אינטרנט טלפתי ותיקשורים

כבר מן ההתחלה העירו את תשומת לבו של חפא לכך, שיש אנשים שמדברים ב'אינטרנט טלפתי', מאז ומעולם, אך נראה שהרוב המכריע של ה'שדרים' שהם מקבלים דרכו הם שגויים, ומקורם נמצא קשור לחילופי חומרים במוח שכדורים מסויימים מסוגלים לאזן. חוקרי מוח לא מצאו שום 'משדר' או 'קולט שדרים' בתוך תיבת המוח, וקיומה של הטלפתיה לא הוכח מדעית, למרות נסיונות רבים שנעשו.

תשובתו הראשונה של חפא הייתה שמכיוון שהוא אינו אחד מהאנשים האלה, וגם אינו חוקר מוח, קשה לו לענות לדברים. אין לו אלא את הדברים שהוא יודע, את מה שהוא חווה בשנים שלו ב'פדרציה' – ומה שהוא יודע שיש ידיעה שקטה, שמופיעה בתודעה שלך, היא נאמרת כמו קול אך אינה נשמעת, בצורה כזאת הוא תיקשר עם החברים שלו שם ועבר איתם מסעות שלמים, בצורה כזאת הוא תיקשר איתנו (כשהוא הופיע לבסוף, אחרי קרוב לשנה שדיברנו עליו, היה עדיין פקפוק בקבוצה אם אכן האיש ש'המצאנו' במשך השנה הוא האיש שפגשנו, ושמא האיש שפגשנו פשוט שמע עלינו כבר, דרך אחד החברים או השכנים או הקרובים שעקבו אחרינו גם בלי שידענו, ובדרך כלשהיא השיג גם את 'הקודים המזהים' הפרטיים שבאמצעותם אימתנו אני, צבי וסטולי הגנוב את זהותו לאחר שפגשנו אותו בפעם הראשונה). לפי מה שהוא למד על הטלפתיה הזאת, היא מועברת על ידי גלים. 'אין במוח האדמי משדר שקולט אטומים, אין במוח משדר שקולט קרניים אינפרא אדומות' היה אומר, 'אבל דברים אלה קיימים. יצורים אחרים רואים אותם וקולטים אותם. למוח האנושי יש קיבולת מוגבלת ואם הוא קולט משהו, זה זמני, חלש ומעומעם ובגלל שאין לו יודע קבוע' חזר שוב על הדברים כמו מנטרה 'הוא לא יחזיק אותם אלא אם מישהו מבחוץ יעזור לו, כמו שאני עזרתי לכם ומנסה לעזור לאנשים להחזיק את זה קבוע'. עם השנים, הוא יותר שלל עוד יותר בתקיפות את הקשר בין הטלפתיה שלו לבין 'הקולות' ששומעים בד"כ אנשים המוגדרים היום כחולי נפש. הוא לא שלל 'אינטואיציות' וראה בהן שמץ ממה שהמוח תופס בעמימות ולא מסוגל להחזיק בו או לפרש אותו פירוש מלא, ואלה יכולות להגיע מן האינטרנט הטלפתי. אז המוח אינו קולט 'אינפרא אדום' ואטומים, טלפתיה הוא קולט קצת, כמו מכשיר רדיו טרנזיסטור שפועל על בטריות מאד חלשות.

מאוחר יותר הודה חפא שגם באינטרנט הטלפתי יש הרבה פייקים, מתחזים וטרולים, הרבה יותר משדרי אמת, וללמוד לזהות אותם ולסנן אותם זה אחד הלימודים הבסיסיים שצריך כל אחד הנכנס לאינטרנט טלפתי לעבור.

"האם צריך רשיון לעסוק באינטרנט טלפתי?" שאל מישהו.

"יש קהילות בחלל המחייבות משהו מעין זה" ענה חפא.

מאוחר יותר לא שלל חפא את האפשרות שמקורן של הפרעות המתעוררות במוח האנושי עשוי בכל זאת להיות בשידורים באינטרנט הטלפתי, שלא מוצאים 'אתר נחיתה' במוח ולכן הם נקלטים בצורה מעוותת, ללא יכולת של 'המותקף' (כלומר שומע הקולות) לפרש אותם נכון, לנתב אותם או לשלוט בהם ולפעמים הם מחריפים מחלה שיש שם, הנגרמת במקור מכשל במערכות ההגנה של המוח. שאחד מביטוייו הוא 'מוח רגיש'. חפא אמר שאם כך, לימודי האינטרנט הטלפתי יוכלו לעזור גם למוגדרים כחולי נפש לנתב את השדרים שלהם, לשלוט בהן, לנתב ולסנן אותן ואולי לא להיות חולים בכלל.


TELEPATHIC INTERNET AND CHANNELING

From the beginning, C's attention has been drawn to the fact that there are people who talk on the 'telepathic internet', ever since, but it seems that the vast majority of the 'messages' they receive through it are incorrect, and their origin is related to brain metabolism that certain pills are able to balance. Brain researchers have not found any 'transmitter' inside the "brain box", and the existence of telepathy has not been scientifically proven, despite many attempts made.
C's first answer was that because he's not one of those people, nor is he a brain researcher, it's hard for him to answer. He has nothing but the things he knows, what he experiences in his years in the 'Federation' – and what he knows is that there is quiet knowledge, which appears in your consciousness, it is said like a voice but not heard, in this way he communicated with his friends there and went through whole journeys with them , that way he could communicate with us (when he finally appeared, after nearly a year we talked about, there was still doubt within the group if indeed the man we 'invented' during the year was the man we met, or the man we met just heard about us already, through one of the friends or neighbors or the relatives who followed us even without our knowledge, and somehow also obtained the private 'identification codes' through which I, Zvi and Stoly the 'Ganuv' ("the stolen") verified his identity after meeting him for the first time). From what he has learned about this telepathy, it is transmitted by waves. 'There is no transmitter in the human brain that receives atoms, there is no transmitter in the brain that receives infrared rays' he would say,' but they exist. Other creatures see them and perceive them. The human brain has limited capacity and if it perceives something, it is temporary, weak and dim and because it has no constant knowledge' repeated his words like a mantra 'he will not hold them unless someone from outside helps him, as I helped you and try to help people hold it fixed'. Over the years, he has more and more firmly ruled out the connection between his telepathy and the 'voices' that are usually heard by people who are today defined as mentally ill. He did not rule out 'intuitions' and saw in it a hint of what the mind perceives vaguely and is unable to hold on to or interpret it in full, and these can come from the telepathic internet. So the brain does not pick up 'infrared' and atoms, telepathy it picks up a bit, like a radio device that runs on very weak batteries.

C later admitted that the telepathic internet also has a lot of fake, imposters and trolls, much more than messages of truth, and learning to recognize and filter it is one of the basic studies that everyone who enters the telepathic internet should go through.
"Do I need a license to engage in telepathic internet?" Asked someone.
"There are communities in space that require something like this," C. replied.

C later did not rule out the possibility that the origin of disturbances in the human brain may still be in telepathic internet broadcasts, which do not find a 'landing site' in the brain and are therefore absorbed in a distorted way, without the ability of the 'attacked' (i.e. hearing voices) to interpret them correctly, route them or control them and sometimes they exacerbate a disease that is there, which is originally caused by a failure in the brain’s defense systems. That one of its expressions is 'sensitive brain'. C said that if so, telepathic internet studies could also help the mentally ill control 'broadcasts', route and filter them and may not be ill at all.

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

6 תגובות בנושא “אינטרנט טלפתי ותיקשורים

 1. השם "חפא" לא היה השם שבו הכירה אותו לראשונה החבורה ובו הוא הציג את עצמו. צבי שמע את השם הזה בחלום, וכתב לי אותו על פתק. את הפתק השמדנו, ואחר כך רשמנו שוב, אצל סטולי הגנוב, בלוח המחיק שלו, כי סטולי הגנוב היה מוחזק על ידינו כמי ש'יודע לשדר בטלפתיה', אנחנו רק התאמנו בזה, סטולי לא רק שידר, הוא גם ידע לבנות מכשירים שמשדרים וקולטים 'גלי טלפתיה'. וכשרצינו אנחנו לשאול את חפא שאלות, היינו פונים דרכו ודרך המכשירים שלו. פנינו אליו עם הפתק, כדי שישדר את השם לחפא, אפילו לא ידענו בעצמנו מה יש בשם הזה, עד שסטולי השיב לנו, על הלוח המחיק 'ככה הוא רוצה שתקראו לו, ורק אתם. אף אחד מהחבורה לא ידע מזה'. וכך הבנו שהוא מינה אותנו, יחד עם סטולי הגנוב להיות 'ועדת האימות' שתקבל ממנו סימני וידוא בלעדיים לפיהם נדע שזה הוא, ביום שיגיע לכדור הארץ. ידענו שעוקבים אחרינו, ופחדנו שמישהו ישתמש במידע עלינו ויתחזה, זה לא היה חשש שוא. צבי ואני היינו חנונים, ולסטולי לא היו חברים מלבדנו. לכן כולם סמכו עלינו והסכימו למינוי.

  אהבתי

  1. טלפתיה היא פעולה אורגנית של היקום, שיש בו גלים ונוירונים. אמנות השידור בטלפתיה היא להטעין את הפעילות במוח 'הפרטי' על הנוירונים והגלים של היקום.

   אהבתי

 2. נצטרך בקרוב את האינטרנט הטלפתי הזה כדי להתגבר על האח הגדול באינטרנט הכדור ארצי. חפא כבר חזה את זה.

  אהבתי

 3. חפא עבד בשנת 1989 בבית חולים פסיכיאטרי מרכזי בארץ, בעצם הוא חקר שם, במטרה לוודא את מידת התוקף החיצוני שיש להזיות של מאושפזים, ואם ניתן ליצור קשר בין עולמות ההזיה השונים שלהם דרך האינטרנט הטלפתי. הוא עבד שם מספר חודשים עד שהצוות, שהיה לדבריו הדבר הכי פסיכי שם ולא החולים, החליט שהוא מוזר מדי מכדי לעבוד שם. חודשים אלה לא הצליחו להביא אותו למסקנה מפני שלדבריו אם קיימת אצל המאושפזים יכולת תקשור חריגה, התרופות שהם מקבלים מרגע כניסתם לאשפוז הורגות אותה, ואולי לא לכל החולים יש אותה בצורה יוצאת דופן בהשוואה לבני אדם אחרים. אצל חלק מהאנשים הוא זיהה יכולת כזאת, למרות היותם 'מדוכאים' על ידי התרופות ואמר שהיא לא בהכרח נובעת או קשורה למצב הבריאותי שלהם. עם זאת לדעתו, 'הומצאה' מחלת נפש לרבים מהאנשים וזאת פרקטיקה שהממסד נקט בה, הוא לא אמר על כולם ולא הכחיש שיש 'מחלת נפש' או מחלת עצבים. את האפשרות ל'תקשורת הזיות' הוא אמר, צריך לחקור במקומות אחרים ואחד הרעיונות שלו היה לעשות את זה בין ילדים. הוא לא התחיל ליישם את זה כי לא רצה להסתבך עם כל מיני מערכות חוק, כשממילא הוא פחד ממערכות, הוא קיווה להשקיע יותר במחקר הטלפתיה בין אנשים כשפרויקט 'קשת בענן' שלו יאפשר לו לממן את זה כספית, מה שלא קרה. כשקראתי לו קטעים של קרלוס קסטנדה מספריו המוקדמים, שעסקו בפולחני פיאוטה שהם אולי אמורים להיות סוג של מעגל תקשורת פנימית (למרות שכפי שהבנתי אין שם 'שיתוף הזיות') הוא אמר שזה נכון, שהוא ראה גם כן טקסים דומים אצל אינדיאנים שהיה אצלם באקוודור ופרו בשנים 1980-82 ולדבריו אין ספק שהצמחים האלה במיוחד מחוברים לאינטרנט הטלפתי וגם שאמאנים, לפחות יש כאלה, יודעים משהו למרות זו לא ידיעה קבוע. אבל בטח יותר ממה ש'מומחים' של המערכת הקלאסית יודעים.
  חפא אמר לי בתקופה שעבד בבית החולים, שאני לדעתו האדם האחרון שיגיע לאישפוז במקומות כאלה. הוא לא היה הראשון והיחיד שאמר לי את זה, אבל מפיו אז זה היה החיזוק הכי טוב שיכולתי לשמוע.

  אהבתי

  1. חפא שיער שהשאמאנים הראשונים היו יהווים שנשארו על כדור הארץ אחרי פרויקט ההזרעה האדמי האחרון (היו כמה סבבים לדעתו).

   אהבתי

 4. חפא, שהציג את עצמו לפני הצוות כסטודנט לפסיכולוגיה תואר שני, איפיין סוג מסויים של מאושפזים, שמה שעירער אותם היה סוג של זכרון, או ידיעה שהייתה בהם אך לא ידעו 'למקד' אותה ולדעת היכן, מתי ומה בדיוק הם ידעו או זכרו. הם כל הזמן ניסו 'לתפוס' משהו והוא ברח להם. הפסיכיאטר הראשי והאחיות סברו שהדבר הזה נבע מ"השגעון" של אותם מאושפזים, חפא חשב הפוך, שהשגעון נגרם להם מזה שהייתה להם הידיעה/הזכירה הזאת והם לא יכלו לתפוס אותה. חפא ביקש מאנשים אלה לנסות לצייר לו משהו ממה שהם זכרו, ככל יכולתם, והגיע למסקנה שיש לאנשים האלה סוג של יכולת חדירת עלטת מרחב שאין לאנשים אחרים, בגלל 'מגבלת הראייה' כללית של המין האדמי בכדור הארץ, ומה שהם זכרו או ידעו היה תואם את ידיעותיו על הבלתי נראה הזה, כמו למשל על קיומם של 'החיים' וישויות אחרות במרחב של כדור הארץ ואפילו נחיתת חלליות והימצאות כלים ומיתקנים של הפדרציה וכוחות חיצוניים בכלל על כדור הארץ. אחרי כמה חודשים הצוות התחיל להגביל את המגע החופשי שהיה לחפא במיוחד עם האנשים האלה, או לצוות אליו עובדים שלא בדיוק 'זרמו' איתו. גם בשנים הבאות חיפש חפא מגע עם אנשים כאלה אך אמר שמחוץ לעולם ה'טיפולי' קשה לאתר וליצור איתם מגע.
  חפא הבדיל בין 'זוכרים' כפי שקרא לאנשים אלה לבין 'קולטים' שרובם לדבריו מסתדרים בלי להגיע לפסיכיאטריה, וממלאים תפקידים ב'משיכה בחוטים' ובMIB לסוגיו, הוא זיהה כמה פוליטיקאים שהם כאלה. קבוצת הרוב בכל אופן היא 'ההוזים' שעליהם דובר בפרק הקודם, וחפא לא הצליח להגיע למסקנה חד משמעית לגביהם בקשר ל'תקפות החיצונית' של הראיות שלהם.

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: