האם אפשר לעשות איתם שלום?

הם לא כמוני וכמוך. והם הוכיחו את זה שוב.
אצלם כל הערכים של דמוקרטיה, זכויות האזרח, הומניזם, פלורליזם, פשוט אין להם את זה. הם מבינים כח, הם מעריצים כח ומוכנים להתאבד כדי להעניש אותך, סמולני תמים שחושב שכולם מדברים בשפה שלו.
אתה חי במקום אחר, הראש שלך בתרבות אחרת, אולי בפינלנד מתאימים הרעיונות שלך. אולי במאדים. אתה מסרב לקלוט שכאן יש מציאות אחרת, שכאן האנשים שונים. יש משהו מתנשא ביומרה שלך להלביש עליהם את הכללים שלך. ולכן כל פעם המציאות מכה בך שוב.
בשנות ה90 היתה לך אשליה שהם רוצים שלום. כך הם אמרו. ואולי הם יגידו את זה שוב פעם, כשאמריקה תכפה. הם יגידו שהם מוכנים לוותר על הארץ השלמה, אבל ימשיכו לבנות אותה. וכל מי שינסה באמת לעשות שלום, יירצח. כי הם לא רוצים שלום. ואם תשאל אותם בכנות, הרווחה, שיפור איכות החיים, כל זה נמצא אצלם אפילו לא במקום השני. כן, תסלול להם כבישים, תיתן להם כסף, מה רע. אבל במקום הראשון הם רוצים מלחמה והם יקדישו לה את חייהם. בשבילה ישלמו כל מחיר, ולא אכפת יהיה להם שהמנהיג ידפוק אותם ויקח מהם קורבנות ומעשר. הם דווקא אוהבים את זה חזק, הם אוהבים איש חזק שמכניס להם את זה, ובעיקר הם רוצים שאתה לא תהיה כאן, אתה והרוח היהודית שלך. אתה לא מבין את המנטליות של העם הזה, אתם הסמולנים לא מבינים שום דבר במנטליות. אני מבין.
וזה לא עניין של מעמדות. תשאל את קשי היום ותשאל את המשכילים – לא הפרופסורים השמאלנים שחיים באותה בועה שאתה חי בה, יש משכילים אחרים שבקרב עמם הם חיים. הם יגידו לך מה שהם באמת רוצים – רוצים שאתה תזוז מכאן, רוצים צבא, אפילו באוניברסיטה, רוצים מלחמה ולא אכפת להם קצת מדינת משטרה, לא אכפת להם שיפגעו בזכויות שלהם, ברווחה שלהם, יקחו להם את הפנסיות, יפגעו להם בחינוך – הם הרי לא באמת צריכים חינוך, הם יודעים מה שהם רוצים יותר ממך וממני, והם אמרו לך את זה שוב ביום שהם בחרו. הם רוצים אורגזמה. ובאורגזמה, לא מעניין שום דבר אחר.
אל תיתן להם שלום, אל תיתן רווחה. תן להם אורגזמה.

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: