משתלטים על העולם

כן, בהחלט זו היתה השתלטות, שהדהימה גם אותנו.

בשעות הבוקר, עדיין הלכו וסגרו עלינו הג'יפים הלבנים בטבעת חנק שהתחילה מאז הזריחה. האנשים שבתוכם, כולם בתלבושת לבנה ומשקפיים כהות, כבר לא פחדו להראות את עצמם ולצאת להסתובב בשטח, יודעים שאנחנו לא חמושים.
בשעה 11 התחילו לנוע בין הג'יפים, מכיוון הצד הישראלי, רכבים מצבע אחר. מבצע "אמבטיה" הישראלי (את הכל ידענו אחר כך) שנועד להקדים את מבצע "ג'עפר" של המצרים, שגם ג'יפים אפורים שלהם התחילו לצוץ מראשי הגבעות המערביות.
לא ידענו מה יבוא קודם, פריצה של מישהו למחנה שלנו, או פריצת מלחמה בין ישראל ומצרים, כשאנחנו בלב שדה הקרב.
אחר כך באה ההודעה ברמקולים, בעברית ובאנגלית, שאנחנו תחת מאסר, ושלא נתנגד להם כאשר ייכנסו למחנה ויקחו את הפיקוד על המכשירים.

ואז בא הכח.

בלתי נראה, אבל מוחש, כמו משהו צמיגי, זוחל ומתגבר שבא מכיוון דרום וכשנגע בנו מילא את גופינו באנרגיות והתפיח את שרירינו. הרגשתי שכולי רועד ופתאום זינקתי בקו ישר ועמדתי באויר, וראיתי שגם האחרים מזנקים. מתחתינו הוסיף הכח להתגלגל וכל המרחב התמלא בבוהק בראשיתי כזה, שלא עזב מאז את העולם עוד זמן רב.
האורות הקטנים בבניין שבו המכשיר המרכזי התחילו להבהב בטירוף ופתאום כל המערכת שהיתה לגמרי מתה מאז סוף השבוע, חזרה לפעילות.
ובו זמנית, כל אלה שסגרו עלינו התחילו ליהדף אחורנית, כאילו זרם אויר בלתי מתפשר הודף אותם והם למולו חתיכות נייר. ראשונים נהדפו אותם לובשי לבן ומשקפיים כהות שכבר נכנסו למחנה, והם כמו הדפו איתם אחורנית את הג'יפים שהדפו איתם את הצבאות.
הכל נישא באויר, עד שנעלם. וכל זה קרה בכמה דקות.
לא אשכח את היום ההוא. כולנו עמדנו שם, כמו חולמים. אפילו לא שמים לב שאין אדמה תחתינו.

חפא אסף אותנו מיד, הורה לנו להטות את הידיים כלפי מטה וכך לרדת לארץ.
הוא לימד אותנו בזריזות איך לראות את הכח, להכיר את מרכיביו: חשמל קמביזי, חומה חושבת, זמנטלפתיה, זמן רודף, קרינה אפסגידית, זמן מלפורדי והחשוב מכל: ראש הזומזז. הכל היה סביבינו, וממעל באו עננים טעונים. הוא לימד אותנו את המלים, מלות מעשה המרכבה שבהן יישמע לנו מעכשיו הכח.
אחר כך אמר שאנחנו צריכים לחזור אל התחנות שלנו ברחבי העולם, שכולן חזרו עכשיו לפעילות, ולהעביר איתנו דרך המסכים את הכח, שישתרך ויתנהל אחרינו כמו חייל צייתן, ואיתו נבנה בזריזות את כל מה שאנחנו צריכים.

משעות אחר הצהריים השתלטנו על כל הבסיסים הצבאיים הגדולים ואספנו את הנשק. נעלנו את הכורים האטומיים והקפנו אותם בחשמל קמביזי, חומה חושבת ועננים טעונים. חיילי זמנטלפתיה הקיפו את כל מוקדי קבלת ההחלטות הישנים בעולם, וכמה מאיתנו יצאו במרכבות זמן רודף לאסוף את כל הנשק הפרטי שנמצא ברחבי העולם, ולהתיך אותו בקרינה אפסגידית. בשכפ"צים שלהם הוכנס זמן מלפורדי ולכל אחד מהם היה אקדח זומזז עם הוראה של חפא: לא להרוג.

אני ההסטוריון נשארתי עם חפא ועם סטולי הגנוב במחנה שבסיני, צבי נסע אל התחנה הראשית, איפה שפעם היה הבית שלי. רשמנו את הדיווחים מכל העולם על הצלחת ההשתלטות, כי חפא אמר שזה חשוב שזה יהיה רשום על נייר.
עדיין לא הרשה לנו חפא לדבר עם התקשורת הגלובלית, אך שוב לא היה מחוייב להסדרים עם מנהיגי העולם לגבי שמירה על מה שהתקשורת תכתוב. והם, היו משותקים מכדי לצנזר אותה. העיתונים כתבו את כל מה שרצו, את כל מה ששתקו כמעט 35 חודשים.

תהיתי מהן תכניותיו של חפא לעתיד העולם שברשותינו.
ובימים הבאים ידעתי.

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: