אני מחרים חנויות שמקבלות לעבודה רק יוצאי צבא

במשך תקופה ארוכה לא עסק הבלוג הזה בנושא "החביב" עליו, נושא המושמטים, והשאיר אותו לאחרים ולזהויות אחרות. אבל קמפיין ההסתה מתחדש, ואולי זה מה שיעורר את הבלוג לחיים.חיוך שטני

קמפיין ההסתה הקודם נגד כל המשוחררים עפ"י חוק ממקום העבודה ששמו צה"ל בוצע תחת שלטון קדימה, הפשיסטית יותר מן הליכוד אך מתחפשת ל'מפלגת מרכז' שמאלנית כאיללו. תחת שלטון הליכוד-ליברמן אין מרכז, כל מי שלא ימני קיצוני ודתי הוא קצת בוגד, כל מי שלא במפלגות השלטון הוא שווה לאפס, ומבחינה זאת אני נאלץ להודות שהעדפתי אותו יותר על השלטון הצבוע של המרכז הלאומני (על הפגר המת שבין הרגליים של ברק לכסא של בוז'י הרצוג אין טעם להטריח מקלדת בכלל) וגם חשבתי שבגלל ההיסמכות של השלטון על החרדים, האג'נדה שלו תהיה קצת יותר זהירה כלפי אלה שלא בצבא. אבל גם תקופת הליכוד, כנראה תחת האיום של נסיך הג'ל, מתחילה לקרוץ ל'מרכז' והנירנברגיזציה מתחדשת במלוא העוז, בשעה שהצבא הפך רשמית לצבא אבטחת הנאצים הקטנים ביריחו, ושום חרדי לא הלך עוד להתגייס, וישראל הולכת מפשלה אל פשלה בזירה הבינלאומית והופכת אנשים חפים מפשע למבוקשים ביומטריים, שוב הגיעה השעה ללכד את העם נגד עוד שעיר לעזאזל (גולדסטון והקרן החדשה לא מספיק) האויב הגדול מכולם ששמו המושמטים (להזכיר לכולם: אלה שהמדינה יצרה כי היה מתאים לה), שעכשיו כרוזים חדשים על אוטובוסים של חברת דן (שלא עוברים בבני ברק) לא מרשים להם לתפוס טרמפ על האוטובוס. מכאן ועד ל'מושמטים וכלבים הכניסה אסורה' המרחק כמעט אפסי.

אבל אנחנו צריכים להמשיך כאילו הגשם שיורד עלינו זה סתם מים, ולכן:

קבוצה חדשה נפתחה בפייסבוק: אני מחרים חנויות שמקבלות לעבודה רק יוצאי צבא.

תיאור הקבוצה: חנויות או כל בית עסק אחר, שמקבלים לעבודה רק יוצאי/ות צבא בלי קשר לרלוונטיות לתפקיד, עוברים על חוק שוויון זכויות בעבודה ועל חוק חופש העיסוק, האוסר לשאול על פרופיל צבאי, ועל פסיקת בית המשפט האוסר להתנות עבודה בשירות צבאי. מקומות כאלה פוגעים באפשרויות הפרנסה של מושמטי צה"ל יהודים כערבים ומסייעים ליצירת אפליה ומעמדות של אזרחים סוג א' ואזרחים סוג ב' במדינת ישראל.
בואו לא נעזור להם ולא נממן מכיסנו חנויות ועסקים אלה.
דווחו לנו על חנויות ועסקים אחרים הנוקטים אפליה בין משרתים למושמטים.

כל מי שתומך – שיצטרף או יעביר.

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: