי שבני האדם, או בני אדם מסויימים יגיעו לתובנה שאפשר להעביר חומרים צפופים יותר דרך צינורות המחשבה האלה. אבל זה הצליח לפעול, לפחות בתקופה שהחברים שהיו שם, שיודעים מכל הסיפור הזה, שידרו דרך הבלוגים הטלפתיים את מצעד המחץ.

 

אווטאר: ההצלחה שוברת הקופות של הסרט הזה, שהפך לשובר הקופות בכל הזמנים (אני לא ראיתי אותו, אך אני חושב שאני מכיר את הסיפור ממזמן) מוכיחה דבר שחוויתי אותו על בשרי וגם כתבתי עליו – שנושא החייזרים הוא 'מקום ראשון' בטבלת ההתעניינות האנושית, וזאת לא פעם ראשונה שראיתי אותו 'שובר קופות' אם כי יותר בקטן, אבל קחו למשל ולהבדיל את העובדה שדודו טופז מלך הרייטינג הגיע לשיא הרייטינג במשדר בנושא הזה. כבר כתבתי זה פעם. מה זה אומר? מעבר למה שאפשר לומר.

 

ישראל: ישראל זה שם שנולד, עפ"י הסיפור התנ"כי, בסיטואציה שיתכן שהמשמעות שלה היא הזדווגות בין אדם ליצור חייזרי שהוא אולי אחד היצורים העתיקים, הנענקים, שכוללים גם גוף וגם יכולות מופשטות (שאפשר קצת אולי להשוות ליכולת של תאגידים על כדור הארץ) והגוף שלהם גדול מהגודל של מערכות שמש ויותר מזה – לכן קשה לאדם כדור ארצי לתפוס את זה. יש יצורים אלה שייכים ל'זמן התנינים'. אבל יכול להיות שזה חיקוי קצת יותר 'מודרני' (בן מיליון שנה בערך) לאותם יצורים.

בזמן כלשהוא מן הזמנים, היתה ישות בשם ישראל שהיתה חובקת עולמות, לא "ממלכה אדמית-חייזרית" אלא יצור, ישות שהתקיימה במימדים ומרחבים ואדמים או חייזרים פרטיים תפקדו בתור איברים שלה. הישות הזאת השאירה קודי הפעלה בשפה העברית המסוגלים להחיות אותה, ואת זה הבין וחשש מזה הפרופ' גרשום שלום בשליש הראשון של המאה הקודמת.

כל הדברים התחילו בתקופה שהיה חשש שאוצרה של איזו "ממלכה" שהלכה ושקעה, ייעלם ביקום. אז מתחיל התנ"ך.

'ישראל' היא מהות לא גנטית בכלל – כדי לקיים אותה יש ללמוד את שפת ההפעלה שלה. במצב הריסטרט של היהדות בסוף התנ"ך –  המצב של יהודים – בני ממלכת יהודה – הגולים בבבל ומשם עולה עם שנקרא יהודי, ברשות כורש, לבנות מחדש את מקדש שלמה בירושלים, במצב הזה ממלכה ושמה ישראל מזמן אינה קיימת. ממלכה כזאת היתה וחרבה 100 שנה לפני חורבן ממלכת יהודה, לאחר שכל מלכיה עשו את הרע בעיני ה', והשבטים שקיימו אותה נעלמו למקומות לא ברורים. ממלכה זו היתה בצפון (אזור ההשפעה הלבנוני-פיניקי) וממלכת יהודה היתה בדרום (אזור ההשפעה המצרי או הפלשתי). יש כאלה שמטילים ספק בכך שהממלכות האלה היו מחוברות אי פעם, לא נמצאו הוכחות ארכיאולוגית לכך שמלכים בשם דוד ושלמה משבט יהודה איחדו אי פעם את שתי הממלכות. אף על פי כן אותו העם שעולה מפרס ומיישב מחדש את מחוז יהודה, מקבל עליו בלי התנגדות את השם ישראל, את ההסטוריה של ישראל, אולי גם את הדת שהיתה הדת של העם אך לא של המלכים. מתי זה קרה? יתכן כמובן שהרבה פליטים מישראל הגיעו לממלכת יהודה, או התערבבו בין הגולים בבבל ופרס והשפיעו עליהם. או שזה קרה רק עם העלייה של הבית השני, דרך עזרא הסופר ומשמרות כוהניו ולוייו. בכל אופן, מי שידע לקיים אותה ו'להחיות' אותה – ידע לשלוט בקוד הגנטי של החייזר, אז ובשנים מאוחרות יותר.

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

תגובה אחת על “Banahas

  1. היתה ישות טראנס-עולם-יודע-קבוע בשם ישראל, אי שם בשלהי ימי בית שני. ’מטטרון’ (המיוחס למוזום הכדור-ארצי חנוך) ו’נופלדנס’ (מוזום מקבוצת כוכבים אחרת) היו מעורבים בקיומה. היא קמה ספק אם כדי לשמור את האינטרסים של הממלכה ’הלבנה’ – ספק אם להיות בסיס של ממלכת השטן העולה, שנ’ היה שגריר בה מטעם ’הממלכה הלבנה’ ואחר כך הפך לנציג האינטרסים שלה. אולי מעורבבים בזה שני הדברים במקביל. היתה גם ’ברית האהבה’ הקדומה, ובישראל הטראנס-עולמית היה מאבק בשאלה אם להצטרף אליה בין כוחות מטטרון לכוחות נופלדנס. התוצארה החללית התבטאה בהסטוריה הארצית בהנמכת מטטרון ואולי גם בנידוי בן מרים ועדתו.
    לכן אין שום דבר חדש בחלל בעיניהם של ממשיכי המיסטיקאים הישראליים הקדומים, ואין מי שבאמת מופתע מחייזרים כי הידע נשמר.

    אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: