ואפילו, בעזרת האל, יהיה להם פרופיל 21

אני ממליץ בחום לקרוא את הפוסט של תום: "לגרש את כולם", בו הוא מצביע על הפן המיליטריסטי שבמאבק להשארת הילדים הזרים, שמתמקד בתועלת שהם אמורים להביא לחברה הישראלית כמשרתי צבא עתידיים. בקליפ הקיטשי שאני לא מתכוון לקשר אליו (תמצאו אצל תום) חוזרת, למרבה הגועל, גם הילדה הנפאלית (רזה, כמובן, לא היה עולה על הדעת שתשמין על חשבון המדינה) "שחולמת רק איך תשרת בצבא". לא תהיה רופאה, או משוררת, ואפילו לא תביא מדליה אולימפית או רק תזכה באירוויזיון, ובוודאי, חס וחלילה, שתפגין בשייח ג'ראח או בלעין (או בנקודה התורנית שתהיה גם תהיה בוודאי גם כשתגיע לגיל, למרות שהייתי רוצה להאמין שלא).

לצערי הרב, מטרתו של הקמפיין מסתברת כקמפיין לדראפט העתידי בין ישראל ליברמן ביתנו ומקבילותיה דוברות הצברית נוסח 'השמאל הברקי הלאומי', ולזה אינני שותף. לא כל כך מעניין אותי מי יהיה במדינה שלהם שממילא אני, כמושמט 'לא נאמן', מודר פוטנציאלי ממנה.

יחד עם זה, אני לא בעד גירוש הילדים ואני לא חושב שגם תום הוא באמת בעד (המבוגרים שבשמותיהם הוא נוקב זה עניין אחר, למרות שאת חלקם אני מעריך ומצטער שהם נפלו בעניין הזה, וראו דברי לדרור פויר בתגובות שם). אני נגד גירוש ילדים באופן עקרוני, ואני מאמין גם בעורמתה של התבונה הגלקטית הטובה. כשאני הייתי בגיל של חלק מהילדים האלה, גם אני שרתי "הצבא שלנו ה-גי-בור" וגם בגיל יותר מאוחר נקטתי עמדות מיליטריסטיות עד אמצע י"א בערך. ובכל זאת אני חושב שיצאתי בסדר, לפחות בצד הזה, (אולי לא בצדדים אחרים.קריצה), אז אולי גם לילדה הנפאלית זה יעבור עם הגיל, ואולי היא גם תשמין קצת והיא תהיה אפילו משתומנטת (שמנה + משת/מושמטת) לתפארת מדינת הישראלים/ישרא-פלשתין, היא ועוד מחבריה,  בעזרת התבונה הגלקטית.

וכמו שכתבתי פעם, מקדיש לכל ילדים הזרים, החייזרים והמוזרים:

בעזרת התבונה הגלקטית הטובה תתברך
זה הילד, יהיה לו שכל רב
יותר מאמו, דודיו, מוריו ומחנכיו
הוא ימצא לבדו את דרכיו.
ולא יצטרך להיות מ"פ בסיירת לתפארת המדינה
ובדרכו שלו, ליקום יתרום תרומה
גם אם לא יהיה בצבא משהו מיוחד
ואפילו, בעזרת האל, יהיה לו פרופיל 21.

ואם תרצו = ארגון פשיסטי שלא אכפת לו לקבל עזרה מהיטלר.

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: