ישראלי אמיתי לא מפקיר את קדאפי – עוד חיבור (לא מפתיע) בין חושך לחושך

יב – (כיום אלפנטינה, על שם הפילים) אי בנהר הנילוס, סמוך לאסואן (המקום שליברמן רצה להפציץ), שבו התקיימה בתקופת ממלכת פרס (ראשית ימי בית שני) מושבה יהודית של שכירי חרב, שהתפרנסה מעבודת הצבא והגנה על גבולותיו של מלך פרס מדרום-מערב. מדינת ישראל על פי תפיסת חלק ממוביליה, ואולי גם על פי תפיסת נותני הזיכיון שלה מאז בלפור ועד האמריקאים עד לאחרונה, לא באמת אמורה להיות משהו שונה. בכל זאת, את הפרק החשוב הזה בדנא של 'העם היהודי' (והמצאתו, כמו שקורא לכך פרופ' זנד), לא מלמדים כל כך בהסטוריה ולא מזכירים אותו כפרק מפואר בתולדות עמנו שבגלות הדוויה, ואין רחוב על שמה של קהילה זו. מעניין למה.
אחים אמיתיים לא מפקירים, בעיקר אחים לחושך. יהודי לא מגרש יהודי, וכשזה כשר ומשתלם לחונטה הבטחונית-כלכלית, אז גם קדאפי הוא יהודי. אמנם מוסלמי, אמנם בעאד בעאד סודן, ממנה באים כל הפליטים והעובדים הזרים שגירושם תוך כליאת ילדיהם אינו סובל דיחוי, אבל הוא משלם לתעשייה הבטחונית שלנו כסף טוב. וישראלי אמיתי לא משתמט מלסייע לאחד כזה, כל כך משלנו, כל כך דומה לאחדים מאיתנו.
ב18 בפברואר, כאשר ההתקוממויות בלוב היו כבר בעיצומן, אישרו נתניהו, ליברמן וברק לחברה ישראלית ששמה הוזכר לא מזמן ע"י יוסי מלמן ב'הארץ' בהקשר לחקירה אחרת – חברת רצח בהגדרה תחת הכינוי "חברת סחר הנשק וגיוס לוחמים" לספק לרודן לוב, מועמר קדאפי, 50 אלף שכירי חרב אפריקאים לדיכוי ההתקוממות העממית. כך מוסרים האתרים 'עניין מרכזי' ו'הכל שקרים' דרך אל ג'זירה דרך כתב ידיעות אחרונות שרצה לשמור על עילום שם.
כמו שנכתב באתר, זאת לא הפעם הראשונה שבה ישראל משתפת פעולה עם רודנים. "חוד החנית" בקולומביה, מייק הררי, מראשי המוסד, יד ימינו של הדיקטטור של פנמה, נורייגה, תא"ל שלמה איליה שאימן את היחידה לאבטחת אישים של הדיקטטורה העקובה מדם של אבצ'ה בניגריה, וקצת אחורה יותר: תמיכת ממשלות בצ'אושסקו ופינושה שר"י, האפרטהייד בדרום אפריקה, החונטה בארגנטינה, ועוד לפני כן, פרשת בן ברקה במרוקו, איראן של השאח, ועוד נראה שבכל מקום שבו חושך, שם ישראל על יוצאי צבאה הנהדרים ובחוריה המצויינים, נמצאת. גם בסין.
הדבר מעורר את המחשבה (ואם אני שחי בישראל חושב כך, אז תחשבו מה חושב ערבי בעולם הגדול, או כל מי שחי באיזה מדינת דיכוי שישראל עזרה למשטר שלה, לפני שאתם בוכים ש'שונאים אותכם' ו'העולם כולו נגדינו' איזה כיף) שמדינת ישראל קיבלה זיכיון להתקיים על מנת להיות חממה לייצוא נשק, טרור וחיסול בשירות האינטרסים הכוללים את הרודנים האלה. חיילינו נשבעים אמונים לא רק עבור חונטות שלטון ההון וההתנחלות שכאן, אלא גם למען רודני העולם היקרים. אילו ישראל לפחות היתה פחות גאה בזה שהיא כזאת, ואולי טוב שהממשלה הזאת קצת יותר טיפשה ממשלות אחרות, כשהיא מאשרת עיסקה, אחרי שהעולם, שמסיבות הידועות רק לו, חיבק ואימץ את קדאפי, כבר ניער חוצנו ממנו. אבל החיבור הזה בין חושך לחושך הוא לא רק כספי, הוא גם אידאולוגי. (ושימור מצב 'העולם נגדינו' הוא חלק מהאסטרטגיה של השלטת האידיאולוגיה)
ותודה לאלוף עמידרור, על הכנות שבה הוא מבטא חלק נכבד מהאידאולוגיה הזאת.
חדשות אחרונות: הכתבה הוסרה מן האתר של 'הכל שקרים'. אפשר רק לדמיין את הסיבות. בעניין מרכזי, אצל רחביה ברמן וכאן – הכל עוד נמצא.


אחד משלנו

וזאת ההזדמנות להזכיר שמחר יש הפגנה, ב12:30 בגן מאיר ת"א נגד גירוש הילדים הזרים ןכליאתם – רעיון מזוויע מעצם קיומו במדינות מסויימות. כנראה לא ב'וילות בג'ונגל' המתפרנסות משירות רודנים ובנויות על אידיאולוגיות מתאימות. מדינות שמעצם מתפיסתן את עצמן, הן סוג של מחנות.

ISRARELI CHILDREN

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

4 תגובות בנושא “ישראלי אמיתי לא מפקיר את קדאפי – עוד חיבור (לא מפתיע) בין חושך לחושך

  1. לאור פרשת פתק-כרמל שהיא רק קצה קרחון כפי שנראה, הפוסט הזה הוא פשוט טרוויה.

    אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: