האפרטהייד הישראלי – אזרחים סוג א' וסוג ב'

העלייה (המזערית בהרבה ממה שמספרים לנו) ב'השמטה מרצון' ("השתמטות" בפי חלק מהעם, החלק האחר מכיל מילה זאת גם על חולים ואנשים שבלתי כשירים באופן מוכח לשרת) עוזרת לממסד להסתיר את העובדה שמאז ראשית ימי המדינה ההשמטה מצה"ל משמשת בידי המדינה כלי להדרת קבוצות לא רצויות ואף להשמדה (מקצועית וחברתית) של יחידים אשר כל אשמתם היא שאפילו החינוך המיליטריסטי הטוב ביותר (זה שכבר בכיתה ד' בבית הספר המפ"אי לימד אותנו על ספר יהושע בלי שמחנכתנו האהובה תאמר ולו מילה אחת של גינוי על מעשי הטבח בכנענים) לא הצליח להפוך אותם לחיילים.
למדינה יש אינטרס ביצירת-החזקת מעמד של מושמטים – שאלה רוב הלא משרתים – שבשורה האחרונה כולם שוחררו כחוק (!!!) להבדיל מעריקים, וכמובן שהממסד לא מדבר על עובדה זאת.
הסיבות לאינטרס של הממסד ביצירת קבוצות 'סוג ב', יהודים וערבים, הן אחדות:
1. שימוש במושמטים כדוגמה תמידית של 'יראו וייראו' וקורבן תמיד לאיחוד "השבט הפטריוטי".
2. יצירת מעמד מופחד וחסר זכויות, אשר בתחושת אי-בטחונו במדינה ובהרגשתו כאילו הוא 'לא בסדר' אפשר להשתמש ולעשות עליו מניפולציות ולהחזיק אותו קצר.
3. נראה שכל שלטון צריך בני אדם 'סוג ב" כלשהם כדי לשחד וליצור נאמנות מצד אלה שהם 'סוג א' – יש אמונה שללא אויב החברה לא מתקיימת, ואין די ב"ערבים", ובמיוחד השלטון הציוני המבוסס על אפרטהייד מראשיתו – אפרטהייד שראשיתו הפרדת גזעים, אבל מאז ומתמיד חילקה היהדות חלוקה פנימית של גזעים בתוכה, וכיום כשברור לנו ש"מדינה חילונית" לא היתה כאן אף פעם, אפשר לנחש באיזה קלות אימצה המדינה פרקטיקות דתיות במדיניות האפרטהייד/הפרד ומשול שלה, ולהבין את עומק הקשר בין המוסדות ה'חילוניים' לבין גורמי הדת עוד הרבה לפני הרב רונצקי ולפני שצה"ל הפך לצבא ההגנה למתנחל – התפתחות די טבעית בסופוש"ד.

אין טעם כמובן להתייחס לכל אלה שפולטים פה ססמאות דוגמטיות של 'חובות-זכויות' – יש זכויות בסיסיות שהמדינה חייבת לאזרחיה ועל אי מילוי חובות (אם אמנם) יש עונשים שהעובדה שהמדינה לא נותנת אותם – גם היא עדות לכך ש"ההשתמטות" היא תעמולה שקרית, למרות שבמדינה ההולכת ומוציאה מהארון את העובדה שהיא מבוססת על אתוס רִשעי ומנוגד לזכויות האדם האוניברסליות – ההשתמטות (אם קיימת) לא רק שהיא מותרת, אלא גם מוסרית, ובטח שלמדינה כזאת אין זכות להתנות זכויות אדם בחובות, שמשמעותן הברורה כיום היא שירות האינטרסים של חונטה גזענית ומתשמדת שלא סופרת את רוב אזרחי המדינה.

השאלה היחידה המעניינת לגבי פולטי הססמאות היא מתי יתברר שאחוז ניכר מתגובותיהם נכתבו ע"י תוכנות רובוטיות, ולא אתפלא אם התוכנות פותחו ע"י ג'ובניקים (גם זה מעמד מופחד וחסר זכויות, אך לא כמו המושמטים) הצריכים להצדיק את קיומם ביחידות המחשב של צה"ל.
אוסיף גם שלכל כלל יש היוצאים מן הכלל – יש "משתמטים משלנו" – העוזרים לממסד הציוני-ימני לבסס את תובנותיו ועשיותיו הגזעניות, ואלה עוברים 'מכבסות' של הלבנה כמו נח"ל חרדי או 'השירות המקוצר' שעברו השר המשתמט ממולדובה והלוחם העשוי ללא חת מגל"ץ (עוד מוסד ג'ובניקי לתפארת ומיותר לחלוטין) יעקב אריאלי.
על השמטה – מה שלא תקראו בויקיפדיה
על מעמד המושמטים, וכל ההתלהמות וההסתה מסביב

(תגובה ששלחתי ל"גדה השמאלית" ועוד לא פורסמה)

את חוק המאגר הביומטרי יש לעצור!

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: