זה לינץ' (וציד מכשפות גם)

בכייני התקשורת מדובררי צה"ל, עדיין מתעקשים לשכנע אותנו שהתגוננות בנשק קר מול יחידת חיילים חמושה מכף רגל עד ראש, לא ממש כוחות כמו שמעידה הצלחת ההשתלטות, נקראת לינץ'.

SORRY. אותי לימדו שלינץ' זה כשהמונים, שאיתם הכח, עושים שפטים ביחידים, בשדה בו אין בכלל מצב יחסי כוחות שקולים.

וזה מה שעושים כעת לח"כית (האמיצה, גם אם אינכם מסכימים עם דעותיה – אבל מישהו הקשיב מה הן בכלל?) חנין זועבי. אתמול המתקפה האלימה עליה בכנסת בניצוח הולדנית הלאומית ממפלגת השנאה בראשות האפסנאי ממולדובה, והמתלהם מקדימה המומחה כנראה ברווקות, ובפעם הראשונה חברת כנסת היתה צריכה מאבטחים כדי לצאת מהמליאה, היום הבקשה של אלי ישי, שממפלגתו יצאו עבריינים רבים ואיננו חולם לשלול את האזרחות ממחבלים כמו יגעל עמיר, ג'ק טייטל ומתנחבלי 'תג מחיר', שהיועץ המשפטי 'ירשה לו' לשלול את האזרחות של חנין זועבי. על זה נוספת הקבוצה בפייסבוק שמבקשת להוציא אותה להורג, ללא משפט.

איך זה שאשה אחת מצליחה להוציא מ'העם היהודי' הזה, על כל שכבותיו, את האספסוף שבו.

ואיכשהו, דברים כאלה קורים בעוצמה רבה יותר, כשהמעורר את זעם ההמון הוא אשה. במבצע 'עופרת יצוקה' היתה זו יונית לוי, שהעזה לא להתיישר עם הטון הכללי שדרש ממנה להתיישר בשורה ולקרוא 'מוות לערבים', ותוך שניות התמלאה הרשת בעשרות אלפי קריאות לפטר אותה, לאחרונה היתה זאת ענת קם שגם נגדה קמו קבוצות שקראו להוציא אותה להורג, אבל חנין זועבי קבעה שיאים חדשים.

באירוע התורני הבא, שבו איזה חרדים יתקיפו אשה או רבנים יגידו משהו לא נחמד על נשים, שוב תתמלא הרשת בהתקפות על החרדים, שוב 'אחוות הנאורים' תלכד את 'מפלגת אנחנו', אבל 'העם הישראלי' לא שונה מהם כל כך כמו שהיה רוצה לחשוב את עצמו. כשאשה מרגיזה אותו, וביחוד בימים האלה שבהם הוא מיוחם לאללה, הוא יעזוב את הכל, ישכח את הכל, יסיר את מעט המחלצות ה'תרבותיות' שכל אדם מתעקש להעטות עליו, כדי להשפיל אותה ולהראות לה מה זה. המימד הסקסיסטי שבהתקפה על ח"כ זועבי זועק לעין, ואירועים כאלה מוציאים מה'עם הישראלי' את אותו אלמנט קמאי שבגללו גם שרפו מכשפות – נשים שלא התיישרו לפי הכללים הגבריים, הדת הגברית (ואצלינו במיוחד – דת שקובעים אותה דגנרלים שקדושתם היא מעל לכל, ומבצעים כאלה זאת התוצאה אבל את מי זה מעניין, והיא עוד מעיזה להיות ערביה, ואינטליגנטית. ורווקה, תזכרו את זה בפעם הבאה שאתם חושבים שאתם טובים יותר מה'ערבים האלה עם כבוד המשפחה שלהם').


ותחשבו על זה.

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

תגובה אחת על “זה לינץ' (וציד מכשפות גם)

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: