חפא והסדר העולמי החדש

בתחילת 1977 התחיל לשרור בארץ מצב שהוא חלק מ'הסדר העולמי החדש'.
לפי מקור הידע הטוען זאת, המהפך לא קרה בחודש מאי 1977 אלא כבר בינואר. ה"תאונה" שקרתה במכשירים שלנו ב5 במרס, אלה שבנינו בהוראת חפא, היא פיגוע שגרמו סוכני אותו סדר עולמי חדש שכבר היה חודשיים בארץ, סדר שמאחוריו עומדים חייזרי כאוס.
אלה החייזרים שאמורים לבוא לכלות את השאריות של כדור הארץ, אולי ב2037, כפי שחפא אמר לי ולַגָּנוּב. אנחנו, בגלל ה"תאונה" הזאת במכשירים, גילינו את הסימנים להשתלטותם מוקדם, אך לא ידענו בזמן אמת למה לשייך את זה.

חפא לא הרבה לדבר הרבה על כל הקשור ב'סדר עולמי חדש' ועל כך שהוא ישנו, ולמעשה רק כשהסתכלתי, לא לפני הרבה שנים, על ההרצאות שלו שהקלדתי במשך השנים, שמתי לב לדברים שהוא כן אמר בכמה מן ההרצאות, בדרך כלל אמר אותם כמו 'הערת שוליים' (הייתה לו דרך לומר דברים כך שנבדיל בין 'הדברים החשובים' ל'הערות שוליים'), ולכן לא ממש התייחסתי לדברים כשהקלדתי אותם. ושם, 'הסדר העולמי החדש' נמצא.
לחבר'ה מחבורת המחץ הוא לא אמר על כך דבר למרות שכשנפגעו המכשירים, היו לנו חשדות שזה נגרם וחשבנו על משהו, ארגון סתר או משהו דומה, ששולט בעולם ולא יודעים עליו. הוא אמר לנו רק שיש ארגוני אדם ה'נלחמים בחייזרים' (שגם עצרו אותו פעם אחת) ומאוחר יותר סיפר גם על גורמי 'פדרציה'  המחפשים אותו, בגלל כשלון ההפיכה שניסו שותפיו לבצע שם. יותר מכך לא אמר, עד למחצית השנייה של שנות ה90.

מול ה'סדר החדש' הזה, עמדו במשך השנים חייזרים מסדר ישן יותר של 'מושכים בחוטים' שהיו להם החזקות של שנים בכדור הארץ, והם אחראים ליציבות היחסית ששררה בכדור הארץ בעבר. ישראל הייתה כבושה בידי הסדר החדש כבר מ1977, אך באורח לא מלא. עם השנים, מוציאים כוחות 'הסדר הישן' את ההחזקות שלהם מכדור הארץ, מכל כדור הארץ, כך אמר לנו חפא בסוף 2007 ובתחילת 2008. אדוני הסדר החדש, אמר חפא, רוצים להשמיד בסופו של דבר את כדור הארץ ("לסיים אותו", במילותיו), אחרי שהסוכנים שלהם יגמרו להשמיד את כל מה שהוא בעל ערך על פניו. לאכול אותו מבפנים.

חייזרי הכאוס אינם חדשים, הם ותיקים, שכבר שנים שאפו להשיג שליטה על כדור הארץ.
ה-MIB שקיים במדינות השונות, אומר חפא, לא ממש נלחם בחייזרים ומעולם לא התכוון לעשות זאת. הוא תמיד סוכן מסדר כלשהו שלהם. אולם חלקו ממומן או מומן עד לפני זמן לא רב על ידי 'סדר העולם הישן' ששרר עד 1976 (וגם אחרי), גם בישראל, אותו כינה חפא 'סדר הפדרציות' שאחת מהן הכיר היטב, ומשום שיש מתח בין הסדרים החייזריים בבסיסם, יכול להיות, אפילו למראית עין, מאבק בין הסוכנים השונים, אך לא "מלחמת העולמות", לפחות במובן הישן והתמים, ה'בתול' שהיה לנו פעם. (בעתיד, הלא רחוק לדברי חפא, זה בדיוק מה שהולך להיות, כולל הכל, כשאנחנו מוחלשים הרבה יותר, והטכנולוגיות לא יעזרו.)

הסדר של עידן הפדרציה האחרונה ניסה, לדברי חפא הרשומים, לקנות החזקות של 'הסדר הכאוטי החדש' שהתחיל להתהוות על כדור הארץ, ואף לביית אותו, וזה אירע כשנחתמו ההסכמים ב1985 בין הפדרציה לכדור הארץ. אך נכון לתחילת 2008 נראה היה שהסדר 'בסגנון הישן' מתחיל, מסיבות לא ברורות, לאבד את העניין בכדור הארץ והוא יוצא מהתמונה. האם יתכן שזו הסיבה בגללה החליט גם חפא לעזוב את כדור הארץ?

כל מה שקורה קודם בישראל, אמר לנו חפא תמיד, עתיד לקרות במוקדם או במאוחר בשאר חלקי כדור הארץ. "כי מציון תצא תורה".

הסדרה של ההיסטוריה האלטרנטיבית היא סדרה בדיונית על מצב שהיה עשוי לקרות בכדור הארץ לולא התרחש הפיגוע של 'הסדר העולמי' במכשירים שלנו. לכאורה, ה5 במרץ אינו תאריך צומת בשנת 1977, כמו למשל ה17 במאי חודשיים לאחר מכן, לא קרה בו בשום מקום משהו המחלק את ההיסטוריה ללפני ואחרי. אבל לנו באופן פרטי הוא תאריך של גילוי שבא כתוצאה מאירוע, שאם היה מתרחש אחרת, ההיסטוריה הייתה אחרת. כי הכוח שהיה משודר דרך המכשירים, היה מביס את השדות של הסדר הזר החדש. היינו באיזה שלב משלמים על זה, כפי שקורה בהמשך סיפורי ההיסטוריה האלטרנטיבית, ואולי עדיף שהדברים כמו שהם יבואו מאוחר ולא מוקדם (כבר בשנות ה80 וה90) כמו שקרו בהיסטוריה האלטרנטיבית. אבל הכשלון שנגרם עקב התקלה במכשירים הוא סמן למשהו מתמשך, שאני לא יודע אם יש ביכולתי להסבירו למישהו. אפילו כיום. לפחות יירשם שניסיתי.

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

4 תגובות בנושא “חפא והסדר העולמי החדש

    1. חפא עזב 12 שנים לפני הקורונה, אז אני לא יודע איפה הוא היה מזהה אותה, אבל אני מרשה לעצמי כפרשן שלו להניח שהוא היה אומר שהקורונה יוצרה על ידי בני אדם ולא 'על דעת' החיצוניים, שאם זה היה ככה, היא הייתה ממושכת וקטלנית הרבה יותר והיה קשה עד בלתי אפשרי להכחיש אותה. הוא ניבא אפשרות שישתמשו במחלה כזאת ל'סגירת אזורים' ודיקטטורה אבל הוא יותר חשב שזה יקרה בגלל חייזרים, אמיתיים או מדומים. הוא ציפה אגב שזה יהיה בשנות ה20, בעצם עכשיו ("15 שנים מהיום" הוא אמר ב2008).

      אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: