מרחבי עירפול (מסך ערפל תודעתי תמידי)

אנשי "המחקר האמיתי" פועלים דרך מסך ערפל תמידי (מצב הקשור במה שנקרא בפי חפּא היעדר מצב יודע קבוע, שכולנו נמצאים בו), בו נעלמים הדברים ומופיעים, ולהם עצמם לא ברור עם מי יש להם עסק בחלל הזה. ברור להם שיש בו אנרגיות, ומופיעות בו תמונות שלמות המייצגות משהו אחר. ב"מחקר האמיתי" מקובל זיהוי מקורם של האחרים המופיעים בתנאי העירפול עם החלל 'החיצון', למרות שאין לכך אף פעם הוכחות מוצקות ויציבות, שניתן להציג אותן ב"כמות מסחרית", או כפי שזה מכונה גם "אקדח מעשן". ישנן שיטות תקשור שלפעמים עובדות, כאשר יחידים "בעלי מינוי"/"מוסמכים" עובדים איתן וגם הם צריכים לעבוד איתן בזהירות. לא ניתן "להעביר עיר שלמה" דרך 'מרחבי העירפול'. מי שעובד בתחום, נאלץ להכיר בכך שהזיהוי שהוא מזהה בו את שותפיו עם "אנשי החלל" הוא זיהוי מתודי הנוח לו לצורכי עבודה, ותואם אולי את מה שמספרים לו, בני אדם אחרים או אולי האחרים עצמם, אך אינו אומר  דבר על 'איפה שהם באמת'.

תוך כדי עבודה והתנסות, פותחו תיאוריות הממקמות את"השותפים" בחלל קוסמי, אולם גילוייו הנראים של הקוסמוס לרוב האנשים במצב של ערנות וצלילות,יוצרים פער בין המציאות הרגילה למציאות שחי ופועל בה המחקר האמיתי, שלא ניתן לו הסבר מספיק.  

ניתנים לכך מספר הסברים, המחולקים כללית לשני סוגים:

1. הסברים קונספירטיביים – מסוג "המשדרגים/האינסטנציות" ושותפם – הממסד, היוצרים במכוון את הערפל הזה ומהנדסים אותנו כך שלא נוכל לפעול מתוך ראיית תמונה שלמה המחברת בין שני העולמות.

2. הסברים "גנטיים" (שבהנדסה ובמהות) – כך אנחנו בנויים/ כך בנויה התודעה שלנו, או שכך בנוי החומר שבו אנחנו פועלים. אולי גם זאת קונספירציה ("המאטריקס של הטבע" שבנה אותנו עם קיבולת מוח מוגבלת).

המפגש עם סוגיו השונים של מה שכונה בפי בני האדם "אנשי החלל" (הרבה לפני שהמילה 'חייזרים' שחפּא, אגב, לא סבל, נכנסה לשימוש) יצר, בהסכמה כללית, שלושה סוגי התייחסות:

התייחסות מתנגדית – הרואה ב"אנשי החלל" באופן כללי איום שיש להלחם בו.

התייחסות משתפת פעולה – המקבלת לפחות חלק מ"אנשי החלל"כבעלי ברית, או בעלי ברית פוטנציאליים.

התייחסות שוללת/ מכחישנית – שאינה מכירה ב"אנשי החלל" כמציאות אובייקטיבית, והתייחסות זו עשויה להימצא דווקא ובעיקר אצל מי שפגש בהם. התייחסות זו מעדיפה לראות בהם "תופעה פסיכית" שהטיפול בה אינו עניין למדע אחר זולת מדעי הפסיכו.

בכל אחת משלושת ההתייחסויות, ישנן רמות שונות בהתאם לאופיו של המתייחס, השכלתו ורמת נסיונו הכללית בנושא.

כך או כך, אמר חפּא, למעטים מאנשי 'המחקר האמיתי' יש, אם בכלל, שליטה של ממש במה שהם עושים ויודעים, והצלחה של 'פרוייקטים' ב'מחקר האמיתי' תלויה בערובה חיצונית, אותה ערובה ששמרה שהדברים הללו יישמרו בסוד כמעט מוחלט במשך כל או רוב השנים האלה.

פורסם במקור באנגלית 3/12/20, מפורסם מחדש לזכרה של איריס יער אדלבאום ז"ל, הבלוגרית אולי המורדת ביותר שהייתה בישראל, ונפטרה היום לפני 8 שנים.

Originally published in English 3/12/20, republished in memory of the late Iris Yaar Edelbaum, perhaps the most rebellious blogger who was in Israel, and passed away today 8 years ago.

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: