היטלר מחייך היום מהעולם שהוא נמצא בו

מדינת היהודים מיישמת את תורתו.

(עפ"י דרשות שונות, נכתב 'שיר השירים' כאלגוריה לאהבה בין מלך היקום ל'כנסת ישראל', וכנסת ישראל הוכיחה מי מלך היקום שלה.)

פליטים ייכלאו לשלוש שנים. לא מסתננים ייכלאו. פליטים. מישהו מאמין שזה יהיה אחרת? כך "החליטה" אמש כנופיית הרוב המופרעת והפחדנית. הידיים ידי ביבי. ומי שיעזור להם – ייכלא. כלומר, לא מי שמנצל ומעסיק אותם ומביא זרים בשיטת 'דלת מסתובבת'. מי שמעניק להם סיוע מחוץ לזה, כולל כוס מים. הנאציונל-קפיטליזם הקדוש לא יופרע.

כנופיית הרוב מסוגלת להחליט הכל, כי היא יכולה. היא יכולה גם להחליט שאסור להשוות אותה למקורות היסטוריים. מילא. עוד מעט זה יהיה כנראה מיותר, כי הם בעצמם ייהפכו למקור הסטורי להשוואה. גם חוק ההעלמות הראשון בדרך. אבל כל עוד זה מותר, אזכיר מה שכתבתי לפני כמעט 4 שנים, בקשר לשאלה מי ניצח במלחמת העולם השניה (בזמן האחרון ההסטוריה הממחזרת נושאים שעליהם כבר כתבתי, כמו אתמול בפרשת אנסטסיה-אסתרינה ב', פוטרת אותי מלכתוב פוסטים חדשים).

כמה הערות לפני זה: התכנית למלחמה בפליטים אמורה כביכול לעזור ל'עניי עירך' – תושבי דרום ת"א ודרום הארץ, שהפליטים וה'מסתננים' מציפים את שכונותיהם, עריהם ומקומות עבודתם (כאילו שיש קפיצה רבה על העבודות השחורות שהם עושים, בעיקר בסיעוד קשישים). אבל הממסד, בעיקר בתקופות ביבי, הרי לא באמת סופר או ספר אי פעם את האוכלוסיות המוחלשות האלה. תשאלו את אנשי מאהל שכונת התקווה למשל. התכניות למלחמה בפליטים גם לא ימנעו את המשך העסקת והזרמת עובדים זרים לכאן בשיטת 'דלת מסתובבת' על ידי הקבלנים המקורבים לממשלה. אבל עכשיו הם יהיו מופחדים יותר, צייתנים יותר. אילו באמת רצו להפוך את השיטה של הבאת זרים ללא משתלמת, היו כבר עכשיו עוצרים את הקבלנים. אבל נאציונל-קפיטליזם, כבר אמרנו, קדוש ולא יופרע למרות שלכאורה אמורים להיענש בחוק גם כמה מהסרסורים. המטרה האמיתית היא לחזק עוד יותר את דיכוי העבדים, ועל הדרך להתאמן ולייעל, במנגנון של למידה ויישום, את דיכויו העתידי של 'מעמד הביניים' בעלי הזכויות יחסית כרגע. 'מתקני הכליאה', השם המכובס הזה, ישמשו כרגע, באופן זמני, לכליאתם של הזרים. אחר כך – הדמיון פתוח. הם יהיו קיימים, ואפשר יהיה לעשות איתם הכל.

מעבר לכך, הסכנה הדמוגרפית של הצפת הארץ באזרחים שאינם מצביעים פוטנציאליים של ש"ס, האיחוד הלאומי או ישראל ביתנו, היא אולי תיבלם, ולזה הם קוראים שמירת העם היהודי. אני לא כל כך אוהב לדבר על אי יהדותם של רבים ממצביעי ליברמן, אבל חייבים להזכיר את זה כאן כדי להתייחס לפוליטיקה שמאחורי הסלקטיביות בבחירת מי שמותר לו להצטרף לעם הישראלי/היהודי שכאן ומי שאסור לו. אין לזה שום קשר באמת עם שמירת איכות הקיום של העם הישראלי, בוודאי לא עם מוסר יהודי, במובן זה לומר שהשלטון שכח מה זה להיות יהודי לא נשמע אף פעם מתאים יותר, ואם השלכת אנשים לכלא לשלוש שנים על שום עבירה, והעלמתם למעשה, אמורה להיות דרכו של העם היהודי, דרכה של מדינת ישראל, ואם המדינה היהודית לא מסוגלת למצוא שיטות אחרות, הומניות יותר, לשמור על קיומה, אז אולי באמת זמנם של אלה – העם היהודי ומדינת היהודים – עבר ואין טעם להילחם כאן על שמירתם, או בקצרה: שתלכו לעזאזל.

"מלחמת הטוב והרע איננה רק מלחמה צבאית.
ובמלחמה הנמשכת כל יום, שכל אדם יום יום, בהכרעות שהוא עושה, או לא עושה, בתוך נפשו, הוא חייל בה, לא בטוח שהטוב זכה במערכה.
כי היטלר, שהבין משהו ברוח, שאף לחסל את הרוח (Die Geist). הרוח היהודית, כמו שהוא הבין ופירש אותה, שבעיניו היתה וירוס זר לאנושות, וירוס חייזרי שסירס בעיניו את המהות האנושית הטבעית, הבריאה לפי תפיסתו – מהות אנושית דרוויניסטית, טבע "בריא" הפועל לטובת החזקים. וירוס שהכניס יותר מדי הומניזם, יותר מדי "זכותו של החלש לחיות" ויותר מדי 'שטויות' שמחלישות את  האדם, הפרט, פוגעות בעיקר בכושרו להיות לוחם נאמן "למולדת", להיות חלק
מהמנגנון העוצמתי הנמצא תמיד מעל הפרט, תהיותיו וחולשותיו.
"

…"מוסר 'החזקים' – כלומר מוסר של שודדים, שנמצא איפושהוא בבסיס, בתהליך אקט-ההזרעה שהוליד את המדינה, ולא רק משהו שצמח בשנים האחרונות, אולי רק יצא מן הארון עם הופעתו של ביבי. אוהבים להגיד "מדינת ישראל נולדה מהשואה",
ואכן, להיטלר יש מידה של אבהות על הדבר שנולד.

ועדיין עצם זה שהחשבון שיש לנו עם הגרמנים הוא 'מה שהם עשו לנו' ולא זה שהם אימצו תורה שבבסיסה היא נגד חלשים בכלל ושאר 'מיותרים' (צוענים, נכים, מפגרים ועוד).
כי אנחנו לקחנו מזה את הלקח ש"אסור לנו להיות חלשים" – כלומר להקשיב לאנושי
שבנו, ליהודי במובן האנושי. וכך עשינו את היטלר למורה שלנו, המורה האמיתי.
ובקרב הזה היטלר ניצח – בזה שהוא הפך אותנו לתלמידיו ובכך העביר אותנו לשדה שלו."

דאנקה שיין, כנסת ישראל.

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: