האם יפלשו החיצוניים לכאן בעשורים הקרובים?

כל מי שעוקב אחרי פוסטים שנכתבו כאן, יודע בעצם שהשאלה הנכונה לשאול היא 'האם הם יחוללו כאן שלטון ישיר'.

כי הם נמצאים כאן כבר, מאז ומתמיד אך בעיקר מאז שנות ה80, ומנהלים את העולם בצורה של שלטון עקיף, דרך מושכים בחוטים. הם קובעים את השליטים, והם קובעים עוד דברים שנראים לכאורה כמו 'משחק פתוח' ו'שוק חופשי' – כולל למי יהיה כסף. אולי לא ברזולוציות הקטנות, הפרטיות, אבל בסך הכל, הם קובעים את מכסת העבודה ו'הספק האנרגיה' הרצוי מכדור הארץ, והחיישנים שלהם מגיבים כשיש הפרעות (אם למשל בלוג זה יעבור רף קוראים מסויים, החיישנים שלהם יגיבו גם יגיבו), כאשר להם ולאלה שאמורים לספר לנו מה יש כאן מעבר, יש אינטרס משותף שלא נדע כלום. אם זה היה תלוי רק ב'רשויות' על כדור הארץ, יכול להיות שכבר היינו יודעים.

כך, כמובן, על פי חפא, האיש שהיה שם וחזר.

ובכל זאת, קבע חפא, יש אפשרות שהם יתערבו התערבות ישירה וזה יהיה סופו של כדור הארץ כמו שהכרנו. ישבנו אצלו, בסוף קיץ 2007, בדירה הקטנה שהייתה לו קרוב לשוק מחנה יהודה, מעט מן המפגשים הוא אירח שם, בדרך כלל העדיף לארח אותם אצל אחרים. היה חם מאד, וזו הייתה פגישה חגיגית קצת לציון 30 שנה לשובו לכדור הארץ ולהיכרותנו. סטולי הגנוב הביא לנו יין בטעם שמפניה שאין לי מושג היכן מצא אותו, וחפא הפגין יכולות בישול עם סלט מוקפץ צמחוני שהיה טעים מאד. דיברנו על העולם לפני 30 שנה (כלומר של שנות ה70), וסטולי הגנוב שאל אותו איך ייראה העולם בעוד 30 שנה, וחפא אמר שיש סיכוי טוב שתהיה התערבות ישירה. הוא נימק זאת בשני דברים: מצד אחד, על אף הכל, הטכנולוגיה והמדע מתפתחים ועלולים להביא את האנושות, יותר נכון חלק מהאנושות, זה המטופח יותר, לסוג של 'שוויון אסטרטגי' עם מערכות 'בינה A' הסמוכות. (בשם 'בינה A' הוא כינה את הבינות הכי מפותחות שנמצאות קרוב אלינו, בינות 'היהווים', שליטי החלל הקרוב). זה מצב שעלול להיות מסוכן ולפי מה שהסיק, כבר ב2007 גרם לעוררות בחלל. בני אדם מגלים כוכבי לכת חדשים, מפתחים טכנולוגיות להיות יותר זמן בחלל ולהגיע מהר יותר למקומות, עוד מעט אי אפשר יהיה להסתיר את האמת, שאנחנו לא לבד. יש לחיצוניים תשובות להרבה מהמצבים שתרבות מתפתחת יכולה ליצור, אבל אף פעם לא על הכל. ומצד שני, השפיות העולמית מתערערת, הנהגות שקולות ואחראיות נעלמות, ישראל היא כמובן מודל לזה (נתניהו עדיין לא היה אז בשלטון, אבל אפשר היה כבר אז לראות סימנים להתחרפנות המערכת, למשל בקמפיין המוטרף נגד המושמטים שהשתולל באותה תקופה, ובמדיניות הכלכלית נגד חלשים שהחלה כבר קודם ולא הופסקה עד היום) והפרטה וקפיטליזם אוכלים את כל המרקמים החברתיים כמו חור שחור. יתכן שזה מצב שהמכוננים מבחוץ מעודדים אותו, מצב שבו כל אחד יהיה לעצמו ולא תהיה 'חברה' שתתמודד איתם גם אם תדע לזהות את קיומם. מצד שני, יתכן שהם רק מנצלים מצב קיים שמעיד על הסתיידות הסיפור האנושי. כך, טכנולוגיה מצד אחד, והסתיידות חברתית ונפשית ציבורית מצד שני, זה מצב שעשוי להסיר את העכבות והפחדים שיש למתחרים חיצוניים מפני פלישה גלויה, כמו בסרטים, לאור היום. הכל היה יכול להיות אחרת, ציין חפא, אילו חבריו שהיו איתו במסע והחזירו אותו לכדור הארץ, היו מצליחים להשתלט שם על העניינים במרכזי בינה A המשפיעים ('הפדרציה'), לתכלית זו נסעו. אבל הם לא הצליחו, ולו לא נותר אלא לספר לנו על האינטרנט הטלפתי ולנסות לשכנע מישהו, לאחר שיוזמותיו שיכלו 'להוכיח' משהו הופרעו ביד מכוונת (אם כי, לאור השימושים שיכול היה המשטר הביביאני לעשות בפרי היוזמות, ומשטרים ידידי-הציונות אחרים, יתכן שחפא לא מצטער על כך היום, באשר הוא נמצא)

לשאלתי אם שמעתי טוב, וכל זה אכן יקרה תוך 30 שנה, ענה חפא שלא אתפוס אותו במספר השנים המדוייק, אבל פחות או יותר כן.

מאז עברו כמעט 14 שנה, אז יש לנו, אם חפא צודק, עוד 16 שנים. בינתיים לתפיסתי נתניהו ושאר מופרעי העולם עושים את מלאכת החיצוניים שלא רוצים אותנו חופשיים וחזקים, ולא רוצים כאן מרקם חברתי בריא ויציב (בעלי ההון התורמים לכך משרתים אותם, בצורה יותר ישירה יותר מהפוליטיקאים שהם בובות של בובות). ונתניהו הוא סוג של מלך עולמי של הכוחות האלה ונראה, אם עקבתם, שזו הסיבה שהוא בשלטון. אבל כשהוא יסתלק הוא ישאיר מדינה, אם לא אזור פלנטרי שלם (איראן איראן), במצב של אדמה חרוכה. "הוא בא להרוס, מה שהוא יכול, זה תפקידו על כדור הארץ" אמר חפא. ופלנטה חרוכה היא בדיוק המצב המתאים לפלישה ישירה. אז יש לנו עוד כמה שנים לסבול את נתניהו, ואז להתחיל להתרגל לשרוד בעולם כבוש והרוס, או לנסות ליישם את מה שלמד חפא בלימודי בית הספר הגלקטיים שלו. גם אם נראה שאנחנו לא יודעים איך.

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

29 תגובות בנושא “האם יפלשו החיצוניים לכאן בעשורים הקרובים?

 1. לפי מה שמורנו הדגול אומר, החיצוניים מנעו כמה וכמה תקריות שיכלו להתגלגל לשימוש בנשק גרעיני, המפורסמת בהן היא בספטמבר 1983. יש להם כנראה על מה לשמור כאן או במערכת השמש שמושפעת מתנודות כדור הארץ. יחד עם זאת הוא חזה שהם יוציאו את ה'השקעות' שלהם מהאזור בשלב שלפני הפלישה – ובתקופה הזאת זה יתכן.

  אהבתי

 2. מורנו הקדוש הפייק המקורי לעניים עם אוטו כחול הגיב:

  האם הם כבר לא הוציאו את ה'השקעות' שלהם מהאזור?

  אהבתי

  1. הייתה תקופה שחפא ציין תופעה כזאת מסתמנת, והוא פירש אותה כחלק מהזהירות שננקטת לקראת ה'שוויון האסטרטגי' שכדור הארץ משיג. יש גם קולות בדף ה'מחתרת החייזרית' שלא מסתמכים רק על חפא (החור השחור יודע על מה הם מסתמכים) והם טענו את זה בתחילת העשור הקודם. אבל לדעתי האישית יש להם עדיין השקעות פה.

   אהבתי

  1. 'מושקעים' ראשיים – האנשים שנמצאים בקשר איתם
   מקומות שמקיימים ומפרנסים את אותם 'מושקעים' – אגב אל תחפשו את זה ב'דיפסטייט', בפרקליטות, במשרדי ממשלה, בקרן החדשה, או אפילו במרכז שלם ומשרדי פורום קוהלת (למרות השטניות הגלומה באחרונים, ואפילו משרד הפנים), וגם לא בבונים החופשיים – הכל דמה. או כנסיות (היה נכון אולי פעם) אין 'מסדרים' כי השיטה של החיצוניים היא לא על בסיס חבר מביא חבר. ובמקום שיש 'חבורות' מפרקים אותן מהר. איפה כן לחפש? איפה שלא דומה לכל אלה, בקיצור אין שיטה לחפש. כל משרד אפור יכול להיות כן, יכול להיות לא. יותר קל לחפש מטבע 10 אג' בערמת זבל.
   אזורי מפגש ותקשורת עם 'מושקעים'
   גישה לאזורי 'התחמקות' בהם יש נקודות המראה ונחיתה
   מתקנים בתוך בסיסים צבאיים – כך על פי מקורות זרים המדווחים על הסכמים מאז שנות ה80 (גם חפא אמר שיש כאלה).

   אהבתי

   1. גם כל מיני מכשירים וכלים שלהם.

    אהבתי

   2. העבודה שלהם היא 'אחד לאחד', וכל 'מושקע' שלהם הוא אדם די בודד בשטח.

    אהבתי

   3. ובנוסף יש גם 'תחנות המרה' כמו זו שבה המירו סטולי הגנוב וחפא רכוש באנרגיה טהורה לפני שיצאו לנסיעה האחרונה, בפוסט שפורסם בסוף מאי 2009 ותרגומו לאנגלית בדרך להופעה כאן. ועוד כל מיני מבנים ותצורות שלא ברור למה הם משרתים, אבל הם כאן ובאחריותם.

    אהבתי

  1. את זה אני שומע כבר למעלה משש שנים.
   וגם אם כן (אמן בעזרת שמה הגלקטית), המופרעות העולמית חוששני שלא תלך כל כך מהר, אפילו אם היא כרגע בנסיגה.

   אהבתי

  1. הכסף מיוצר על כדור הארץ. (אגב, לשאלה אם הם משתמשים גם כן במשהו כזה, אז התשובה של חפא כן). אבל כסף כמו כל דבר הוא אנרגיות שמתחוללות, ואנרגיות נתפסות על ידי חיישנים. מי שבידיו החיישנים יש לו גם יכולת לנתב את האנרגיות, ישירות או על ידי שלוחיו. היתר תשלים לבד כראות עיניך.

   אהבתי

 3. "הטכנולוגיה והמדע מתפתחים ועלולים להביא את האנושות, יותר נכון חלק מהאנושות, זה המטופח יותר, לסוג של 'שוויון אסטרטגי' עם מערכות 'בינה A' הסמוכות.", כלומר, אתה אומר פה שאת החלק שהם טיפחו, בגלל שהוא תפס יותר מדי תחת, הם יצטרכו להעמיד במקום, ובגלל זה הם יתערבו?

  אהבתי

  1. יכול להיות, לא כל אמירה של חפא הוסברה עד הסוף, ובשנתיים האחרונות שלו על כדור הארץ יש הרבה דברים שהוא התחיל לפתח ולא השלים ועלינו הוטלה המלאכה להשלים על פי הבנתנו.
   אחד הפוסטים הבאים (שכבר מופיע באנגלית ב26.11.20) יאמר שיש אדמיים המאומנים בידי חיצוניים כדי להלחם באדמיים אחרים שגם להם יש תמיכה חיצונית אבל פחותה. אולי יש כאן איזה סתירה בין האמירות או התפיסות שמאחוריהן, כאילו יש או יכולה להיות אוטונומיה לאיזה קבוצה של בני אדם במצב הנוכחי הנתון (זה בתפיסה המוצגת כאן) ואותה צריך 'להעמיד במקום' ולשם כך יתערבו החיצוניים בכדור הארץ, או שאין אוטונומיה ואולי אין בכלל סיבה שהחיצוניים יפגינו כאן התערבות ישירה. אולי גם חפא לא ידע ליישב את הסתירות ואולי אין שום סתירה אלא יש מצבים שונים. התערבות תהיה, בכל זאת חפא אמר, לדעתי כדי לחסל את כדור הארץ.

   אהבתי

 4. ב2005, אחרי שנים שחפא התייאש מהחברים החיצוניים שלו, התעוררה בו אופטימיות, אחרי שקלט שדרים שמהם הבין שמאסר אזורי (הגבלת תנועתם והיכולת שלהם לתקשר באפיקים חוקיים רק למערכת השמש שלהם) שבו הם היו כל השנים הסתיים (או שרק הכחול, המנהיג, היה במאסר הזה 28 שנה, לא בטוח שהבנתי) והוא קיווה שזה סימן לשלטון חדש בפדרציה שבו אולי תהיה להם השפעה ואפשר יהיה לחזור לתכניות הישנות לגבי כדור הארץ. באפריל הוא נסע שוב לחוץ לארץ וששה חודשים לא שמענו ממנו, במרץ 2006 חזר ונשמע מאז קצת מאוכזב מהחברים שלו כשהבין שאין בכוונתם לחזור לפעילות 'כמו בימים ההם', ואפילו לבוא לבקר. על רקע זה התחלתי לכתוב את החלק השני של ההסטוריה האלטרנטיבית, בו בסופו של דבר אנחנו וגם חפא נעזבים לבד, לכחול לא אכפת יותר מכדור הארץ.

  אהבתי

  1. מאז בהרצאות שלו הוא דיבר יותר על הדברים שהגיע למסקנות לגביהם בקשר ליחסי הפדרציה והחיצוניים בכלל עם כדור הארץ לאורך השנים וגם בשנים האחרונות. התגלו לו דברים חדשים ויתכן שכך מצא את הדרך לעזוב את כדור הארץ מחדש, אחרי שבמשך שנים היה מנוטרל מהאפשרות הזאת למעשה כי מישהו אחרי 1977 שינה את 'המפתחות' כלומר את הקודים לעבור ל'אזורי התחמקות' או להגיע אל כלים שממריאים מהפלנטה ונוחתים בה.

   אהבתי

 5. לדעתי ה'חיצוניים' מעבירים את השליטה ב'חוות האדונים' שבה כדור הארץ נמצא לידי האליטה 1%, המצויידת באח-גדול ובעוד אמצעים לסנן את האוכלוסייה. פלישה לא תהיה כאן ונראה לי שחפא יודע את זה. האליטה הזאת גם מעורבת, היא לא "אדמית" טהורה.

  אהבתי

  1. עניתי לך בפוסט אחר מה נראית לי דעתו של חפא על זה. אבל ימים יגידו, או שלא.

   אהבתי

  2. אין 'אדמי טהור'. ראיתי אתמול חלק מהמשחק בין סנגל למצרים, ההלבנה של המצרים היא למשל הייתה ההתחלה של פרוייקט חיצוני שהלבין את האנשים (ומצרים היא ממלכת 'ידע' עתיק שמשה לקח ממנו את הבסיס לכל מה שאנחנו כעת) זה לא אומר שלא היו פרוייקטים קודמים.

   אהבתי

 6. חפא אגב אמר שנפילת החומה וסיום המלחמה הקרה (בת זוגו בשנים 1985-2004 הייתה מטשרנוביל והצליחה להתחמק אל המערב בדיוק שנה לפני האסון בכור) קשורה להסכם בין החיצוניים לבין כדור הארץ, שעד אותו זמן שימש מאזן האימה הגרעיני בתור 'בורר המחדל' בין המעצמות ומנע מלחמות רחבות היקף לפחות במגרש המערבי של כדור הארץ. החיצוניים כ'גורם שלישי' החליפו את האטום כסוג של בורר, עם הבטחה להתערבות במצבי סכנה, מה שחפא טוען שהייתה כמה פעמים ומנעה התנגשויות שאנחנו אפילו לא יודעים עליהם. אם תפלוש רוסיה לאוקראינה (ובמקרה כזה, יהיה אשר יהיה מספר הימים שיקח לרוסיה לכבוש את אוקראינה, זה כבר לא ייעצר שם, כמו שב1938 זה לא נעצר בצ'כוסלובקיה, רק הפעם זה מהכיוון השני) זה יהיה סוג של צפצוף על ההסכם, ואני חושב תמיד על הסיום של 'והיום איננו כלה' של צ'יינגיס אייטמטוב (שהיה אגב שר בממשלת גורבצ'וב), אבל אולי גם סימן המעיד שהחיצוניים מצמצמים את ההולדינגס שלהם בכדור הארץ.

  אהבתי

 7. חפא ניבא שבאיזה שלב יתנתקו 'החייזרים האיכותיים' ששומרים על "האיזון המוכר" שבין המערכות, כלומר 'המשמרות הקיימים' במקומם בשלב של 'התחלפות סוגי המשמרות' (המשמר האחרון תפקידו יהיה לכונן שלטון ישיר) או 'בין השמשות' ייכנסו 'חייזרי זבל' שהם מדרג יותר נמוך בהיררכיות הבינה שמקיפות אותנו והם חסרי יכולת ועניין לשמור גם על מראית העין, הם יבואו לשאוב דם מהבוקה ומבולקה שתשתרר, כמו היתושים. חפא גם אמר שמכיוון שהם פחות זהירים, אפשר יהיה להבחין בחלקם ב'עין בלתי מזוינת' או 'נטולת יודע קבוע', זאת אם למישהו יהיה ראש לכך במצבים שיבואו. יתכן שכבר זיהיתי בשנים האחרונות סימנים לחייזרים האלה אבל אין פה את חפא שיאשר לי אם אכן כך.

  אהבתי

  1. שם משפחתה של החברה האוקראינית של חפא היה "קימיאגרוב" ואנחנו היינו מתלוצצים איתו על עיקרון "קימיאגרוב תצא תורה" – כלומר במקום להגיד "כי מציון תצא תורה" שזה שם העיקרון של חפא שאומר שדברים מתחילים מישראל (ואם נדייק מירושלים) ומתפשטים אל כל כדור הארץ. גם התהליך של "החלפת המשמרות" שחפא ניבא עליו, הוא אמר שלדעתו זה יתחיל בישראל וייראה רק בישראל, ואחר כך ימשיך בשאר הפלנטה, ודי מהר אפילו.

   אהבתי

 8. איך מזהים חייזרים "איכותיים/מורכבים" ל""חייזרי זבל".
  ובכן, נראה לי שלגבי "מורכבים" העיקרון הוא שלא תזהה אותם כי הם שומרים על כללי בטיחות, וגם אם פגשת אותם בחיים רוב הסיכויים שתחשוב שפגשת אנשים רגילים, גם אם אפשרי שהם ייראו לך קצת מיוחדים או מוזרים. הם נזהרים שבני אדם יוכלו לומר משהו על קיומם ומעטים, אולי תחת הרדמה, זכו לפגוש אותם as they are. מחופשים – מי יודע כמה.
  לעומת זאת "חייזרי זבל" פחות נוקטים בזהירויות האלה, ואם לא פגשת אותם זה בעיקר בגלל בעיה מבנית שלך, או חוסר מוכנות פסיכולוגית, או שלא לימדו אותך לזהות את אורחם ורבעם. וכן, הם ניתנים לצילום. ה"חיים" שחפא הראה לנו פעם קרובים אליהם.

  אהבתי

 9. האם לא יתכן מצב שהטכנולוגיה תאפשר, דווקא לדיקטטורים שהכאוס יביא לנו, להתמודד עם החיצוניים?
  ועוד יתברר שהחיצוניים האלה, אם יפלשו, יעשו את הטעות שהיטלר עשה עם סטאלין.

  אהבתי

 10. חפא נשאל את השאלה הזאת באופן דומה. אמרו לו שדיקטטור יכול לרכז כוח ולבנות צבא משוכלל, ואין לו עכבות להשקיע הכל בזה. הוא אמר שלהערכתו אין סיכוי, אולי לטווח קצר.לא רק מפני שהמערכות על כדור הארץ הרבה יותר רקובות ממה שמספרים לנו (ככה הוא לפחות ראה את זה ב2007-8), אלא בגלל שאנחנו לעומתם, עם כל הטכנולוגיה שהם מזמן שכחו, לא יותר מילדים נלהבים עם מגבלת ראייה עצומה. "זה יהיה כמו טאנדר צ'יילד נגד המאדימים במלחמת העולמות" הוא אמר.

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: