לי זה נראה כמו אסטרולוגיה

למעשה, היה סטולי הגנוב ספקן, כאשר סיפרתי לו בפעם הראשונה על כוונתו של חפא לנסוע בקרוב. "זאת לא שנה טובה לעזוב את האדמה, מבחינה אנרגטית" אמר, והסביר לי ששנת 2008 היא שנה מטיפוס 8, כדור הארץ נמצא בה בשדה של חסימה אנרגטית. ובאמת, היה משהו בלתי חדיר, קשה, באותה שנה, אחת השנים שיש בהן משהו כזה באטמוספרה. "הוא אולי יסע בשנה הבאה, יהיו בה רגעים נוחים לזה, לא הרבה".

סטולי הגנוב עשה, בעידודו של חפא מחקר מקיף בנושא השנים הקוסמיות. לי זה נראה כמו אסטרולוגיה, אבל חפא אמר שאסטרולוגיה היא בסך הכל תרגום ארצי לעובדה, שכל דקה על כדור הארץ מושפעת מן הקואורדינטות שלו בחלל באותו רגע ולא ברגע אחר, קואורדינטות הניתנות לציור ביחס לגופים אחרים שנמצאים בקוסמוס. זה לא אומר שצריך לרוץ כל יום ששי לקרוא את מרים בנימיני, "אסטרולוגיה מסחרית ובוודאי לא מעמיקה" אבל ברעיון עצמו, הוא אמר, אין לי מה לזלזל וכדאי שגם אני אלמד את מה שסטולי הגנוב לומד ממנו. כי הקואורדינטות שבהן כדור הארץ נמצא, זה אחד הדברים הבסיסיים שצריכים ללמוד לפני שרוצים לעשות שינוי כלשהו, להתחיל לעשות משהו. אחרת, זה כמו "להתקדם בשטח בלי עיניים", או "לצאת החוצה בלי לברר את מזג האוויר", כי הכל מושפע מכל דבר. זאת גם דרך לעקוף את המיגבלות שמטיל עלינו היעדר ה"יודע קבוע", אם לומדים את זה נכון.

"יש 12 שנים בסיסיות, החוזרות על עצמן בתנועה של כדור הארץ ביחס למערכת השמש" כך הסביר לי סטולי הגנוב, ובפעם אחרת אמר לי שזה קשור בקואורדינטות מול צדק, העצם הגדול והמשפיע השני בחשיבותו לכדור הארץ במערכת, או ב'נגזרת הקואורדינטות שבין צדק והשמש'. "עכשיו 2008, שנה מטיפוס 8, שזה בדרך כלל מתגלם כשנת משבר, דאון. שנת 7, שהייתה לפניה, היא תמיד שנת אזהרה, שאנשים לא שומעים. למשל 1995, שבסופה נרצח רבין, הייתה שנה כזאת, ואחריה, שנת 1996 שבה עלה נתניהו, הייתה שנת קריסה. בשנת קריסה, כדור הארץ מגיע לנקודה 'חשוכה' שאיזשהו צל של כוכב נכנס בינו לבין השמש, נחסמות האנרגיות מהחוץ, שאלה גם האנרגיות שמזינות את התקוות האשליות והחלומות שלנו, אבל למעשה מזינות הרבה מעבר לזה. בשנת 9, יש יציאה מזה אבל אז אנחנו במצב שצריך להתחיל לבנות הכל מחדש, ולכן היא שנה קשה. בה אולי יצליח חפא למצוא זמן להמריא. אבל הזמן הכי מתאים להמראה יהיה ב2011. בשנה 11 יש תמיד שיפור מגמה, יציאה מאזור הצל, אבל אחריה יש כניסה לאזור צל חדש".
גם 1984 שהייתה שנה מטיפוס 8, הייתה שנה משברית, ועל השנה האחרונה בקבוצה זו, היא השנה שעברה, 2020, אין צורך להרחיב את הדיבור. עכשיו אנחנו בשנת בנייה מחדש, כשהצללים של קודם עדיין נמצאים. אבל לא תמיד נקלטת האזהרה של 'שנת האזהרה' בשנת הקריסה. לפעמים ההתגשמות באה בשנה שאחרי. 1973 כדוגמה. האזהרה הייתה באוויר הרבה לפני אוקטובר.
"לעזוב את כדור הארץ בשנה מטיפוס 8 זה לשחות נגד הגל הכי גבוה" אמר סטולי הגנוב. שנה 6 למשל היא טובה, גם 4, גם 11. שנה 10 היא קטסטרופה, וגם שנה 0, או 12, היא מסוכנת'."
אבל חפא דווקא "שחה נגד הגל". כי הוא חפא. בכל זאת, חבל שלא יצא לי לדבר על זה עם הגנוב אחר כך, ולשאול אותו מה דעתו ואיך הוא מסביר את זה. כי מאז מפגש אנשי כל הקבוצות של חפא שהיה בסוף אותה שנה, הוא כבר לא רוצה לדבר.

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: