הפדרציה הבין-פלנטרית (2)

פורסם במקור ב12/5/2007

לימודיו של חפא בבית הספר של התבונה הגלקטית הופסקו בטרם-מועד.
מלחמות שאף פעם לא די להן גם בעומק היקום טומן הסוד, הגיעו עד סמוך למערכות שבהן ממוקם בית הספר, ומישהו במנגנון ניהול הפדרציה החליט שגם תלמידים ומורים של בית הספר, שהיו עד כה פטורים מגיוס למלחמות, יגוייסו.
חפא דווקא שמח להתגייס, וביחד עם מורהו הבכיר, שהיה גם ראש צוות המחקר בחללית שחטפה אותו מכדור הארץ, הצטרף אל מסדר לוחמי הקרן הבהירה***, מסדר שתפקידו העיקרי, גם בימי מלחמה וגם בימים של שקט, לשחרר שבויים. גם זו מלאכה שאף פעם לא די לה.

באחת היממות, הציל חפא ממלכודת מוות יצור אחד שבוי, שדמה לעכביש כחול ורוטט והתגלה כמפקד זרוע של אחת מגיזרות הגלקסיה – תפקיד שמשמעותו אחריות לבטחונן של קרוב ל100,000 מערכות שמש. היצור, שהיה בוגר מסדר לוחמי הקרן הבהירה בעצמו, ציוות את חפא וחבריו אליו לזרוע, והם היו לידידים קרובים מאד, ידידות שבני אדם מעטים בכדור הארץ מכירים כמוה. לחפא התברר שגם היצור, כמוהו, למד בזמנו בבית הספר של התבונה הגלקטית ולא השלים את לימודיו בגלל המלחמות. לשניהם נותרה למעשה אותה עבודת סיכום להשלמת הלימודים.

ליצור הכחול ולחבריו היתה דעה משלהם על התנהלות השלטון המרכזי בפדרציה, שלא סיפק תמיכה מספקת לגיזרה בזמן שהמלחמה הגיעה אליה, ובכלל לא נתן לתושבי הגיזרה את הייצוג המגיע להם במוסדותיו.
כשסיימו חפא והכחול את המסע שהיה למעשה עבודת הסיכום הלימודית שלהם, נפרדו דרכיהם. הכחול נסע עם חבריו ישר אל המערכות של מרכז השלטון. גייסות רבים הצטרפו אליהם בדרך, וחפא שראה את הגייסות המצטרפים, הבין שהם נוסעים לבצע שם הפיכה. לחפא, לעומת זאת, היו תכניות משלו להשתמש בידע הרב שרכש לשינויים בכוכב מולדתו, כדור הארץ. הוא החליט שהגיע הזמן לממש את תכניותיו, וסיפר על כך לכחול, בבקשו ממנו אישור לחזור הביתה. הכחול בירך אותו לדרכו, והבטיח לו שכאשר יהיה בעמדה השליטה, ישלח אליו כוח לעזור לו. גם המתורגמן היה שם, והיה עד לשיחה הזאת.
כך הגיע חפא אלינו, אל חבורת המחץ.
חפא, בונה על הבטחת הכוח של הכחול, שלחפא לא היה ספק שהוא ייעשה אכן לשליט הגלקסיה, תיקשר איתנו כבר חודשים רבים לפני שהגיע, דרך האינטרנט הטלפתי**** (מושג שלא יכולנו להעלות על דעתנו באותם ימים), והורה לנו מה לעשות כדי שהעולם כבר יהיה מוכן לשינויים עד כמה שאפשר לפני הגעתו והגעת הכח. בין השאר לימד אותנו מה לעשות כדי שהאינטרנט הטלפתי יעבוד באופן קבוע.

***לוחמי הקרן הבהירה ומשנתם
****האינטרנט הטלפתי

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: