שתי רמות (חייזרי העל)

חיצוניים מושכים בחוטים של הפוליטיקה והכלכלה וכל מה שמניע את העולם, קבע חפא במפגשים שניהל עם אנשים בעיקר בשלושת השנים האחרונות, ואת ההשפעה הזאת שלהם חילק באופן כללי וגס ביותר לשתי רמות.

ברמה הנמוכה, 'המקומית', ההשפעה של החיצונים דומה להשפעה של תאגידים וכוחות הון והון-שלטון, ויש כאלה שלא מבדילים או שזה לא עקרוני בשבילם. "מה אכפת לי אם מרכז הכובד של הכוחות האלה הוא בקליפורניה או במאדים" שאל אחד הנוכחים במפגשים. "העיקר זה שאני, כאדם קטן, לא יכול להשפיע בכלום". חפא אמר שהוא צודק (חוץ מזה שמרכזי ההשפעה החיצוניים נמצאים יותר רחוק ממאדים) וענה לו על כך מה שענה. אני אשאיר לכם לענות את התשובה שלכם. מה שחשוב לנו לדעת, לפי חפא, הוא שמה שהחיצונים מעוניינים בו מאיתנו הוא משהו שמסתכם בתפוקה, תפוקה הלוקחת בחשבון את סך הפעילות המנטלית האדמית על תוצאותיה, ואנרגיית כח האדם הדרושה. כל מה שאנחנו יוצרים, בונים, מתכנתים, מתפלספים, כל נסיון שהחברה האנושית מתנסה בו, כל מה שנצבר בגוגל ובספריות הלאומיות, נמדד באיזשהו סך אנרגטי המתאפיין בתכונות מסויימות שהם החותם של 'האדמי על כדור הארץ'. אפשר להגיד שאנחנו סוג של מעבדת ייצור או חוות גידול, ובאמצעות המושכים בחוטים שלהם, מתערבים החיצוניים ללא הרף במה שחפא קרא לו "הינדוס התוצר". בדרך כלל, הוא אמר, אין להם עניין פרסונלי בכל אחד מאיתנו, יש להם בעיקר אינטרס באנשים המניעים תהליכים שהם חותרים אליהם. גם האנשים האלה, המקבלים את הגנתם, לא מעניינים אותם במובן האישי, אלא כל עוד הם כשירים לתפקיד. "התפוקה היא החשובה" אמר חפא, ומכך יסיק כל אחד את מסקנתו לגבי התהליכים הפוליטיים הקורים כל הזמן.

הרמה הגבוהה יותר היא רמת 'האינסטנציות', או כוחות הכבידה הקוסמיים, במובן זה שגם להם יש קשר על מה שקורה עלי אדמות, והדבר נכון לגבי כל כוכבי הלכת שמתקיימים עליהם 'אטומי חיים', שהם הבסיס לכל חיים. ברמה זו, אמר לנו חפא, האינסטנציה הגבוהה ביותר היא זאת של החורים השחורים. בסופו של דבר, כל תנודה בגלקסיה וכל תת תנודה, מושפעת ממרכז הגלקסיה, שם הם נמצאים. בבית הספר הגבוה של התבונה הגלקטית, אמר חפא, קיים ויכוח אם לראות בחורים השחורים האלה 'כוח' או 'שדה', או לראות בהם מה שאנחנו היינו קוראים לו 'חייזרי ענק'. אחת הסיבות לכך היא שגם לאינסטנציות אלה יש עניין בידע – כל התפוקה המנטאלית המצטברת ביקום בעולמות מאוכלסי חיים הדומים לנו, מאוכלסי חיים בכלל. כן, גם הידע של חתולים. המדענים הקשורים בבית הספר הגבוה של התבונה הגלקטית הגיעו למסקנה שגם ידע זה, שמתבטא בקרינות בעלות צבעים ייחודיים, מגיע אל אזור החורים השחורים ונראה שיש לו שם אפילו מערכת קליטה מיוחדת.

במשך זמן רב הכיר חפא רק את שאיבת הידע של האינסטנציות האלה, עליו למד בשנה הראשונה שלו בבית הספר הגבוה של התבונה הגלקטית. הוא לא שיער אז שכדור הארץ רשום ומקוטלג במאגרים 'יותר נמוכים', גם כשכבר למד שיש מאגרים כאלה, וכבר למד שהפדרציה מעוניינת גם היא בתפוקה המנטאלית ואנרגיית העבודה של 'שוכני פלנטות' שונים, בעיקר מהמעמדות הלא מוגנים של הפדרציה, ומפעילה בפלנטות האלה את המושכים בחוטים שלה. כדור הארץ, כך חשב, לא נמצא ברשימות של הפדרציה, בגלל מקומה המרוחק של המערכת שלו ביחס למרכז הפדרציה. לדעתו נהנה כדור הארץ, בהיותו 'לא ידוע' מחופש יחסי, בהשוואה למעמדות הנמוכים ביותר בפדרציה, שהוא נמצא מתחתיהם. בעיקר בעשור האחרון שלו כאן, הבין חפא שכדור הארץ מקוטלג אצל 'היהוואים' שהם קודמים לפדרציה, ולפחות בשנים האחרונות, הוא מקוטלג בצורה מלאה גם על ידי הפדרציה (וגם לה, כמו לכוחות אחרים, יש ספריות, מאגרי מידע וגוגל-על עם שרתי ענן טלפתיים). כמו כוכבי לכת אחרים, גם כדור הארץ הוא חוות-נסיונות ומעבדה, שמהתפוקה שלה המגיעה בסופו של דבר אל החורים השחורים, לוקחים אחוזים ועמלות בדרך, בסדר זה: המדינות, התאגידים הארציים, תאגידי הפדרציה, הפדרציה, תאגידים שמחוץ לפדרציה, והחורים השחורים.

פדרציות ומרכיבי פדרציות, למשל מסדרים קוסמיים כמו "היהוואים" רואים את עצמם כסוג של מגינים של הידע מפני החורים השחורים, במובן קולקטיבי, לא פרסונלי. גם למדינות יש יומרה כזאת. ישנם ביקום 'מועדונים' שהצליחו לספק לחבריהם סוג של חיי נצח ואף יכולות של כמעט אינסטנציה קוסמית.

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: