ידע החייזרים של חפּא ושאלות של ריפוי מעשי C's aliens knowledge and questions of practical healing

האם קיים הילינג חיצוני (חוצני)?

כן. במובן זה שהילינג נעשה מהסתכלות על הגוף כמכלול הכולל את האנרגיות שסביב לו, קיימת בחלל יכולת לתפוס את המכלול הזה "בעין" (של היצור המרפא), ולהחזיק אותו ברמות שחפא קורא להן 'יודע קבוע'. מי שיש לו את היכולת הזאת, יכול לאתר 'משקעים לא נעימים' או 'חורים שחורים' במכלול, מה שאנחנו מזהים כמחושים או מחלות, להבין אותם ואת מקורם, ולנטרל אותם ואף להעלימם כליל.

האם אדם יכול ללמוד מחיצוניים לרפא?

התשובה, כמו כל דבר ביקום, מתחלקת לכמה חלקים. עקרונית, חפּא היה סבור שכדי להיות מרפא מושלם, צריך אדם להיות בעל יודע קבוע מושלם. חפּא לא האמין שיש הילרים כאלה בעולם האנושי. במידה שאדם יוכל ללמוד להחזיק את ה'יודע' שלו במצב 'קבוע', הוא יוכל להיות גם מרפא יעיל. עם זאת, מי שחושב שהילינג זה רק לעמוד, לחוש אנרגיות ולעשות מעל הגוף של המטופל תנועות עם הידיים, וקורס הילינג מזורז עם תעודה הופך אותו למרפא, שילך יחפש לו תחרווט אחר. אלה המלים של חפּא. ריפוי חיצוני הוא מלחמה, הוא מאמץ שאינו נופל ממאמץ של מנתח כירורגי, הוא מצריך ריכוז, ערנות, התכוונות ותחבולה, לכן גם הלימוד שלו לא קל, ואין לכך בית ספר על כדור הארץ. חפּא תכנן להקים בית ספר כזה, וזה היה אמור להיות הפרויקט הבא אחרי החווה שתכנן להקים באוסטרליה ללימודי אינטרנט טלפתי ויודע קבוע – הכישורים הדרושים כדי להתחיל לעסוק בריפוי קבוע. כמו כן, טועה מי שחושב שטיפול חיצוני נעשה 'רק בידייים'. כמו בריפוי הארצי, גם בריפוי החיצוני יש שימוש בחומרים ומכשירים, אם כי אלה זעירים יותר, לפעמים בלתי נראים או מושתלים בגוף של המרפא. החומרים אינם נרקחים על כדור הארץ, וגם המכשירים עדיין לא יובאו לכאן, אם כי את ההגיון של טכנולוגיה ממוזערת ושתילה בתוך הגוף קל היום להסביר ממה שהיה בשנות ה70 של המאה הקודמת כשחפּא הגיע. אבל עדיין, ככל הידוע, טכנולוגיה זו אינה מיוצרת על כדור הארץ וצריך להזמין אותה מבחוץ ובשביל זה אתה צריך שיהיו לך מכרים מבחוץ וכדי לרכוש אותם אתה צריך לפחות אינטרנט טלפתי. חד גדיא חד גדיא.

האם באינטרנט הטלפתי, אפשר ללמוד ואף להעביר ריפוי בזום?

חפּא עזב את כדור הארץ כ12 שנה לפני שהמציאו את הזום, אבל אין לי ספק שהוא היה אוהב את השאלה הזאת. כי 70% מהפגישות וההתוועדויות הבין פלנטריות, וזה מספר זהיר, נעשות, או מתחילות לפחות, דרך מגע לא ישיר. שזה מה שזום במהותו הקוסמית, הגילוי של הזום הקוסמי מיוחס לתמקט וכתבתי על כך כבר פוסט. אלא שבזום הטלפתי נוצרו רמות של צפיפות מטען משוגר – ובנוסף למטענים בצפיפות נמוכה, שאליהם שייך מה שמשוגר כיום בזום, נוצרו מטענים ברמות צפיפות גבוהות יותר שהפכו את האינטרנט הטלפתי לשיטת שינוע של יותר מחומר 'וירטואלי'. התשובה, בשורה התחתונה, היא כן וכן.

האם ביכולתו של ריפוי חיצוני לרפא לחלוטין סרטן, נכות, מחלות כרוניות ועוד?

כן, בכפוף לתנאים שהוזכרו. כל מה שאנחנו מכירים ניתן לריפוי.

כולל מחלות נפש?

ככל שיש להן בסיס הקשור במערכת המוח והעצבים. אם הבסיס הוא אחר, הפתרון הוא עדיין פסיכולוגי וחברתי.

בעולם של ריפוי המבוסס על ידע חיצוני, בתי החולים ייהפכו למיותרים, בתי הספר לרפואה ייסגרו ורופאים ואחיות יצטרכו לעבור הסבה מקצועית

או שפשוט יעברו לעבוד במוד חדש, המעודכן לקוסמוס (ואותו הדבר לגבי אלה שמייצרים את התרופות)

. יש בתי חולים גם בחלל, חפּא למשל אושפז באחד כזה אחרי מנהרות התולעת.

זיקנה, ניתן לרפא, לעכב, למנוע?

ניתן 'להצעיר' את תאי הגוף ולרענן את האנרגיות. 'לבטל' את הזיקנה ניתן אולי בטכנולוגיות מורכבות יותר, שבשבילן יש לעזוב את כדור הארץ לא רק בזום טלפתי. זו אחת הסיבות שבשלהן מתקיימים עדיין בתי חולים פיסיים בחלל. צריך לדעת שב'פלנטות הציביליזציה' יש סביב הנושא הזה שאלות רבות של אתיקה ופילוסופיה, ישנן חברות שאוסרות את הטיפול הזה, או מגבילות את מספר הפעמים בחיים שבהן מותר לקחת את הטיפול הכולל, או מאפשרות אותו בתנאים שעשויים להיות דרקוניים ('תרומת הגוף הפיסי תמורת חיי נצח' למשל, זה לא בהכרח גן עדן כמו שזה נשמע). מי שיסע בעתיד לטיפול כזה, יצטרך לקחת דברים אלה בחשבון.

Is there external healing?

Yes. In the sense that healing is done by looking at the body as a whole that includes the energies around it, there is in "space" the ability to grasp this whole "in the eye" (of the healing creature), and hold it at levels that C calls 'constant knowing'. Anyone who has this ability, can detect 'unpleasant precipitation' or 'black holes' in the whole, what we identify as tentacles or diseases, understand them and their origin, and neutralize them and even eliminate them completely.

Can a person learn from an external healer?

The answer, like everything in the universe, is divided into several parts. In principle, C believed that in order to be a perfect healer, one must have a perfect 'constant knowing'. C did not believe that there are such healers in the human world. To the extent that a person can learn to hold his "knowing" in a "constant" state, he can also be an effective healer. However, anyone who thinks that healing is just standing, feeling energies and making movements over the patient's body with your hands, and an expedited healing course with a certificate turns you into a healer, should go and look for another gabble. These are the words of C. External healing is war, it is an effort that does not fall short of the effort of a surgical surgeon, it requires concentration, alertness, intention and cunning, so his study is not easy either, and there is no school on Earth. C planned to set up such a school, and this was to be the next project after the farm he planned to set up in Australia for the study of telepathic internet and constant knowing – the skills needed to start practicing permanent healing. Also, anyone who thinks that external treatment is done 'only by hands' is wrong. Exactly as the things are in the conventional healing on Earth, there are uses of materials and devices also in the external healing, though the devices are smaller, sometimes invisible or implanted in the healer’s body. The materials are not brewed on Earth, nor are the devices yet brought here, although the logic of miniaturized technology and planting inside the body is easy today to explain than it was in the 1970s when C arrived. But still, as far as is known, this technology is not manufactured on earth and you need to order it from outside and for that you need to have outside acquaintances and to purchase them you need at least telepathic internet. Had Gadya Had Gadya.

Is it possible to learn and even convey healing through zoom on the telepathic Internet?

C left Earth about 12 years before the invention of the zoom, but I have no doubt he would have liked that question. Because 70% of interplanetary meetings and gatherings, and that is a careful number, are made, or at least begin, through indirect but virtual contact. That this is what zoom is in its cosmic essence, the discovery of the cosmic zoom is attributed to Tamket and I have already written a post about it. But telepathic zoom created levels of launched cargo density – and in addition to low-density chargers, to which what is currently launched in zoom belongs, higher-density chargers were created that made the telepathic Internet a method of transporting more than 'virtual' material. The answer, bottom line, is yes and yes.

Is the ability of external healing to completely cure cancer, disability, chronic diseases and more?

Yes, subject to the conditions mentioned. Everything we know is curable.

Including mental illness?

As long as they have a base related to the brain and nervous system. If the basis is different, the solution is still psychological and social.

In a world of healing based on external knowledge, hospitals will become redundant, medical schools will be closed and doctors and nurses will have to retrain.

Or they will just move to work in a new mode, updated to the cosmos. There are hospitals in space as well (and the same for those who manufacture the drugs), C for example was hospitalized in one of these after the worm tunnels.

Aging, can be cured, delayed, prevented?

You can 'rejuvenate' the body's cells and refresh the energies. "Eliminating" old age can perhaps be done with more complex technologies, for which it is necessary to leave Earth, not just through a telepathic zoom. This is one of the reasons why physical hospitals still exist in space. One should know that in 'Planets of Civilization' there are many questions of ethics and philosophy around this issue, there are societies that forbid this treatment, or limit the number of times in life that it is permissible to take the overall treatment, or allow it under conditions that may be draconian ('Contribution of the physical body in exchange for eternal life' for example, it is not necessarily heaven as it sounds). Those who travel in the future for such treatment will have to take these things into account.

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

2 תגובות בנושא “ידע החייזרים של חפּא ושאלות של ריפוי מעשי C's aliens knowledge and questions of practical healing

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: