עוד עצומה נגד חוק רשע

בשעה שבאיראן 'החשוכה' הציבור, או חלק נרחב ממנו, יוצא לרחובות בדרישה לחופש, מדינת ישראל לא אפילו מכסה את השאיפות שלה להשאיר את איראן מאחור בתחום החושך.
את החוק 'למניעת הסתננויות' הוגשה ע"י חבר המהדורה הצברית של ישראל ביתנו – מפלגת אהוד ברק הידועה גם בשם 'מפלגת העבודה' – ח"כ מתן וילנאי עוד בכנסת הקודמת, וכתבתי על זה כבר בשעתו. כעת הוחל עליה דין רציפות, המאפשר את השלמת חקיקתה בקריאה שניה ושלישית, ובאדישותו במקרה הטוב של שב"כ העם, שעדיין מאמין שהוא נאור יותר מן 'החומיינים האלה'.
כפי שמציינים מגישי העצומה, והיה אם יוחל החוק:
"1. יגורשו מהארץ ואף אל מותם, פליטים רבים, ביניהם ניצולי רצח עם וקרבות וקורבנות עינויים במשטרים עריצים, ואחרים ימצאו עצמם מאחורי סורג ובריח רק משום שהרהיבו עוז בנפשם להימלט אל ישראל.
2. פעילי ארגוני זכויות אדם המייצגים את הפליטים, ומתנדבים שלא יכלו לעמוד מנגד והושיטו שתייה ומזון לפליטים, עלולים למצוא עצמם על ספסל הנאשמים או אף מורשעים ב"סיוע למסתננים" ונדונים לעד שבע שנות מאסר" (הדגשות שלי).

אם יהדות משמעותה רשע, מוטב שלא תהיה מדינה יהודית. הייתי מעדיף כל פליט בארץ הזאת במקומם של הרבה אחרים שמנסים, בשם היהדות, לכפות עלי גם בחוק את הרשע שלהם. בחיי שהייתי מציע עיסקת חליפין כזאת, לו הייתי יודע על הרבה מדינות שמוכנות לקלוט את התזבולת היהודית-ימנונית שיש לנו כאן, זאת שתיכף תגיב (אולי) שזאת "מדינה יהודית" ושאר הזיבולים האלה. המדינה כמו שהיא כיום, היא כבר ממילא אפילו לא מדינת כל יהודיה. היא משרתת בעיקר את יהודיה הרשעים – הגזענים, העושקים, וכנופיית בעלי ההון. את האחרים, לא היה אכפת לה לראות רחוק מכאן, ואילו יכלה, היתה מכבה לנו את השמש. מדינה כזאת, אין לי ממש חשק להיות נאמן לה ולרוב הדמוגרפי מן הסוג הרצוי לה. ומעבר להרהורים האישיים שלי, זה לא אנושי ולא יהודי, ואם ההסתננות היא בעיה, יש אותה גם במדינות אחרות ואף אחת מהן (מאז שנות ה40 של המאה הקודמת) לא התקרבה לחוקים כאלה כדרך להתמודדות איתה. רק בישראל. לדיראון.
אני לא ידע אם מישהו שם על כל העצומות האלה שאנחנו חותמים עליהן, ומפנים אליהן, אבל זה חלק מהמעט שצריך לעשות, כל עוד לא בוטלה רשמית הדמוקרטיה. כמו שכתבתי, יבוא רגע שזה לא יהיה מספיק. כשישראל תכריז על עצמה רשמית כעל מדינת יחי-הרשע, מלים לא יספיקו והחוק ממילא לא יהיה עוד ראוי לכבוד. חוק סדום ועמורה הזה מקרב אותנו מאד ליום הזה. השמיעו קולכם לעצור את היום:
http://www.atzuma.co.il/petition/sigalrozen/1/0/1/

וגם את חוק המאגר הביומטרי יש לעצור!

 

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

3 תגובות בנושא “עוד עצומה נגד חוק רשע

 1. במאמרים של רבנים דתיים בנוגע לפליטי דרפור, הם קראו לקבל אותם בזרועות פתוחות ולשמש להם כבית. צריך להציל אותם, להיות אור לגויים, ולזכור כי היינו גרים בארץ מצריים. היהדות אף מצווה לסייע לאדם שנזקק לטובה זו. אבל כדי לא לאפשר שפליטי דרפור יהוו סכנה על המדינה היהודית, לא לתת להם מעמד אזרח, אלא רק תושב.

  אהבתי

  1. מדובר כאן על חוק שמושיב אותם בכלא לשנים על עצם הרצון להיכנס לארץ, וגם אותך אם תעז להגיש להם כוס מים.
   לפני יומיים עזרתי לשני אנשים שנראו לי אתיופים שהתקשו עם פלאפון סלולרי. כשאני חושב עכשיו על זה, הם נראו לי יותר כהים מאתיופים, ועל פי החוק החדש יתכן שגם אני עבריין וצריך לשלוח אותי ל7 שנים בכלא.

   אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: