"הוכחות"

חפא התבקש, בפגישותיו עם משקיעים פוטנציאליים, להציג להם "דברים שעובדים", או "הוכחות". דברים שהוצעו לו בתמורה היו אגדיים. אבל הוא התעקש שהם קודם כל יסתמכו רק על ההיגיון שלו, והם לא רצו.
בתקופת הקבוצה הראשונה, קבוצת הנערים, אספנו כל מיני חפצים והרכבנו אותם ובנינו 'מכשירים', לפי הוראתו והוראת רוחו, חלקם גם עבדו, למרות העיכוב בהגעת ה'כוח' שהיה אמור להפעיל את כולם. למשל, הוא הראה לנו את ה'חיים' בעזרת שתיים או שלוש מנורות הלוגן עומדות שהיו מכוסות בסוג של נייר צלופן, עם החשכת כל מה שמסביב, אבל היה כוח נוסף, בלתי מוסבר, שהוא הצליח לייצר.


מהמכשירים האלה לא נשאר כלום. חלקם נשארו לאחר עזיבתו הראשונה אצל סטולי הגנוב, בחדריו, עד שסטולי עזב את החדרים הללו בשנת 1988 כשנעלם לארבע שנים, וכשחזר אמר לנו שהיה צריך להתחבא, כי הוא מבוקש, על ידי כוחות המשטרה של 'ההסכם', לא על ידי הכוחות הרגילים על פני כדור הארץ. הוא, מסתבר, ידע הכי הרבה ביננו, יש דברים שהוא ידע אפילו יותר טוב מחפא. עד היום הוא מבוקש, לדבריו, ולכן מעולם לא ליווה את חפא בחו"ל בחיפושיו אחר משקיעים, ולכן גם די הופתעתי שהוא כן התלווה אליו במסע האחרון שלו, כי משם, מהחלל, מגיעות ההנחיות למשטרת ה'הסכם'. בכל מקרה, המכשירים כבר לא זמינים, וחפא שנהג לסמוך על רוח ההתנדבות שלנו, חבורת הנערים, לא רצה לבנות חדשים בלי שההשקעה תזרום אליו, המשקיעים לא היו מוכנים להשקיע בלי 'הוכחה', אבל לי יש הרגשה לפעמים, שהוא לא רצה להוכיח, לפחות לא לאנשים האלה, ולא באמת התכוון לבנות מכשירים חדשים.

המקור

18 שנה לבלוג
https://www.youtube.com/watch?v=To4T8hLE0ow

צביקה פיק נפטר

גם גלדיס נייט
https://www.youtube.com/watch?v=6IjDftWaXpA

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: