צועד ברחובות ההולנדיים, צנזורה משת"פית וועדות קבלה

הצנזורה של הארץ משתפת פעולה עם זייפנים שרמת מוסריותם (מורשת צה"ל) היא כרמת מוסריותם של תושבי הרחובות ההולנדיים 'הבריאים':

לכתבה על שכונת 'הרחובות ההולנדיים' (שאפילו האסוציאציות ששם זה מעורר מכובדות מדי בשבילה), שכונה של דומים ודומות, יוצאי צבא מן הזן הפסיכופתי שאינם מסוגלים לקבל את הזר, האחר והשונה, ומאידך מאיימים עלינו בהשתבטות ויצירת ילדים דומים להם ברחובות ההולנדים המעודנים שלהם, מהם יגרשו את נפגעי הנפש (שחלקם בוודאי גם מושמטים מצה"ל, 'משתמטים' כלומר, מאלה שגם הנאציונל-סמול למשל רוצה במפורש להפוך לאזרחים סוג ב') הופיעה תגובה מס' 5 – "למה להיות צבוע? גם אני לא הייתי רוצה לגור בשכנות למופרעים". החתום: הצועד בנעליו.

כל מי שמכיר אותי, או הספיק לקרוא את השורות הראשונות, יודע עד כמה אני רחוק מתגובה כזאת.

כל מי שמכיר קצת את ההסטוריה האינטרנטית הקשורה אלי, גם יודע שמי שהאחר שמשתמש בכינוי שלי, לא עושה זאת בתמימות, אלא במכוון. הוא מישהו שברמתו המוסרית והאנושית קרוב לתושבי שכונת 'הרחובות ההולנדיים' הזאת, "רבים מהם אנשי צבא" ככתוב בכתבה, שהתנחלה, במקרה לא על ערבים אלא על נפגעי נפש, ועכשיו דורשת לסלקם, כמו שהמתנחלים רגילים אצל הבדווים ואצל הפלסטינים. אלה ואלה ואלה – נחותים בעיניהם וצריך לבנות גטו – וילה בג'ונגל, כמו שאמר המפקד שפרש מהמפלגה עם פקידותיו והסריסים – כדי להתבצר מהם.

נראה לי שגם במערכת הטוקבקים של האתר לאנשים חושבים ההסטוריה מוכרת.

אבל לפי כמה מהתגובות, מסתבר שלא כל קוראי הארץ הם ותיקים ויודעים את הסיפור, וחלקם נופלים במלכודת של הטרול המכפיש, והעיקר שהכינוי 'הצועד בנעליו' הופך להיות אצלם מזוהה אסוציאטיבית עם תגובות מגעילות מהסוג הזה.

אבל הנסיונות שלי לענות לזייפן  – הם אלה שנחסמים. גם זה לא בתמימות.

למה? בשביל הפרנציפ. כי נערי 'הארץ' יכולים.

אז גם אני יכול להשמיץ אותם: תורני הצנזורה בהארץ, אתם חבורת ילדונים מפונקים ומושחתים, עלובי נפש, ג'וקים רקובים, ובעיקר, משת"פים עם זייפנים שרמת מוסריותם (מורשת צה"ל) ואנושיותם, כמו אנושיותכם, היא כמו של תושבי הרחובות ההולנדים.

ושוב: כל תגובת 'הצועד בנעליו' סקסיסטית, מיזוגנית, גזענית ומפיצה שנאת-האחר, היא מזוייפת ונשלחה במיוחד כדי להכפיש אותי.

(ותודה לשרה נגבי, וכל הכבוד לצופית גרנט)

ובחזרה לנושא ועדות הקבלה: זוהי עוד דוגמה למה אסור לנו לתת לאנשים מסוגם של מתנחלי רחובות, שהפרופיל המאפיין אותם מתאים גם ליושבי ועדות הקבלה בישובים הקהילתיים ולמועדפים הפוטנציאליים עליהם, להחליט איפה אנשים במדינה הזאת יגורו.

בכתבה נאמר: "הסיסמה של השכונה היוקרתית (טפי על היוקרתיות הזאת), שנבנתה לפני כחמש שנים, היא "לחיות עם אנשים כמוך".ממש אין לי התנגדות שאנשים אלה יחיו עם הדומים להם, אדרבא, אינני רוצה לראות דומים להם בסביבתי – אבל אם אפשר, שיחיו במקום שבו הם לא יפריעו לשכניהם, המתמודדים או הערבים או מי שלא כמוהם – למשל באמצע הים, או על הירח, אני פתוח להצעות. כל מקום שבו אף אחד לא יצטרך לשמוע עליהם.

אבל כדי להלחם בוועדות הקבלה, כמו שכבר כתבתי, יש דבר שאתם יכולים לעשות – היום או מחר – ביום רביעי תובא לדיון הצעת החוק לשוויון הזדמנויות במגורים. אתם יכולים לשלוח לכל ח"כ שאתם רוצים, את הנוסח הזה (או אחר) של פנייה, כדי לעזור להם להכריע – האם הציונות של ועדות הקבלה ושל טהורי הגזע ובריאי הגוף והנפש מהרחובות ההולנדיים תהיה חוק המדינה, או שיישאר בה מקום לכולנו – בפוטנציאל נייטיבס, אחרים, מודרים ומושמטים.

לכבוד,
חה"כ _______


הנדון: הצעת החוק לשוויון ההזדמנויות במקום מגורים


ביום רביעי תובא הצעת החוק לשוויון ההזדמנויות במקום מגורים להצבעה מליאת הכנסת.

מטרת הצעת החוק היא מניעת אפליה בקבלה למקומות ישוב והיא באה כמענה להצעת התיקון לפקודת האגודות השיתופיות (חוק ועדות הקבלה) שתובא בקרוב לקריאה שניה ושלישית למליאה.

מכוון שזמנך יקר אבקשך להקדיש מספר שניות להשוואה קצרה בין החוקים.

חוק ועדות הקבלה יאפשר על פי חוק דרישה של ישוב קהילתי המוכר נכס לדרוש ממועמדים מידע רפואי אישי והחוק לשוויון ההזדמנויות במקום מגורים יאסור זאת.


חוק ועדות הקבלה יאפשר על פי חוק דרישה של ישוב קהילתי המוכר נכס לדרוש ממועמדים להצהיר על מוצאו והחוק לשוויון ההזדמנויות במקום מגורים יאסור זאת.


חוק ועדות הקבלה יאפשר על פי חוק דרישה של ישוב קהילתי המוכר נכס לדרוש ממועמדים לעבור מבדקי התאמה והחוק לשוויון ההזדמנויות במקום מגורים יאסור זאת.

מכך ברור שחוק ועדות הקבלה פוגע בחופש הפרט ובזכות לפרטיות בעוד החוק לשוויון ההזדמנויות במקום מגורים מגן עליהן.

בכבוד רב,
(סטייט יור ניים)

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

3 תגובות בנושא “צועד ברחובות ההולנדיים, צנזורה משת"פית וועדות קבלה

 1. למה אתה פונה להארץ בבקשה לקבל את האייפי של אותו טרול מתחזה ותובע אותו על התחזות והוצאת שם הרע ?
  עברת לפה סופית לשנות את הפיד בא"י חנוכה ?

  אהבתי

 2. למה אני לא פונה, כלומר – אני לא בטוח אם המשפט מכיר בכינויי רשת. כמובן שזה יכול להיות תקדים, אבל זה גם עניין של זמן משאבים ועוד כמה גורמים.
  שום דבר עוד לא סופי, כמו עם הרכבת הקלה של י-ם, זאת תקופת הרצה. עדיין יש סוגי פוסטים שנוח יותר לכתוב שם.

  אהבתי

  1. זה לא תקדים.
   היות והצועד בנעליו הוא כינוי שידוכ בציבור וכל מי שמכיר אותך מקשר אלייך.
   היות ויש מישהו או מישהי שמשתמשים בזה כדי להכפיש אותך ולהציג אותך בצורה שפוגעת בכינוי שלך ובך אישית.
   יש פה קייס.

   אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: