דברים שכתבתי במהלך שנת הבלוג החולפת (3)

כאן

זהירות, נורמטיבים מסתובבים חופשי:
האנשים האלה, שהטיחו את ראשה של סתוית (והיא רק אחת) על המכונית, משכו את גפיה ועיקמו את ידיה, וכמעט שהתחילו לבצע בה אונס קבוצתי, כנראה כדי ללמד אותה ש"זין יהודי טוב מזין ערבי", אותם פורעים שהשאירו אותה עם בגדים קרועים וגם סיכנו את חייה, אינם "מתנחלים הזויים" מן הזן הרגיל. מן הסוג שקל לנו לשנוא אותם ולהתבדל מהם. אלה לא נערי גבעות מעוטרי כיפות וזקן, לא תמהונים כהניסטים מאמריקה. מבצעי הלינץ' האלה הם תושבי ענתות, שעל פי 'תעודת הזהות' שהוצגה באתר שכרגע לא פועל של המקום, יש בהם "בעלי השכלה, יוצאי צבא ואנשי כוחות הבטחון", הם מה שנקרא "אזרחים נורמטיבים", מלח הארץ, וכל אותם כינויים לסוג האנשים שאין להם בעיה לעבור את ועדות הקבלה ביישובים קהילתיים, ואני תמיד אמרתי שתשמור אותי התבונה הגלקטית משכנות עם שכאלה, מי שקורא אותי יודע את דעתי על 'מלוחלחי הארץ' האלה הרבה לפני המקרה הזה. אני לא
שמח שקיבלתי עוד הוכחה, רק חושש יותר, כי כאמור אלה האנשים שבידיהם נותנת המדינה את הסמכות. אלה האנשים שלהם נותנים מוסדות המדינה את 'האמינות' ואלה האנשים שאני אמור להאמין שישמרו עלי. אלה אנשי 'המרכז' הבורגני, ה"לא קיצוניים", שוחרי איכות החיים, ה'נורמליים'.

אם הייתי יכול להאמין שאחד מן הכלבים (סליחה מן החיה) בלבוש תרבותי האלה, אחד מן הברברים, הערסים ברשיון האלה, ילך לכלא, יתן את הדין על האלימות שלו, הייתי רגוע יותר. אם הייתי מאמין שכוחות החוק יבצעו את מה שהם אמורים לעשות במדינה מתוקנת, וישפטו את הבריונים, הייתי מצדיע למדינה. אבל לא מאתמול אני יודע שהאנשים האלה הם המדינה והם החוק. שום פוליטיקאי לא יגנה אותם, כולל שלי יחימוביץ אהובת 'הסוציאל דמוקרטים' החדשה, שכבר מזמן הפרידה את עצמה מן 'השמאל ההזוי'. ולכן לא תשמיע מילת גינוי אחת. היא לפחות מודה שהמפלגה שלה התחילה בהתנחלויות, וגם כל האנשים האלה הם שלוחי המדינה – בדרגה קצת גבוהה ומסוכנת מן 'המתנחלים
האידיאולוגיים' שאנחנו אוהבים לשנוא, לא בלי צדק. אבל אלה "לא קיצוניים", אלה יוצאי צבא,
אלה אוהבים את הדגל ומזדהים עם המדינה – ובגלל זה הם האויב האמיתי של כל שוחר צדק,
זכויות אדם וחירות, והמדינה, כל עוד היא זה הם – היא מדינה אויבת וחטא מוסרי הוא להיות נאמן לה. ואגב, עד היום, כמעט שנה, ולא נערכה שום חקירה, שלא לדבר על פתיחת תיק למלוחלחים. פושעי ענתות לדין!

חורים שחורים: ידיעה בחדשות בימים אלה, של חזרה אל חופש דיבור מן הסוג שהיה נהוג בחצר הצאר הרוסי, נראה שאנחנו צועדים לקראת ז'אנר חדש, המחליף את המשל כז'אנר אשר אמר בכל הזמנים את האסור להיאמר בדימויים מעולם הטבע, ומחדש כקדם עטרה ליושנה את הקשר שבין ספרות לבין מחתרת. אלא שבהתאם לעידננו, בעולם הטבע החדש, מחליף החלל את הג'ונגל, ואת חיות היער מחליפים הכוכבים, הגלכסיות והחורים השחורים, ובימים הבאים נצטרך להבין דרך כתבות על מדע וללמוד, דרך אמירות מהיקום, את מה שאסור לנו לדעת ואסור לנו לומר. האם מישהו לא חשב על זה קודם?

נצטרך כמובן להיות זהירים בפיענוח, וכך למשל ידיעה כזאת על 'שני החורים השחורים הגדולים ביקום' תצטרך לגרום לנו לחשוב על מי מדובר?

בזמן שהפגנתם בבית שמש: 

בזמן שכולכם הפגנתם עם הילדה מבית שמש נעמה מרגוליס שהותקפה ביריקות, והרגשתם איזה עם נפלא אתם, ישבה ילדה בת שלוש וחצי במאסר לקראת גירוש מהארץ. אני חוזר – בת שלוש וחצי! במאסר!
וכל חטאה הוא – שנולדה לעובדת בלתי חוקית, ולכן היה צריך עשרה ערסים במדים, עבריינים ברשיון כדי להתגבר עליה ולעצור אותה במבצע נועז, שבוודאי יקבלו עליו צל"ש או עיטור עוז מהשר.

בזמן שנציגי הקואליציה והאופוזיציה במפגן אחדות מרשים העלו לאומה את הקתרזיס על חשבונה של קבוצת חרדים די קיצונית גם במגזר שלה, שלפחות אינה מקבלת תקציב מהמדינה, הנאצים, לא יודונאצים, של רשות ההגירה, חברי מפלגה אחת או שתיים לגיטימיות (שחברים בהן אולי השתתפו הערב במפגן ה"טיהור" האדיר בבית שמש), נורמטיבים מן הסוג המחליא מנעו מן הילדה קימברלי שבמעצר לאכול יום שלם עד הגירוש. למה? כי הם יכולים. כי מה תעשו להם?
כולם הלכו לבית שמש. כי הם כנראה כבר הפסיקו להיות בני אדם.


כי אם היו בני אדם, היו יודעים אין שום דבר בעולם שמצדיק מעצר של ילד קטן. רק נאצים עושים דברים כאלה, ומי שעושה דברים כאלה הוא נאצי. נקודה.

לטענת מנכ"לית ארגון "ילדים ישראלים" רותם אילן, "משרד הפנים קובע שמעצר ילדים הוא ברירת המחדל של מדינת ישראל, בניגוד לטובת הילד ולכל האמנות שעליהן חתומה הממשלה," ואני
אומר: אם היו שם בני אדם ברשות ההגירה, ברירת המחדל שלהם במצב כזה היתה לנסר לעצמם
את היד, ולא לגעת בילדה קטנה. יחידת עוז = ערסים וזוהמה.

דאנקה שיין, כנסת ישראל: פליטים ייכלאו לשלוש שנים. לא מסתננים ייכלאו. פליטים. מישהו מאמין שזה יהיה אחרת? כך "החליטה" אמש כנופיית הרוב המופרעת והפחדנית. הידיים ידי ביבי. ומי
שיעזור להם – ייכלא. כלומר, לא מי שמנצל ומעסיק אותם ומביא זרים בשיטת 'דלת מסתובבת'. מי שמעניק להם סיוע מחוץ לזה, כולל כוס מים. הנאציונל-קפיטליזם הקדוש לא יופרע.

כנופיית הרוב מסוגלת להחליט הכל, כי היא יכולה. היא יכולה גם להחליט שאסור להשוות אותה
למקורות היסטוריים
. מילא.עוד מעט זה יהיה כנראה מיותר, כי הם בעצמם ייהפכו למקור הסטורי להשוואה. גם חוק ההעלמות הראשון בדרך. אבל כל עוד זה מותר, אזכיר מה שכתבתי לפני כמעט 4 שנים, בקשר לשאלה מי ניצח במלחמת העולם השניה (בזמן האחרון ההסטוריה הממחזרת נושאים שעליהם כבר כתבתי, כמו אתמול בפרשת אנסטסיה-אסתרינה ב', פוטרת אותי מלכתוב פוסטים חדשים).

כמה הערות לפני זה: התכנית למלחמה בפליטים אמורה כביכול לעזור ל'עניי עירך' – תושבי דרום ת"א ודרום הארץ, שהפליטים וה'מסתננים' מציפים את שכונותיהם, עריהם ומקומות עבודתם (כאילו שיש קפיצה רבה על העבודות השחורות שהם עושים, בעיקר בסיעוד קשישים). אבל הממסד, בעיקר בתקופות ביבי, הרי לא באמת סופר או ספר אי פעם את האוכלוסיות המוחלשות האלה. תשאלו את אנשי מאהל שכונת התקווה למשל. התכניות למלחמה בפליטים גם לא ימנעו את המשך העסקת והזרמת
עובדים זרים לכאן בשיטת 'דלת מסתובבת' על ידי הקבלנים המקורבים לממשלה. אבל עכשיו
הם יהיו מופחדים יותר, צייתנים יותר. אילו באמת רצו להפוך את השיטה של הבאת זרים
ללא משתלמת, היו כבר עכשיו עוצרים את הקבלנים. אבל נאציונל-קפיטליזם, כבר אמרנו, קדוש ולא יופרע למרות שלכאורה אמורים להיענש בחוק גם כמה מהסרסורים. המטרה האמיתית היא לחזק עוד יותר את דיכוי העבדים, ועל הדרך להתאמן ולייעל, במנגנון של למידה ויישום, את דיכויו העתידי
של 'מעמד הביניים' בעלי הזכויות יחסית כרגע. 'מתקני הכליאה', השם המכובס הזה,
ישמשו כרגע, באופן זמני, לכליאתם של הזרים. אחר כך – הדמיון פתוח. הם יהיו קיימים, ואפשר יהיה לעשות איתם הכל.

חולה נפש הצבא הזה:
חולה נפש הצבא הזה, חולה נפש מי שנותן לו את ההוראות. וזו כנראה הקדמה למה שלא נראה היום, באזור הסטרילי אליו יכוונו את משתתפי המטס שיצליחו להגיע היום למרות שכנופיית הבריונים הפתטית הצליחה להפחיד את חברות התעופה הבינלאומיות (העיקר שהעולם נגדינו). הלב נמס מהאצילות של יחידת הערסים ברשיון עוז עוז, שהסכימה לוותר על יום שביתה. איזה זיקפה לאומית. מדינה טיפשה ופתטית. מדינה שמאיימת על איראן, מעצמה עולמית, רועדת מפחד מכמה עשרות פעילים לא חמושים שמנסים להגיע אל שטחים שזו זכותם המלאה להגיע אליהם, לא אשמתם שהם מוכרחים לעבור דרך ישראל. מפחדת מתיירים שמא/אולי הם לא אוהבים אותנו ועלולים ר"ל להיפגש עם פלסטינאים! אומרים שכשאלוהים רוצה לחסל מישהו, הוא קודם כל דופק לו את הראש. לפי זה נראה שישראל בשלב מתקדם.ובאמת, למה לא שלחנו את מטיל האופניים לאולימפיאדה? לפחות מדליה אחת היינו מקבלים.


 

TO
BE CONTINUED

מזל טוב לבלוג


בכל
ערב

    • ·
      20:00

 

  • · 

 

מתחת
לביתו של שר הביטחון, אבן גבירול פינת שאול המלך, תל אביב

    • · 

 

הערב נתייצב מתחת לביתו של שר הביטחון כדי לדרוש: לא למלחמה עם אירן! לא לרולטה של
300 הרוגים ישראלים לפחות! לא למלחמת שלום הכסא!

الليلة سوف
نتظاهر تحت منزل وزير الدفاع مطالبين: لا للحرب ضد ايران! لا للعبة الروليت ل
300 ضحية إسرائيلية! لا لحرب ساخرة للحفاظ على وظائف سياسيين.

Tonight we are demonstrating under the house of the Israeli Minister of
Defence to demand: No to a War against Iran! No to a roulette of at least 300
Israeli casualties! No to a cynical war to protect politicians' careers!

 

 

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: