רכבת ההשמדה יוצאת לדרך

לערבים ולכל שאר המושמטים משירות אין מקום ברכבת ישראל כך צריך לקרוא את הידיעה, העוסקת בפיטוריהם של מאות עובדים ערבים שעבדו בנאמנות ובמסירות ברכבת ישראל, משום שרכבת ישראל הוציאה מכרז חדש הדורש שברכבת יעבדו רק אלה שהתאימו למקום העבודה ששמו צה"ל, ובלי קשר כלשהו להכשרתם לתפקיד ברכבת ישראל.
כנראה ניתן בהשראת שאול מופז, שידוע כמי פתר בהצלחה בעיות זניחות כמו תאונות הדרכים, והקדיש הרבה מזמנו לדבר החשוב באמת: המלחמה באלה שמקום העבודה ששמו צה"ל ויתר עליהם.
העובדה שהאיש הזה לא יהיה בממשלת ישראל הקרובה, היא נחמה פורתא, והסבר מדוע אני הייתי אדיש למדי לתוצאות הבחירות ולהרכבת הממשלה. 'קדימה' שבתקופת שלטונה יצא לדרך מסע ציד המכשפות נגד אלה שצה"ל ויתר עליהם, לא היתה טובה מהממשלה הנכנסת, גם לא רעה יותר. הממשלה הקודמת, וגם זו הצפויה להיות מושבעת כנראה מחר, הן ממשלות נציונל-יהודיות הממשיכות מדיניות ארוכת שנים של השמטה-השמדה של הבלתי מתאימים לאתוס הספרטני והלאומני של יהודי חזק, יורה (ובעשורים האחרונים: מתנחל ומרוויח הון), אשר קיימת אולי מראשית המדינה, אך רק בשנים האחרונות הרימה ראש.
איום השמדה מתמיד מרחף במדינה הזאת על המושמטים מצה"ל, ערבים כיהודים, ואני טוען שזאת מדיניות מכוונת ויזומה הן כלפי הערבים והן כלפי היהודים שלא מתאימים לאייש את מכונת המלחמה הציונית כחיילים, ולכן מן הראוי, עפ"י מכונני המדיניות, שאלה לא יחיו בכבוד, שיחיו בפחד, בדרך ללא לחיות בכלל. עד עכשיו עשו את רוב הדברים כנגד מושמטים בחדרי חדרים, במחשכים והשתמשו בכל מיני עלי תאנה ש'השמאל הציוני' הפחדן, המשתפ"ן נתן להם יד.
עכשיו כבר אין שמאל ציוני (אפילו השוטים שביננו כבר לא מאמינים שלחבורת ברק-ברוורמן-שלי-דגל-והמנון המייצגת רק את עצמה, יש איזה קשר עם שמאל), והנציונל יהודים יכולים להרים ראש, והם עוד ירימו. לפחות עכשיו אנחנו נראה אותם, גלוי, בלי כל מיני עלי תאנה.
כמה סמלי, שהרמת הראש הזאת שלהם, ערב כניסתה של ממשלה נציונל-יהודית גאה יותר, מתחילה עם הרכבת.

מה שנותר לנו, ולכל אלה שעוד לא התקרנפו ואיבדו צלם אנוש, הוא להחרים את רכבת ישראHell (כמו שיש להשתדל לעשות לכל מקום אחר שידוע כמי שמחרים אנשים שהצבא ויתר עליהם) ולקוות שככל שיהיה יותר רע, יהיה יותר טוב.

ואת חוק המאגר הביומטרי יש לחסום.

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

4 תגובות בנושא “רכבת ההשמדה יוצאת לדרך

 1. לא הבנתי מהידיעות אם כל המפוטרים פוטרו גם מחברת "השמירה" או שהם עברו לעבודות אחרות.
  אני חושב שעדיין יש מרחק גדול בין השמדה לבין אפליה. אפליה היא מעשה עוולה גם בלי להגזים. ברור שגוף גדול כמו רכבת ישראל מפלה ערבים מדובר בתרומה למדרון החלקלק שאנו נמצאים בו שעלול להסתיים בגירוש או השמדה.

  אהבתי

 2. "מתקפת המחץ הלוהט מתחילה רשמית מחר בלילה, כשכוחותינו יתחילו להשיב על התקפות הטרור המתרחשות לאחרונה באיזור… אחת ממשימות הכנופיות המתנגדות היא ללכוד אותך ולהתנקם בך.

  אנשי כנופיות הנגד התאחדו… כנופיות הטרור האלה יהיו עכשיו כוח המחץ החוסם של המוח העליון… יש עכשיו מגמה של איחוד כנופיות כדי לעצור את כוחות החלל בעזרת טרור והראשונות להתאחד הן הכנופיות השכונתיות… במושבה הגרמנית, בקטמונים, בבקעה ובעוד ריכוזי כנופיות עוברת עכשיו הסתה פרועה נגד כוחות החלל ואנשי הכנופיות מגבירים בימים האחרונים את שוטטותן ברחובות במטרה ללכוד אנשי חלל… המטרה הראשונה שלך מחר היא להתחמק מכנופית הטרור של המתנגדים…

  שודר ביום הקמת ממשלת בגין הראשונה.

  אהבתי

  1. בהתחלה היה היקום זעיר, וענקים משועממים הסתובבו בחללו מקצה עד קצה. אז החלו להיווצר החורים השחורים ונוצר הזמן. התחילו להיווצר הכוכבים הגדולים וכוכבי הלכת הקטנים וכוכבי הלכת אשר לכוכבי הלחץ. האלים החליטו לגנוז את חיי הנצח לעצמם עד שבא פרומתיאוס הראשון שעם עבדים יצירי מעבדה אותם המריד באלים ובנה להם את החללית הראשונה ביקום, יצא למלחמה עם האלים על האור הגנוז שמאז, כך מספרים, יוצאים נבחרים בכל דור ודור (דור חלל – יש גורסים כ10,000 שנות כדור הארץ, יש הגורסים 2000 ויש הגורסים 5000) מסע המשחזר את מסעו של פרומתיאוס בחללית הבנויה בצורת חללית פרומתיאוס העתיקה שצלחה את החורים השחורים. אומרים שחלק מן המסעות הסתיימו בפשרה בה ויתרו האלים על מקצת מכוחם, וכל מסע הביא איתו תגלית חדשה על היקום ועל אשר מחוץ לו. אחדים מן השבים מצאו את פלנטת מולדתם במלחמה והם היו צריכים להיאבק מחדש על מקומם בפלנטה.

   אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: