מקרתיזם, וגם גרי רפרטי מת

ישראל היא מדינה מיוחדת במינה על פני כדור הארץ. כל מיני כללים אוניברסליים, שמתקיימים בכל מקום בתבל היחיד המוכר לנו, לא מתקיימים בה.

אחד מהם, הוא הכלל האומר, שמי שגר בבית זכוכית צריך להיזהר מלזרוק אבנים, כי לכל פעולה שאדם עושה, יש איזה החזר בטבע, ואבן שנזרקת מן הצפוי שתחזור בבוא הזמן אל השולח, ואם הוא גר בבית זכוכית אז הוא בבעיה. 

ואצלינו בישראל, יש מפלגה אחת שנאמנותם של נתיניה, סליחה חבריה, מאד לא ברורה. לא רק שמנהיגה, אפסנאי ידוע בצה"ל (שלא פרש משירות לאחר שלושה חודשים מסיבות בריאות וגם לא חשוד בסרבנות אידיאולוגית לשירות, וגם לא, ר"ל, בהשמטה פוליטית. זו שמורה בעיקר לילידי הארץ) הוא אחד שצמרת המשטר הרוסי רואה בו, כפי שהתפרסם מויקיליקס לאחרונה, אחד משלהם – תואר שדי בו כדי להחשיד גם אם לא היה מדובר באחד שקיימים חשדות פליליים ידועים נגדו שהיועץ המשפטי עדיין לא החליט מה לעשות בהם (וכבר הורשע בעבר על תקיפת חמורה של ילד), חשדות משמעותיים שקשורים אגב גם בעובדה שהאיש הזה וביתו עשירים מאד, ולא מתעורר החשד שמזיעת כפיים, אלא שגם שאר חבריה, שיהדות חלק מהם מוטלת בספק, או בואו נגיד, לא חזקה בהרבה, אם בכלל, ובכל המשמעויות, מיהדותם של 'המסתננים' והעובדים הזרים (לא ששמענו מחברי ומצביעי מפלגה זו איזה קול של סולידריות איתם, עם הזרים החדשים), מציעים השכם והערב הצעות שמשמעותן איום על הדמוקרטיה = פגיעה במדינה. כאמור, במדינה שחוקי כדור הארץ או הקוסמוס חלים עליה, חברי מפלגה כזאת, שיותר מחשודה באי נאמנות למוקרטיה, היו מפחדים לדרוש נאמנות מאחרים, שנמצאים בארץ הזאת דורות רבים לפני שהסבתות של חברי וחלק גדול ממצביעי 'ישראל ביתנו' חלמו בכלל על ישראל, חבריה של מפלגה כזאת, שאני יותר מהמר על כך שחקירת מקורות המימון שלה תעלה תוצאות מאד מעניינות לא פחות מחקירת מקורות העושר של משפחת שליטה היחיד (גם שיטה זו של 'בחירת' מנהיג למפלגה היתה צריכה להיות, במדינה החרדה באמת לדמוקרטיה שלה, עילה להוצאת 'ישראל ביתנו' מחוץ לחוק), במדינה שבה לחוקים אוניברסליים וקוסמיים יש ערך, היו האחרונים להציע ועדת חקירה פרלמנטרית נגד איזה מישהו אחר, כפי שמציעה כעת הפוחלצית הזאת, פאינה קישרנבאום, שמי הכיר אותה בכלל, לעשות לארגוני זכויות האדם (שאינה ראויה, אגב, לשטוף את אצבעות הרגליים של חבר אחד בהם, ולו רק בפרמטר של אכפתיות ממה שקורה בארץ הזאת, שהיא מה שאמיתי ומשמעותי, ולא איזה 'נאמנות'). כי במדינה ששייכת לעולם הזה, מי שגר בבית זכוכית היה עסוק בלחזק את כותלי הבית שלו, למשל בחומרים ששייכים לארץ שלה הוא מתיימר לקרוא 'ביתנו', לפני שהיה רץ לזרוק אבנים שיש סיכוי שיחזרו אליו. כי בארץ הזאת, במדינה הזאת, לא רק שהאבנים לא יחזרו אל הגזען המקרתיסט והזר, הן יינשאו הלאה על כנפי השותפות הקואליציוניות ואולי גם האופוזיציה 'האמיצה' (זאת שהמנהיגה שלה מפחדת לנסוע ללונדון), והעוסקים בזכויות האדם ייחקרו, כדי שהפשעים נגד האנושות שנעשים בשטחי הכיבוש, ימשיכו להיעשות באין חוקר. 

במדינה שנמצאת מחוץ לחוקי המציאות העולמית, ברור שגם העובדות, שאותן ניתן למצוא באינטרנט, לגבי מקורות המימון הלגיטימיים והחוקיים של ארגוני השמאל, לא יבלבלו ולא יטשטשו את הפוחלצית ואת שותפיה, כנראה בדרך למשפטי קרקס, חלק מיבוא המארה הטוטליטארי של מפלגת הזרים הזאת הנושאת את שם ביתנו לשוא.

בדף הפייסבוק  של 'לא נסתם' מוצע נוסח אפשרי של מכתב לשלוח לח"כית (fkirshenbaum@knesset.gov.il). אני לא כל כך מאמין במכתבים כאלה, וחושש שיצורים כמוה לא מבינים בכלל אירוניה, אבל בכל זאת אני מביא את הנוסח שמובא שם, מי  שרוצים יכולים לשלוח באיזה נוסח שבא להם:

לכבוד: חברת הכנסת פאינה קירשנבאום

קראתי על יוזמתך לחקירת מקורות המימון של הארגונים החוקרים את הפגיעה בזכויות האדם בשטחים הכבושים. בכמה הזדמנויות תרמתי כסף לארגונים העוסקים במלאכת הקודש הנ"ל (תרומה בכרטיס אשראי באתר האינטרנט של הארגון) ובאופן ישיר לתנועת סולידריות שייח' ג'ראח ולתנועות אחרות. מדובר בסכומים קטנים יחסית אך "דין פרוטה כדין מאה" ולכן אני דורשת להיחקר. הימנעות מחקירה כזו תפגע בשמי הטוב ובכבודי שכן בכך יוטל בי חשד של סיוע שבשתיקה לפעולות ממשלת ישראל ועברה מסוג "אי מניעת פשע". אבקש, לכן, לזמן אותי לחקירה מוקדם ככל האפשר. אם תרומות אישיות קטנות אינן מצדיקות חקירה אבקש לדווח לי על סכום המינימום הנדרש להיחשב כדברייך "חלק נכבד ומטריד של מסע דה הלגיטימציה" כדי שאוכל להסדיר תשלום זה ולהסיר מעלי בכך כתם מוסרי.

בברכה


פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: