האם יפלשו החיצוניים לכאן בעשורים הקרובים?

כל מי שעוקב אחרי פוסטים שנכתבו כאן, יודע בעצם שהשאלה הנכונה לשאול היא 'האם הם יחוללו כאן שלטון ישיר'.

כי הם נמצאים כאן כבר, מאז ומתמיד אך בעיקר מאז שנות ה80, ומנהלים את העולם בצורה של שלטון עקיף, דרך מושכים בחוטים. הם קובעים את השליטים, והם קובעים עוד דברים שנראים לכאורה כמו 'משחק פתוח' ו'שוק חופשי' – כולל למי יהיה כסף. אולי לא ברזולוציות הקטנות, הפרטיות, אבל בסך הכל, הם קובעים את מכסת העבודה ו'הספק האנרגיה' הרצוי מכדור הארץ, והחיישנים שלהם מגיבים כשיש הפרעות (אם למשל בלוג זה יעבור רף קוראים מסויים, החיישנים שלהם יגיבו גם יגיבו), כאשר להם ולאלה שאמורים לספר לנו מה יש כאן מעבר, יש אינטרס משותף שלא נדע כלום. אם זה היה תלוי רק ב'רשויות' על כדור הארץ, יכול להיות שכבר היינו יודעים.

כך, כמובן, על פי חפא, האיש שהיה שם וחזר.

ובכל זאת, קבע חפא, יש אפשרות שהם יתערבו התערבות ישירה וזה יהיה סופו של כדור הארץ כמו שהכרנו. ישבנו אצלו, בסוף קיץ 2007, בדירה הקטנה שהייתה לו קרוב לשוק מחנה יהודה, מעט מן המפגשים הוא אירח שם, בדרך כלל העדיף לארח אותם אצל אחרים. היה חם מאד, וזו הייתה פגישה חגיגית קצת לציון 30 שנה לשובו לכדור הארץ ולהיכרותנו. סטולי הגנוב הביא לנו יין בטעם שמפניה שאין לי מושג היכן מצא אותו, וחפא הפגין יכולות בישול עם סלט מוקפץ צמחוני שהיה טעים מאד. דיברנו על העולם לפני 30 שנה (כלומר של שנות ה70), וסטולי הגנוב שאל אותו איך ייראה העולם בעוד 30 שנה, וחפא אמר שיש סיכוי טוב שתהיה התערבות ישירה. הוא נימק זאת בשני דברים: מצד אחד, על אף הכל, הטכנולוגיה והמדע מתפתחים ועלולים להביא את האנושות, יותר נכון חלק מהאנושות, זה המטופח יותר, לסוג של 'שוויון אסטרטגי' עם מערכות 'בינה A' הסמוכות. (בשם 'בינה A' הוא כינה את הבינות הכי מפותחות שנמצאות קרוב אלינו, בינות 'היהווים', שליטי החלל הקרוב). זה מצב שעלול להיות מסוכן ולפי מה שהסיק, כבר ב2007 גרם לעוררות בחלל. בני אדם מגלים כוכבי לכת חדשים, מפתחים טכנולוגיות להיות יותר זמן בחלל ולהגיע מהר יותר למקומות, עוד מעט אי אפשר יהיה להסתיר את האמת, שאנחנו לא לבד. יש לחיצוניים תשובות להרבה מהמצבים שתרבות מתפתחת יכולה ליצור, אבל אף פעם לא על הכל. ומצד שני, השפיות העולמית מתערערת, הנהגות שקולות ואחראיות נעלמות, ישראל היא כמובן מודל לזה (נתניהו עדיין לא היה אז בשלטון, אבל אפשר היה כבר אז לראות סימנים להתחרפנות המערכת, למשל בקמפיין המוטרף נגד המושמטים שהשתולל באותה תקופה, ובמדיניות הכלכלית נגד חלשים שהחלה כבר קודם ולא הופסקה עד היום) והפרטה וקפיטליזם אוכלים את כל המרקמים החברתיים כמו חור שחור. יתכן שזה מצב שהמכוננים מבחוץ מעודדים אותו, מצב שבו כל אחד יהיה לעצמו ולא תהיה 'חברה' שתתמודד איתם גם אם תדע לזהות את קיומם. מצד שני, יתכן שהם רק מנצלים מצב קיים שמעיד על הסתיידות הסיפור האנושי. כך, טכנולוגיה מצד אחד, והסתיידות חברתית ונפשית ציבורית מצד שני, זה מצב שעשוי להסיר את העכבות והפחדים שיש למתחרים חיצוניים מפני פלישה גלויה, כמו בסרטים, לאור היום. הכל היה יכול להיות אחרת, ציין חפא, אילו חבריו שהיו איתו במסע והחזירו אותו לכדור הארץ, היו מצליחים להשתלט שם על העניינים במרכזי בינה A המשפיעים ('הפדרציה'), לתכלית זו נסעו. אבל הם לא הצליחו, ולו לא נותר אלא לספר לנו על האינטרנט הטלפתי ולנסות לשכנע מישהו, לאחר שיוזמותיו שיכלו 'להוכיח' משהו הופרעו ביד מכוונת (אם כי, לאור השימושים שיכול היה המשטר הביביאני לעשות בפרי היוזמות, ומשטרים ידידי-הציונות אחרים, יתכן שחפא לא מצטער על כך היום, באשר הוא נמצא)

לשאלתי אם שמעתי טוב, וכל זה אכן יקרה תוך 30 שנה, ענה חפא שלא אתפוס אותו במספר השנים המדוייק, אבל פחות או יותר כן.

מאז עברו כמעט 14 שנה, אז יש לנו, אם חפא צודק, עוד 16 שנים. בינתיים לתפיסתי נתניהו ושאר מופרעי העולם עושים את מלאכת החיצוניים שלא רוצים אותנו חופשיים וחזקים, ולא רוצים כאן מרקם חברתי בריא ויציב (בעלי ההון התורמים לכך משרתים אותם, בצורה יותר ישירה יותר מהפוליטיקאים שהם בובות של בובות). ונתניהו הוא סוג של מלך עולמי של הכוחות האלה ונראה, אם עקבתם, שזו הסיבה שהוא בשלטון. אבל כשהוא יסתלק הוא ישאיר מדינה, אם לא אזור פלנטרי שלם (איראן איראן), במצב של אדמה חרוכה. "הוא בא להרוס, מה שהוא יכול, זה תפקידו על כדור הארץ" אמר חפא. ופלנטה חרוכה היא בדיוק המצב המתאים לפלישה ישירה. אז יש לנו עוד כמה שנים לסבול את נתניהו, ואז להתחיל להתרגל לשרוד בעולם כבוש והרוס, או לנסות ליישם את מה שלמד חפא בלימודי בית הספר הגלקטיים שלו. גם אם נראה שאנחנו לא יודעים איך.

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

15 תגובות בנושא “האם יפלשו החיצוניים לכאן בעשורים הקרובים?

 1. לפי מה שמורנו הדגול אומר, החיצוניים מנעו כמה וכמה תקריות שיכלו להתגלגל לשימוש בנשק גרעיני, המפורסמת בהן היא בספטמבר 1983. יש להם כנראה על מה לשמור כאן או במערכת השמש שמושפעת מתנודות כדור הארץ. יחד עם זאת הוא חזה שהם יוציאו את ה'השקעות' שלהם מהאזור בשלב שלפני הפלישה – ובתקופה הזאת זה יתכן.

  אהבתי

 2. מורנו הקדוש הפייק המקורי לעניים עם אוטו כחול הגיב:

  האם הם כבר לא הוציאו את ה'השקעות' שלהם מהאזור?

  אהבתי

  1. הייתה תקופה שחפא ציין תופעה כזאת מסתמנת, והוא פירש אותה כחלק מהזהירות שננקטת לקראת ה'שוויון האסטרטגי' שכדור הארץ משיג. יש גם קולות בדף ה'מחתרת החייזרית' שלא מסתמכים רק על חפא (החור השחור יודע על מה הם מסתמכים) והם טענו את זה בתחילת העשור הקודם. אבל לדעתי האישית יש להם עדיין השקעות פה.

   אהבתי

  1. 'מושקעים' ראשיים – האנשים שנמצאים בקשר איתם
   מקומות שמקיימים ומפרנסים את אותם 'מושקעים' – אגב אל תחפשו את זה ב'דיפסטייט', בפרקליטות, במשרדי ממשלה, בקרן החדשה, או אפילו במרכז שלם ומשרדי פורום קוהלת (למרות השטניות הגלומה באחרונים, ואפילו משרד הפנים), וגם לא בבונים החופשיים – הכל דמה. או כנסיות (היה נכון אולי פעם) אין 'מסדרים' כי השיטה של החיצוניים היא לא על בסיס חבר מביא חבר. ובמקום שיש 'חבורות' מפרקים אותן מהר. איפה כן לחפש? איפה שלא דומה לכל אלה, בקיצור אין שיטה לחפש. כל משרד אפור יכול להיות כן, יכול להיות לא. יותר קל לחפש מטבע 10 אג' בערמת זבל.
   אזורי מפגש ותקשורת עם 'מושקעים'
   גישה לאזורי 'התחמקות' בהם יש נקודות המראה ונחיתה
   מתקנים בתוך בסיסים צבאיים – כך על פי מקורות זרים המדווחים על הסכמים מאז שנות ה80 (גם חפא אמר שיש כאלה).

   אהבתי

   1. גם כל מיני מכשירים וכלים שלהם.

    אהבתי

   2. העבודה שלהם היא 'אחד לאחד', וכל 'מושקע' שלהם הוא אדם די בודד בשטח.

    אהבתי

   3. ובנוסף יש גם 'תחנות המרה' כמו זו שבה המירו סטולי הגנוב וחפא רכוש באנרגיה טהורה לפני שיצאו לנסיעה האחרונה, בפוסט שפורסם בסוף מאי 2009 ותרגומו לאנגלית בדרך להופעה כאן. ועוד כל מיני מבנים ותצורות שלא ברור למה הם משרתים, אבל הם כאן ובאחריותם.

    אהבתי

  1. את זה אני שומע כבר למעלה משש שנים.
   וגם אם כן (אמן בעזרת שמה הגלקטית), המופרעות העולמית חוששני שלא תלך כל כך מהר, אפילו אם היא כרגע בנסיגה.

   אהבתי

  1. הכסף מיוצר על כדור הארץ. (אגב, לשאלה אם הם משתמשים גם כן במשהו כזה, אז התשובה של חפא כן). אבל כסף כמו כל דבר הוא אנרגיות שמתחוללות, ואנרגיות נתפסות על ידי חיישנים. מי שבידיו החיישנים יש לו גם יכולת לנתב את האנרגיות, ישירות או על ידי שלוחיו. היתר תשלים לבד כראות עיניך.

   אהבתי

 3. "הטכנולוגיה והמדע מתפתחים ועלולים להביא את האנושות, יותר נכון חלק מהאנושות, זה המטופח יותר, לסוג של 'שוויון אסטרטגי' עם מערכות 'בינה A' הסמוכות.", כלומר, אתה אומר פה שאת החלק שהם טיפחו, בגלל שהוא תפס יותר מדי תחת, הם יצטרכו להעמיד במקום, ובגלל זה הם יתערבו?

  אהבתי

  1. יכול להיות, לא כל אמירה של חפא הוסברה עד הסוף, ובשנתיים האחרונות שלו על כדור הארץ יש הרבה דברים שהוא התחיל לפתח ולא השלים ועלינו הוטלה המלאכה להשלים על פי הבנתנו.
   אחד הפוסטים הבאים (שכבר מופיע באנגלית ב26.11.20) יאמר שיש אדמיים המאומנים בידי חיצוניים כדי להלחם באדמיים אחרים שגם להם יש תמיכה חיצונית אבל פחותה. אולי יש כאן איזה סתירה בין האמירות או התפיסות שמאחוריהן, כאילו יש או יכולה להיות אוטונומיה לאיזה קבוצה של בני אדם במצב הנוכחי הנתון (זה בתפיסה המוצגת כאן) ואותה צריך 'להעמיד במקום' ולשם כך יתערבו החיצוניים בכדור הארץ, או שאין אוטונומיה ואולי אין בכלל סיבה שהחיצוניים יפגינו כאן התערבות ישירה. אולי גם חפא לא ידע ליישב את הסתירות ואולי אין שום סתירה אלא יש מצבים שונים. התערבות תהיה, בכל זאת חפא אמר, לדעתי כדי לחסל את כדור הארץ.

   אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: