העם הישראלי והפרדוקס החייזרי

העם הישראלי מאמין בחייזרים.
כל קיומו והתעקשותו להיות כאן מבוססים על סיפור חייזרים. חייזרי על שהבטיחו לנו את הארץ, והם גם עשו אותנו – אם לקרוא את הרמזים בסיפור המצונזר של ביקור "המלאכים" אצל שרה.
ובה בעת עסוקה מדינת הישראלים בחתירה מתמדת להשמיד ולהעלים מכאן את אלה שהוא תופס אותם כחייזרים – הערבים, הזרים, הלא יהודים בכלל, הסמולנים, המשתמטים, ההומואים, הנפשיים, ועוד (ושימו לב – לא נעשית כאן הפרדה בין 'ישראלים' שזה החלק החילוני כאילו של העם לבין 'יהודים' או בין חילונים לדתיים. למרות שיש 'יהודים' ו'ישראלים' ויש מקום לדון בהם בפוסט אחר).
זה העיסוק האמיתי, זה הציווי האמיתי מדאורייתא, בו מאמינה ישראל, בו מאמין הציבור.
אולי זה סוג של רצח אב, או טשטוש העקבות לעצם היותינו כאן, כי אם העם הישראלי מאמין בחייזרים, ובסיפורי החייזרים שהם הבסיס לקיום היהודי-ישראלי המשותף, הרי שבאנו מחייזרים, כולנו, אנחנו לא מכאן.
הישראלי הממוצע לא יודה בזה – אבל בעיניו הסמולנים, או המשתמטים, או מי שהוא שונא – הם סוג אחר של בני אדם, וסוג אחר של בני אדם = חייזרים. גם הגרמני הממוצע האמין שזה מה שהיהודים, לכן לא היה אכפת לו להשמיד אותם.
עד עכשיו לא אמר בלוג זה מילה אחת על השאלה אם יש באמת חייזרים, אם הוא עצמו מאמין בחייזרים, מה שהוא מוכן לומר שהוא פגש אנשים שמאמינים בכך, ושאפילו התנסו בכך, לדבריהם. כולנו פגשנו. אחד מאלה שהוא פגש הוא ח., שלמד, לדבריו, בבית ספר גבוה של 'התבונה הגלקטית', וסיפוריו שונים מסיפורי החייזרים האחרים, אך לדעת הבלוג, לא פחות ראויים מהם.

הגיע הזמן לכונן סיפור חייזרים חדש, הומאני יותר, שיחליף את סיפור החייזרים הישן. הדרך להחליף את ישראל המשמידנית המחזיקה בצוי השמדה מדאורייתא ומכוחם היא פועלת יום יום, שעה שעה, בישראל אחרת, שתהיה גם בעלת מאסה המסוגלת לקיימה, עוברת שם, בתיכנות הדאורייתא החייזרית שמכוחו בתת-מודע חלק גדול מהאנשים, הרבה יותר ממה שחושבים, פועלים.

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

2 תגובות בנושא “העם הישראלי והפרדוקס החייזרי

 1. או! סוף סוף מישהו מדבר על זה שאולי לא שרה היתה העקרה, אלא אברהם…

  הרמזים בסיפור הזה כ"כ ברורים, שצריך רמה משודרגת מאוד של דיסוננס קוגניטיבי כדי להאמין בגרסה הרשמית.

  אהבתי

  1. אברהם לא היה עקר – משהו בינו ובין שרה לא הסתדר (קראתי ספר מד"ב של סופר ישראלי שטען שהיא היתה בכלל חייזרית). עם הגר וקטורה היו לו ילדים – וההשלכות האמיתיות שבגללן יש התעקשות על הדיסוננס הקוגניטיבי הן ממה שנובע מזה בקשר לפסוק עם ההבטחה "לזרעך נתתי את הארץ הזאת".
   בהמשך עם מה שאני טוען בפוסט הבא שבינתיים העליתי, יתכן שזרותו של יצחק היתה הסיבה להעלאתו לעולה (ומי שהצילו היה אביו האמיתי), והוא היה אחד מקורבנות אדם שכנראה היתה שיטה מקובלת יותר ממה שאנחנו חושבים.

   אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: