המשולש הסגול

המשולש הסגול סימן את הטלפתיה של התבונה הגלקטית.
חפא אמר לנו שיש גלי טלפתיה ביקום, בתדרים שונים. צבע הטלפתיה של התבונה הגלקטית הוא סגול.
זה היה בסוף השבוע הראשון, לאחר שחפא קבע שכל סופי השבוע שלנו יוקדשו למדיטציה, אימונים ועיון, כל פעם באתר אחר מאתרים שבחר לכך במיוחד בכל רחבי העולם. סוף השבוע הראשון היה בארץ, במקום שכבר התאמנו בו קודם. צריף סמוך לאחד מחופי הכנרת, חוף שקראנו לו חוף הטלפתיה.

תרגיל המדיטציה הראשון שעשינו היה לעצום את העיניים, ולדמיין איך מנקודת האמצע של הגלקסיה, נשלחת אלינו קרן סגולה.
אחת המצטרפות החדשות לחבורה, "מקומית" עד לא מזמן, אמרה שהיא מרגישה כאילו הקרן מציירת לה על המצח משולש סגול. בהתחלה צחקנו, אבל אחר כך נתקבל השם הזה כשמם של כל המפגשים, למרות שאחר כך לימד אותנו חפא על טלפתיות שהיו חשובות יותר בעיניו מן הטלפתיה הסגולה. חברים גם התחילו לצייר לעצמם על המצח משולש סגול, אבל חפא אמר להפסיק עם זה. אבל הוא הרשה לנו לדמיין את המשולש הסגול כשהוא מצוייר לנו על המצח, וכשדימינו את המשולש מצוייר לנו, באמת הרגשנו שאנחנו עוברים למימד אחר ומובהרים לנו דברים שהיו סתומים אפילו לנו. זה מאד עזר לנו לעמוד בדרישותיו של חפא שמשמעותן היתה התחברות לטלפתיות הרחוקות מאיתנו, שלא היו זמינות גם בטלפתינט.

מלבד סופי השבוע היו לחפא ימים מרוכזים שהוקדשו לפעילויות מדיטציה, לימוד לוחמת הקרן הבריאה, אימון רכיבה (כלומר: שליטה בכח שנשלח לעזרתנו מהפדרציה ובעזרתו כבשנו את העולם) ועיונים בספר התבונה הגלקטית ששקדתי על תרגומו.
הימים המרוכזים היו קשורים באירועים בעלי משמעות סמלית בהסטוריה הגלקטית.

קבוצה אחת של ימים נקראה ימי בור החלל והיתה קשורה בלוחם קדום, אשר אדונים השתלטו על פלנטת מולדתו והעבידו את בני מינו בפרך עד שהתמרד נגדם, וכעונש על התמרדותו בעבדות האדונים הושלך עם חלליתו לבור החלל (חור שחור) הסמוך ביותר לשם. זה היה עונש מקובל באותם ימים ואותם אזורים, ואף אחד מאלה שהושלכו לא חזר משם, עד ללוחם זה, שהצליח בדרך מסתורית לצאת משם ולחזור ליקום.
וממה שלמד תוך כדי הימצאותו בבור החלל התחילו למעשה להיבנות לימודי התבונה הגלקטית. לאותו לוחם מיוחס גם ייסודו של מסדר לוחמי הקרן הבהירה. לחפא היו מפות מן הכוכב של אותו לוחם קדום, בו ביקר במהלך מסעו, ולפיהן קבע שמצב הכוכב ביחס לשמש שלו באותם ימים שבהם האירוע של ההשלכה לבור החלל התרחש, מתאים בקירוב למצב כדור הארץ ביחס לשמש בין הימים 20-23 ביולי.
את היום בו הצליח הלוחם לשוב ליקום חישב חפא לפי אותן מפות כמתאים ל31 באוגוסט (שהוא גם יום חזרתו שלו לכדור הארץ). את היום הזה הקדשנו בעיקר להתנקות שפירושה אכילה מועטה והליכה ארוכה ככל שאפשר ברגל.

קבוצה אחרת של ימים נקראה ימי השבועה, ואת היום המרכזי בה קבע חפא ל21.10 בכל שנה. עליה אפרט בפעם אחרת.

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

4 תגובות בנושא “המשולש הסגול

  1. תמיד ידעתי שאני לא סתם אוהבת את הצבע הזה.

    פעם חלמתי בקיץ על משולש ירוק זוהר שנוצר ע"י קווים שנמתחים בין קבוצת כוכבים בשמיים.
    אף פעם לא שמעתי על קבוצת כוכבים שנקראת "המשולש" ואילו ההרכב המוסיקלי שהתיימר להתקיים תחת אותו השם היה מחורבן למדי.

    אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: