השתקות בצמרת ומסרים שטניים בהפוך, ומה עם כדור הארץ?

ההרגשה שלי היא שאולמרט (אני לא בטוח שהסיפור סביב חבורת הולילנד הוא לא חלק מאיזה ליטרת בשר לציבור, כדי שיאהב קצת יותר את השלטון ויזדהה עם מה שדן מרגלית כותב בחינמון של אדלסון/ביבי ויאמין שמשטרת ישראל ביתנו באמת מטפלת סוף סוף בפושעים. הציבור לא יקבל מזה כלום, אפילו את החרבת המפלצות בהולילנד אלא אם כן, כמו שאומר ירושלמי אויב הציבור ממז"א, יבוא טיל איראני) יודע משהו, שהוא וחבורתו הם מבכירי היודעים אותו אבל בטח לא היחידים, אז כל העסק הזה הוא מאבק בצמרת חבורת היודעים את הכל מיני דברים. סיפור של השתקה בצמרת. סימנים שהמבין יבין והיודע ישתוק. אנחנו נראה או שלא נראה.


"אין תקנה אלא בטיל איראני"

באדיבות קפה מז"א

(מומלץ לא אובייקטיבית)

"דודים טובים" לפי הגדרת חפא והאטי"פדיה הגלקטית הם מקומיים בפלנטה, אשר נאמנים למבקרים מן הפדרציה הגלקטית, ואפילו שומרים על רכושם כאשר הם נוסעים, או כאשר הפלנטה מתגעשת ומצריכה אותם לעזוב. לפעמים קורה שגם דודים טובים מועלים ומשתמשים במלקוח החייזרי באופן עצמוני, שפירושו שאם הם יודעים להשתמש בו, הוא הופך אותם לבעלי עוצמה חריגה בפלנטה.


ביום בו קיבלתי את ההודעה הראשונה שבישרה על ההשמטה (יום לפני זה, בטיול חורשת הולילנד, השמיד בני בברוטליות את הלב שלו ושל רונית שצייר בחורף על אחד העצים. אני הסתכלתי כמו קצין אום מטומטם) עלה לראש מצעד המחץ ולא ירד ממנו 7 שבועות השיר "ניקח את העולם" של ג'ודאס פריסט (יהודה כהן). במקרה זה, הסגנים של השיר היו להיטים קצת יותר זכורים ממנו במצעדים המקבילים ובהסטוריה הכללית (ובצדק, במבט מהיום), ועליהם בה"ח בפעם הבאה.

להקת ג'ודאס פריסט הואשמה מאוחר יותר בהפצת מסרים שטניים דרך השמעה-הפוך, והופיעו בכתבה חמורת סבר של חיים יבין על הנושא בערוץ הראשון שהיה עדיין הראשון, שהולידה מערכון פארודי ב"העולם הערב", הרבה לפני שארז טל ואברי גלעד הפכו לסמלים של משהו שגורם להתגעגע למרובעות ההיא של ערוץ 1, בקיצור הפכו באמת לנציגי השטן. ניזכר באיך שהם היו פעם. אגב, כל הפוסטים בבלוג זה כתובים ככה שמקריאתם בהפוך ניתן לשמוע מסרים מיזוגניים, לידיעת הקוראת (?) אי"א. כמו כן, מי שיתעמק ימצא פוסטים עם קריאה לא לכבד גבולות והוראות איך לחרב פורומים עם קולות של כבשים (את שני הדברים האחרונים אין לי בעיה לעשות בגלוי ושלא בהפוך…חיוך שטני כמו כל דבר שאני באמת מאמין בו, אגב…)

ומה עם יום כדור הארץ?

ובכן, כבר בכיתה י' אמרתי שאני לא לוקח אותו ברצינות.

סוף שבוע מתוק.

נ.ב.: גם לקחת את העולם זה כדור הארץ, לא?

 

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: