פגישות

יש אנשים שעברו, בילדות או בגיל ההתבגרות, מה שלטענתם, הייתה חוויה דומה לחוויית עב"מים, רק שבחוויה או בחוויות האלה, הופיעו דמויות אנושיות (אם כי בדרך כלל בפנים נסתרות) ונשמעו קולות אנושיים, כל העדויות דיברו על שעות הלילה, לפעמים בסמוך לשעת השחר, כשעות הפגישה. המתארים זאת הרגישו שהם נמצאים תחת סוג של היפנוזה, ולמרות שמעורבבים בחלק מהזכרונות האלה אלמנטים חלומיים, היה ברור למתארים שמה שקרה במפגשים האלה לא היה חלום, גופם הרגיש אחר כך עייף כמו אחרי טיול לילי מפרך, ותחושות. כמו הקור שבחוץ, ריחות הסביבה וכו '(חלקם זיהו גם את הסביבה בה הם היו), נשארו אצל חלקם כזיכרון מתמשך עם היגיון שלא התאים לחלומותיהם וכמעט לכולם הייתה הרגשה שמי שהביא אותם לאותו מקום, רצה שהדברים ייזכרו כחלום, ובאותה עת אנשים פעלו לפי דברים ששמעו באותן פגישות ליליות.

בשלב מסוים בין סוף המאה שעברה לתחילת המאה הזו, אנשים היו מסוגלים ומוכנים לדבר על חוויות אלה ובדרכים שעדיין לא ברורות לי, מישהו הצליח בדרך כלשהיא לאסוף חלק מהם לקבוצות מפגש, שם הם דיברו בגלוי על הכל. כמי שהשתתף בפגישות אלו עם חפא, האנשים האלה נראו לי נורמטיביים מכל הבחינות, ומהמעט שאני יודע עליהם כיום, רובם עדיין נחשבים כאלה, רק היום שהם כבר לא מוכנים לדבר על מה שהיו מוכנים אז, אולי זה המחיר שהם משלמים כדי להישאר, או להמשיך להיחשב כנורמטיביים.

חפא לקח אותי להרצאות שהוא העביר בכמה מפגשים של קבוצות אלה. הוא חשב שיש לו הסבר הקושר בין הדברים שהם עברו לבין הדברים שהוא עבר. בכל פגישה הדפסתי את דבריו במכונת הכתיבה הרמס בייבי שהייתה לי אז, לפטופ עדיין לא היה לי, וכך רכשתי את כישורי ההקלדה המהירים שלעיתים עזרו לי להתפרנס בעת הצורך.

חפא האמין שכל עדויות האנשים נכונות, והוא חשב שהכל קשור ל'מחקר האמיתי' ולהכנה של אנשים למלחמה או לעימות עם חייזרים, וזאת, אף על פי שהוא נהג לומר, שפוביית-חייזרים בכלל לא קשורה לדבר כשלעצמו. יש בנק של פוביות שמתקיים אי שם, על מנת למשמע את הציבור ב"יום הפקודה ". איידס, איסלאם קיצוני, קומוניסטים (בעיקר בשנות החמישים), שמאלנים, גנבי דרכון (שבגללם היה דחוף לפני כמה שנים להקים את 'המאגר הביומטרי' לכל אזרחי ישראל), מושמטי צה"ל … וכנ"ל לגבי חייזרים, כסוג של הפחדה פוטנציאלית.

חפא אמר לי שיש מישהו שאפילו טורח לגדל, לטפח ולהמציא מקורות 'ריאליים' לפוביות האלה. לדוגמא, נעשו ניסיונות עם קופים בחווה אפריקאית עד שהצליחו לפתח 'מחלת הומואים', היא האייידס. כמו כן, סיפר חפא, גופים השייכים לישראל ולארצות הברית מעודדים את צמיחתם של ארגונים אסלאמיים פונדמנטליסטיים בשטחים בחסותם והם יודעים לשלוט באש ולנצל אותה למטרות של הממשלות. דברים כאלה חפא לא אמר לנו בימים הראשונים אחרי שהוא הגיע אלינו. קצת יותר משנה לאחר מכן, לאחר שעוכב במשך כמה ימים על ידי 'כוחות מיוחדים' כלשהם, לפני שנעלם מהארץ, הוא החל לדבר על כך והמשיך לאחר שבע שנים, כשחזר.

אך ללא קשר לפוביות המטופחות בכוונה, חפא האמין כי המחקר האמיתי אכן יודע יותר על חייזרים מכפי שנכתב ופורסם אי פעם, וכי אכן קיימות הכנות להתמודד איתם. הוא גם האמין, כלומר ידע, שגם הצד השני מודע לעניין, ויותר מכך.

"אבל המלחמה הזאת," אמר חפא, "לא תהיה מלחמה של בני אדם נגד חייזרים בסגנון 'מלחמת העולמות'. כלומר מלחמה בין כוחות עצמאיים. זו תהיה מלחמה של קבוצות אנושיות שהוכשרו על ידי גורמים חיצוניים, נגד קבוצות אחרות של בני אדם, שאולי יקבלו גם כן עזרה מבחוץ, אבל כמו שזה נראה עכשיו, זה יהיה במידה פחותה."

יש הסבורים שזה מה שקורה כבר עכשיו (וגם קרה כבר בעבר).

פורסם במקור ב26.11.20

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

7 תגובות בנושא “פגישות

 1. האם בעבר הייתה מלחמה או פוטנציאל למלחמה בסגנון הזה של 'מלחמת העולמות'?

  אהבתי

  1. כך האמנו פעם, וכך כעת גם רוצים לפחות שנאמין, בהוליוודים (להוציא סרטים מעטים מסוג ET ו'מפגשים') ושאר העמית-סגלים של משטר הפוביות העולמי. אפילו חפא חשב כך בתקופה שנעצר, באותן שנים הקשר שלו עם החברים החיצוניים היה מנותק והוא חשב ש'בני כדור הארץ' ביוזמתם מטפחים את הפוביה הזאת. אחר כך הוא גילה, בדרך שאני לא יודע עדיין, שדברים התרחשו ונחתמו הסכמים בשנות ה80 בין 'אליטות' על כדור הארץ לבין רשויות חיצוניות (שלא היו בצד של חבריו של חפא מהתבונה הגלקטית). אגב, אנשים מסויימים ידועים שמספרים לך היום סיפורי קונספירציה על אליטות, ולא נפרט, שייכים והשתייכו אז לאותן אליטות שבהסכמים האלה, וכנראה צריכים להרחיק בעדותם. פשוט תעקוב אחרי ההתקדמות של אנשים מסויימים בחיים מאמצע שנות ה80, ותראה מה קרה לאחרים ותשאל למה.
   בהדרגה מאז הבנו עוד דברים, וההסכמים של שנות ה80 מתבהרים כסוג של שידרוג-אישרור מחדש של מצב שהתקיים קודם והשאלה אם ברצף. יש כאלה שבאמת מאמינים שבשנות ה70 הייתה איזה הפסקה ברצף של הקשר והשליטה העקיפה של חיצונים במצב על כדוה"א, ומשהו משמעותי קרה בין שנות ה70 לשנות ה80 כך שבסוף שנות ה70 היה באמת איזה פוטנציאל ל'כדור הארץ העצמאי' ו'מלחמת עולמות' ולזה אחראים אנשי 'המחקר האמיתי'. אני לא יודע בעצמי כיום מה הסיפור הנכון בשנות ה70 (אני יכול להגיד לך במה האמנתי אז, שכן). אבל חפא שעבר שינוי רדיקלי מ'תפיסה בתולית' של יחסי כדור הארץ והיקום (בהתחלה האמין שחיצוניים לא התעניינו בכדור הארץ מעולם עד שנות ה50) עד לתפיסה המוצגת בפוסט 'קובעי השליטים' שלל מתחילת עשור האלפיים את תיאוריית ה'הפסקה ברצף' הזאת ואמר שבכל המצבים, חיצוניים וגופים על כדור הארץ שיתפו פעולה, עם אינטרס משותף שלא נדע מכך כלום, שאותו שירתו סיפורי 'מלחמת העולמות' האלה מצויין. הגישה הזאת אפילו התחזקה אצלו לפני שעזב, למרות שבאיזה זמן הוא עדיין חשב שבני אדם עשויים להתעצם באופן עצמאי אבל גם אז הוא חשב שזה לא יקרה בלי עזרה של חיצוניים שילחמו בצד בני האדם נגד החיצוניים האחרים.

   אהבתי

   1. זאת אומרת שהחיצוניים אם וכאשר ייכנסו ל'ישירה' איתנו (מה שלפי אפשרות שחפא נתן, עשוי לקרות בעוד 16 שנה), זה יהיה או כדי לגמור לכלות את כדור הארץ ולכבות את האורות, (ואולי לקחת אליהם 'פועלים' ו'חיילים', ולא הרבה יותר מכך) או מפני שיתחילו באמת לפחד מאנשים, אבל בכל צורה, נראה (או שלא, בגלל מגבלת הראייה בעיקר וגם כי לא נדע איך לזהות, אולי הבינה המלאכותית תזהה) חיצוניים ואנשים פועלים יחד, אם לצד 'הטובים' אם לצד הרעים.

    אהבתי

 2. אנחנו צריכים לדעת מי 'השוטר הטוב' (או הפחות רע) ומי 'השוטר הרע', מי האראלים ומי המצוקים.
  חפא למשל ראה באלה שחטפו אותו ואת חבריו את 'השוטר הטוב' משום שהם הראו להם חיבה ואיפשרו לו אחר כך ללמוד בבית הספר של התבונה הגלקטית וצירפו אותו למסדר 'לוחמי הקרן הבהירה'. אבל אולי הם שייכים ל'שוטר האדיש' וחוץ מהמקרה הפרטי שלו, כדור הארץ אינו מרכז היקום שלהם. רחוק מאוד. אם כבר משלים משטרתיים, אולי הם 'שוטר של אזור אחר'. אלה שיש להם אינטרסים בכדור הארץ כיום, מצד שני, גם הם אולי לא 'רעים', לא כולם, אבל הם בטח לא רואים את האינטרסים שלנו ולכן מעדיפים כיום קבוצות בני אדם שלנו הן יכולות להיות מזיקות, ולצייד אותם נגדנו.
  בתקווה שנוכל להמשיך ולהרחיב בעידן נטול ביבי.

  אהבתי

 3. יש כאן דיקטטורה של סדר עולמי, עם מדורגים וכו'. טראמפ ונתניהו עשו שימוש יתר בכח שהם קיבלו והצליחו להפר את 'שתיקת הכבשים' לכן מי שהעלה אותם מנסה לחסל אותם. ולרוב האנשים לא משנה אם קובעי השליטים נמצאים בכדור הארץ או מחוצה לכדור הארץ, כי רוב האנשים ממילא לא יראו אותם לעולם. לבדוק אם הם מהחלל או לא זה אולי שווה אם אתה יודע מה אתה עושה, אבל כל הביבי לך הזה הוא בזבוז אנרגיה. "כן, זה כן, זה כן זה כן זה כן, אתם עשיתם רע ובנט יתקן" חחח

  אהבתי

  1. ולסכסך בין האנשים, ליצור 'הפרד ומשול' בין האליטה' ו'העם' זה לא במנו שלהם? ההנחה שלך שנתניהו וטראמפ הם ילדים סוררים טובה בדיוק כמו ההנחה של אנשי המחאה שמה שהמפגינים עושים זה הנכון לעשות לתיקון החברה.

   אהבתי

   1. יודע מה, אולי אני טועה קצת. יש מצב שסביר יותר להניח שהם עשו את שלהם, קובעי השליטים משתמשים גם בהם תוך ידיעה מדוייקת של האופי שלהם ולמה הוא שימושי. גם הם בובות, כולנו בובות.

    אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: