אם תרצו, גם הנאציונל-סמול ימצא את החברים שלו. עוד חיבורים בין חושך לחושך

לכל סיר ישנו מכסה, ולכל זרזיר יש חזרזיר, וגם הנאציונל-סמול ("השמאל הלאומי") הנושא באתרו את תמונתו של רבין, שחיבק את אביב גפן על שער השמים, אבל תובע להרעיב ולשלול את הזכות לביטוח בריאות ממי שהצבא לא קיבל אותו, מצא את גאולתו, ואת שותפיו הנאמנים, והטבעיים – אם תרצו יוגנד.

ואיפה נמצאה לשניים האלה החופה המתאימה, אם לא בחסות ה'עמותה לשוויון בנטל' שליבתה החומה כבר נחשפה בעבר בבלוג הצועד, אשר הקימה 'ארגון גג למלחמה בהשתמטות' בו חברו יחדיו הנאציונל-סמול, אם תרצו, וחברים נוספים כמו עמותת חדו"ש של שחר אילן, תנועת "אומץ" ועוד, שימשיכו לחפש ביחד משתמטים, בדיוק שבוע אחרי שהעיתונות הודיעה שהמשתמטים כבר חוסלו. מסתבר שעדיין יש כל כך הרבה 'משתמטים', שארגון אחד אינו יכול לטפל בהם לבד. מה שנכון נכון. אז בשביל זה צריך את כל השכונה (כולם עברו ועדות קבלה): גם הפורום לרשיון בקטל, גם צעירי (!) הפורום לקשיון בפטל, גם ועד ההורים הארצי, גם החפ"שים, גם פורום המג"דים, ומי לא. כל הכבוד! הכו במושמטים והצילו את המולדת!

באתר של הנאציונל-סמול עדיין לא נמסרה הידיעה באופן רשמי, כמו כן מפליא שעדיין לא נתפרסמה שם ברכתם לחוק הציוני החדש, שימנע גם ממושמטי צה"ל לטמא את טוהר האומה הציונית על אדמות מדינה תפוסות, אך יש להניח שברכתם עוד בוא תבוא. אנחנו לא דואגים.

ועוד חיבור בין חושך לחושך: גם הסינים הבינו שדיכוי מתמשך פעילי זכויות האדם והטיבטים לוקה, אה, בבעיה מסויימת של הסברה, ומי נחלץ לעזרתם אם לא הג'ובניקים מיחידת הדוברות של הצבא המוסרי ביותר בעולם. אין ספק, חברה ראויה לשני הצדדים, והעיקר שעכשיו העולם האנטישמי יתחיל סוף סוף להבין את הסינים, כמו שהוא מבין את הישראלים הודות למאמצי ההסברה של יחידת הג'ובניקים (בה משרת גם בנו של ראש ממשלתנו).


אלא שהמסוכנים באמת הם לא הליצנים של 'אם תרצו' ושל אלדד יניב וגם אילן שחר, וגם לא הג'ובניקים מדובר צה"ל. נערי יובל דיסקין, שעדיין מאמינים בשלילת אזרחות כמרתיעה מפני פגיעה בבטחון במדינה (ולכן הם לא חושבים לשלול את האזרחות ליגאל עמיר, למתנחבלים, לכהנאצים או לעצמם), הם המסוכנים באמת, אין חוק שמגביל אותם, להם מותר הכל ולהם מאמינים כולם. ישראל ביתנו? כמו קדימה, היא כנראה בסך הכל חפרפרת שלהם, או עובדת מורשה מטעמם (כמו ללא ספק כמה, אם לא כל הגופים שב'מטה הגג' למלחמה ב'משתמטים' שהוזכר למעלה). הם מכתיבים ומיישמים את המדיניות הקרויה על שמו של הרב האמריקאי שעבר סיכול-ממוקד לפני 20 שנה. היום הודה אמיר מחול, כתבנו גם עליו, בריגול חמור נגד המדינה. מה שמוזר בסיפור הזה, הוא שהוא הסכים להודות "בלי לשמוע את חומר הראיות". יתכן שהפתרון טמון בשורות האחרונות: "בנסיבות העניין והאווירה השוררת במדינה, ולאחר התייעצות עם בני משפחתו ועורכי הדין, הוא החליט לקבל את ההסדר." בהיעדר הסיכוי למשפט צדק, נאלץ מחול להכריע בין הגרוע לגרוע ביותר, והגרוע ביותר מוטב שלא נדע מהו. אבל ביחד עם חוקים נוספים שמדברים עליהם, שיאפשרו לשב"כ לעצור כל אחד בלי להתחייב להראות למישהו איזשהן ראיות נגדו, נראה שכולנו נדע במוקדם או מאוחר, גם מי שחושב שלא. המצב רע.

ובהפרעה לראש עיריית ירושלים ננוחם. כך פותחים גלריה.

והעיקר לא לפחד כלל.מקום ראשון לפני 32 שנה, השבוע ועוד 10 שבועות.

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: