כיצד מתחברים לאינטרנט הטלפתי

חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא juk.jpg

חפּא היה אומר, שכדי להתחבר לאינטרנט הטלפתי, הקוסמי, שהשרתים שלו נמצאים מחוץ להישג ידן של ממשלות ארץ, צריך לנטרל את הניטור המתמיד שמופעל עלינו בכדור הארץ, ניטור המשתמש באנרגיות מפריעות. הוא לא ידע להגיד אם זה ניטור "של הטבע" או ניטור של ממשלות (הקבלנים של המושכים בחוטים), אבל נציין שהוא לא כל כך האמין במושג "של הטבע", וככל שחלפו השנים, חוסר האמון שלו הלך וגבר.

הנטייה של אנשים היא להאמין שאת 'האנרגיות המפריעות' המקום הטוב ביותר לנטרל הוא המדבר, אז אפשר להגיע לשקט הפנימי, שהוא תנאי ראשון להתחבר לשידורים של מקורות חיצוניים רחוקים וקרובים. חפּא לא שלל זאת לחלוטין. "במדבר אתה יכול לזכור את שמך, כי אף אחד לא יכאיב לך" אהב לצטט את להקת אמריקה. המדבר מנטרל הפרעות הנגרמות דרך מגע עם אנשים, אבל, הוא הוסיף, צריך לזכור שהאנרגיות מהסוג שמנוטרל במדבר, הן אנרגיות אנושיות ותוצרת אנוש (אם לא נספור כל מיני אנטנות, בעיקר צבאיות הממוקמות באזורים מדבריים, בארץ ובעולם, ועשויות להפריע להתחברות טלפתית, ויתכן שחלק מהן אף נוצרו לשם כך). לאנרגיות קוסמיות המדבר חשוף יותר מאשר 'מקום הישוב', ולא כל האנרגיות ידידותיות למאמץ להתחבר למקור אמת כלשהו, חלק מהאנרגיות הן עוינות, חוסמות ומטעות וצריך לדעת להכיר אותן ולזהות מאיזה אנרגיות להזהר ולאיזה להתחבר.

"בשביל התחברות טלפתית לא די במקום שקט" אמר פעם, ופעם אחרת גם אמר, שמי שיש לו את הערכה, יוכל לעשות זאת גם בלב ניו יורק, או בשוק מחנה יהודה. את המושג 'ערכה' שמענו מפיו עוד בזמן חבורת המחץ, בשנה ושמונה חודשים שהיה איתנו אחרי שהגיע בפעם הראשונה. אז הבטיח שנוכל לנסוע איתו לחלל, כאשר תהיה לנו אותה ערכה. ובכן מסתבר, אמרתי לצבי, שגם לטלפתיה יש ערכה. חפּא שמע את הערתי, ולא כעס. הוא ציין שאת הערכה לטיסות לחלל לא הספיק להכיר לנו, והוא הצטער על כך. אבל את הערכה הטלפתית, שהיא החשובה יותר, כך אמר, בכוונתו להביא אותנו שנכיר אותה כך, שנדע להשתמש בה גם אם יעירו אותנו מהשינה באמצע הלילה. ולמרות דבריו אלה, הוא תכנן לרכוש שטח אדמה באזור נידח במדבריות אוסטרליה, כדי להקים שם את מה שקרא 'חוות תקשור'. הוא הבטיח לנו שבחווה הזאת, לא יהיו אנטנות. חפּא, אם לא אמרתי, מאד לא אהב להשתמש במכשירים עם אנטנות או מבוססי אנטנות. רק כשלא הייתה ברירה השתמש בהם. לא היית תופס אותו מחובר לסלולארי, בימים ההם שלפני הסמארטפון, ואני מניח שגם אחר כך. את רכישת החווה ואת כל הפרוייקט שתכנן לבצע בה, התכוון לממן מרווחי חברת 'קשת בענן' שהקים, אותה ייעד לעסוק בדבר 'הזמני' – תידור 'שדות' לפי צבעים.

מכשיר קטן אפור ומתכתי, דומה בגודלו וצורתו לרדיו, או מכשיר הקלטה, טייפ כמו שקראו לזה פעם, או CD, היה הדבר אותו תכנן לייצר ולמכור בתור 'מכשיר קשר אל עולמות אחרים'.

חפּא אמר שטלפתיה ברמה הגבוהה, אותה חווה עם חבריו הלוחמים שבפדרציה הגלקטית, דורשת סוג מיוחד של קשר בין החברים, מעבר לאמון המוחלט. חפּא היה בספק אם ניתן למצוא דבר כזה בין בני אדם בכדור הארץ, אולי בין שני אנשים שהם קרובים מאד. אולם בני אדם בעלי יכולת ריכוז גבוהה או שנמצאים במצב 'יודע קבוע' יכולים לשדר שדרים שייקלטו, בבחינת 'שלח שדרך על פני הגלים', וגם לקבל חזרה. אבל גם אנשים שיודעים קבוע, צריכים ללמוד לזהות את השדרים, בין כל הרעשים שעוברים לכל בן אדם בראש (וגם מחשבות הן "רעשים"), והם גם צריכים לפענח אותם, דבר שגם הוא מצריך למידה בפני עצמה. אלה, אמר, דברים שיעסוק בהם בחווה באוסטרליה, לכשתוקם, והוא ילמד בה את האנשים, למרות שלא כל האנשים מתאימים או יתאימו אי פעם, הוא אמר, אבל הוא יעשה הכל כדי ללמד את רוב האנשים שיחפצו בכך.

בינתיים, הוא יספק לאנשים את הדבר הזה, את הקופסה, שהוא גם קרא לה 'מתדר הצבעים'.

חפּא טען, שלכל דבר יש 'שדה' ו'תדרים'. לכל דבר, דומם, חי, או צומח יש קוד משלו, פרטי לגמרי, דרכו הוא משדר את עצם היותו. הוא האמין שגם לדברים שלא ניתנים למדידה חומרית במרחב, כגון 'אירועים מתרחשים' יש תדרים שמבדילים אותם משאר ה'שדות' בקוסמוס, ומגדירים אותם באופן מוחלט ולא יחסי, ולתדרים האלה יש צבע. וזה שונה מגלים שמכשירים אנושיים מכירים, הוא האמין שזאת קרינה שעדיין לא התגלתה, אבל 'חומר הבסיס' או 'השורש' שלה כמו שהוא קרא לזה, הוא אותו דבר שיוצר גם את ה'רשת הטלפתית' שביקום, שאותה הציג לנו כ'אינטרנט הטלפתי'. דרך המכשיר שלו הוא התכוון להיות מסוגל 'לצבוע' כל דבר שבמרחב, לאפיין אותו בצבעי 'התידור' שלו, שאמורים להיקלט אל תוך המכשיר ולהיות מוקרנים על מסך שנמצא בו, מסך עגול. ומתוך כך, להיות מסוגל לזהות מקורות שידור שאינם גלויים לאדם, גם מקורות שנמצאים מחוץ לכדור הארץ, אבל גם ממקורות שהם קרובים, ממש על יד, אבל הם לא נתפסים בחושים ולא נמדדים על ידי אף מכשיר, כי הם נמצאים במימד אחר, או שבגלל היעדר ה'יודע קבוע' אין קיומם נתפס, גם לא משערים אותו ולא מנסים לכן גם לנבא אותו במכשירי מדידה. אלה 'העולמות האחרים' שחפּא דיבר עליהם, אבל הוא דיבר גם על מקורות נראים וסמוכים, שלא היינו חושבים בכלל שהם 'משדרים', כגון עצים ואבנים, וגם, כן, גם בעלי חיים. כל אלה, כשהם מקרינים, ומכיוון ש'חומר הבסיס' של הקרינה הוא החומר של האינטרנט הטלפתי, הקרינה הזאת ניתנת להיות מומרת למחשבה, (ואף יותר מכך, אמר חפא, ועדיין לא פירט אז) ודרך המכשיר של חפא, לצבע ייחודי. 'אתה תוכל לדעת מה באמת החתול שלך חושב עליך, לפי הצבע המוקרן מהמכשיר' אמר לשפע, בפעם הראשונה שפגש אותו, וניסה לשכנע אותו לרכוש את המכשיר הראשון, זה היה בשנת 1999, כשההצלחה נראתה מאד קרובה.

ברור שבאמצעות מכשיר כזה, לפחות ברמה הבסיסית שבה תכנן חפּא לשווק אותו, לא ניתן היה לפתח שיחת עומק עם ישות אחרת כלשהיא, אדם, חייזר, חתול, או אבק כוכבים. 'לא תוכל לשוחח איתם על הספרות שהם קוראים, אם קיים משהו מקביל לזה בעולמם, או על נוסחאות מתמטיות מסובכות'. דברים כאלה, תכנן חפּא ללמד בעתיד, בו גם ילמד איך מתגברים באופן קבוע על 'מגבלת הראייה' המפורסמת של בני האנוש. בינתיים עם המכשירים, שחפּא ציפה שייהפכו ללהיט שיווקי, יכולת בעיקר לדעת על הישות האחרת יותר ממה שהראו לך עליה האמצעים הקיימים, אם בכלל איפשרו לך לדעת על קיומה, וקצת על מה שהיא 'חושבת' או 'מרגישה'.

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

3 תגובות בנושא “כיצד מתחברים לאינטרנט הטלפתי

 1. אתה אומר כאן שממשלות הן קבלן, ובמקום אחר אתה אומר שהחייזרים עובדים עם אדמיים אחד על אחד. זאת אומרת הם לא עובדים חבורות. איפה זה מתיישב?

  אהבתי

  1. קודם כל זה לא אני אומר, זה חפא אמר. פעם חפא נתן שיעורי בית לשפע, שעובד עם חברות הייטק, לשבת בישיבת מנהלים של אחת החברות האלה, חברה די בכירה. הוא הטיל עליו למצוא בין המנהלים – מי זה האיש 'הקולט'. הוא לא רצה להסביר מה זה, פשוט 'תמצא את הקולט' אמר לשפע, שבלי ממש להבין הלך לישיבה ההיא וכשחזר היה לו שם של איש. חפא ביקש לאפיין את האיש בכמה תכונות. בין השאר, זה לא היו"ר, או האיש הדוחף. זה לא האיש שדופק על השולחן או זה שהמילה שלו היא האחרונה, הוא גם לא נלחם על דעתו, עם זאת מה שהוא אומר, ואפילו בתור הערות, לא בהכרח הדברים מתקבלים מייד במסגרת ההחלטות – אבל זה מה שיהיה. יש עוד כמה איפיונים לאיש הזה, שחפא כשקיבל את השם שלו הוא ידע לספר לנו עליו, לא יודע מאיפה, שכשהיה צעיר השתייך לארגונים שרודפים חייזרים, מאוחר יותר הפך לאחד מאלה שעובדים איתם, ואיכשהו מה שהם רוצים דרכו – זה מה שיהיה ויש לו כנראה יכולת לשדר למנהלים אחרים כך שיקשיבו לו. אבל לאף אחד מהם אין תמונה מלאה, אולי גם לו אין לגמרי. אבל הוא שם. אז תיקח את הדוגמא הזאת כאנלוגית לממשלות, לגופים צבאיים ועוד (בעלי חשיבות לחייזרים כמובן) ותחשוב איך זה מתנהל. זה מה שחפא אמר.

   אהבתי

   1. חפא אגב גם אמר שאולמרט ונתניהו שניהם 'קולטים'.

    אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: