דף אודות (דברים שהוספתי כעת)

לא לקבל את הנאראטיב של המדינה – את הגירסה שלהם לסיפור – הכללי והפרטי גם כן.
אני לא מאמין להם לאף מילה, ויש לי יסודות להאמין לכך בין אם זה ב'ידיעה לא קבועה' שיש לכל אחד וכל אחד עבר בה פעם (אלא אם הוא אנדרואיד, וישנם כאן גם כאלה), ובין אם זה בתחושות בטן. אבל בידיעה הקבועה, אני לא יודע שום דבר ומרוב קונספירציות לא רואים את העצים. אבל בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים עדים לכך ש'המשחק הדמוקרטי' הוא הצגה שמאחוריה יש גורמים אפלים שרק על קצת מהם אנחנו יודעים, וכשמתגלה משהו, תמיד נתפסים לטפל ונטפלים אליו. לדוגמה, המאגר הביומטרי שבו משמש שטרית טרף קל בשל להיטותו השוטה להעביר את החוק, אבל ברור שיש משהו נחוש מעבר לזה, אינטרסים שעליהם אנחנו יודעים רק מעט, וה'עתיד הבדיוני' נמצא כבר כאן. כל אחד הבין את זה מתישהוא. בגדול, אנשים שהתחילו לקלוט זאת מאז רצח רבין, אני יודע את זה כבר מ1977, השנה שבה התחילה המלחמה על שפיותי (מתקפות מוח), מכיוון שכבר אז ידעתי יותר מדי ולמישהו יש אינטרס להפוך אותי למשוגע, ו'מצעד המחץ' שלזכרו אני מקדיש את שם הבלוג הזה היה דרך קטנה לשמור על השפיות, באותם ימים.
צריך לשמור על השפיות, ולא לאבד גם את הערנות החרדה, לא להירדם. להבדיל בין מה שאנחנו יודעים ויכולים לטעון, לבין מה שאנחנו חשים, אבל לא לזלזל גם בזה, גם בגלל הידיעה הלא-קבועה (שאי-קביעותה היא תוצאה של מגבלת נפח המוח) שכולנו מבקרים בה לפעמים.
מטרתי היא לא להיות פופולארי, לא שאני מחפש בכח להיות את ההיפך, אבל ביום שיהיה לי רייטינג ואהיה במיינסטרים, זה יהיה היום שבו אני אצטרך להתחיל לבדוק את עצמי.

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: