הימין מייחל לרצח אובאמה

כל הסקרים וכל הסימנים מדברים: העם רוצה ביבי. הכתובת על הקיר, כל השנה האחרונה, ואני לא אוסיף על מה שנאמר ומוחש באויר. גדעון לוי כתב על זה נפלא היום בהארץ.
אילו הייתי אחד מהאנשים המקורבים לבאראק אובאמה, הנשיא הנכנס של ארה"ב, או היתה לי השפעה עליהם, הייתי אומר להם רק זאת: היזהרו בפגישות עם שתדלנים ישראלים ויהודים הבאים לדבר עם הנשיא. תבדקו אותם מתחת לעור, לפני שהם נכנסים לבית הלבן. אובאמה, הישמר לך ושמור נפשך. תזכור איך ניסו לחסל את משעל.
זאת לא חיבת יתר לקונספירציה. ללובי הישראלי-יהודי הימני יש זרועות, יש קשרים, יש כלים והוא מקורב לכל מיני אחרים באמריקה, שנשיא שחור הוא בעיניהם התגשמות קללת השטן. כל אלה חולמים על היום שאובאמה יירצח, ולו רק כדי להציל את הליכוד, ישמח מי שישמח להיות הקבלן הישראלי המבצע.
כן, כמו שכתוב על הקיר שביבי ינצח, כתוב עליו גם שיהיה נסיון לרצוח את אובאמה, וכולנו יודעים ואומרים זאת.
יש דבר שביבי והמקורבים אליו יודעים, והסקרים לא:
והיה אם יאלץ ביבי, או יאולץ, ללכת בדרכי שרון (ובגין לפניו), ולהגיע לפשרה מדינית עם הפלשתינאים, לסגת, לפנות התנחלויות (ואירוני שהיה זה דווקא הנשיא הנוצרי, החולה על פסוקי תנ"ך לא פחות מהימנים שלנו, שתחתיו הגיע שרון להכרה זו) – יהיה זה הסוף של הליכוד בגירסה שאנחנו מכירים, החילונית, הכלל-ישראלית. ביבי הוא האיש שיצר את הליכוד הזה מחדש אחרי ששרון, מייסדו המקורי של הליכוד, קרע אותו לשניים. והוא היחידי שמחזיק אותו. אין לו יורש. אבל ברגע שביבי יהיה כמו שרון, הוא יהיה לא רלוונטי מבחינת הליבה הימנית-התנחלותית, והימין "האמיתי" יפנה לו עורף, אז יקרה אחת משתיים: או שהליכוד ייהפך לקדימה 2 וייאבד את הייחוד האידיאולוגי שלו, או שביבי יודח, והליכוד ייהפך למפלגה דתית, בראשות מחנה פייגלין. לימין החילוני אין יותר עתודות. לדתיים-המתנחלים יש. וגם אין יותר חילוני-ימני בשיעור קומתו של ביבי. המנהיג הבא של הליכוד יהיה מתנחל חובש כיפה.
בכלל, אני חושב שההיעלמות של המפלגות הגדולות היא תופעה לא רק של הבחירות המוניצפליות. לא רק העבודה ההסטורית נועדת להיעלם, גם יומו של הליכוד יגיע, ובקרוב אולי ארחיב על זה יותר. בינתיים, רק כדי לנסות לדחות את הקץ הזה, והם בליכוד ובשדולות תומכיו בארה"ב בהחלט יודעים זאת, יש כאלה שחושבים ששווה להם לרצוח את אובאמה. וזה שווה, אגב, גם לימין "הקיצוני-הדתי", אבל מסיבות אחרות. אחר כך, באנדרלמוסיה, וההלם שהאומה האמריקאית תהיה שרויה בהם, שום נשיא אמריקאי לא יעז ללחוץ על ישראל (אגב, כמה יודעים שלפני שקנדי נרצח הוא היה הנשיא האחרון, בערך, שניסה להלחם בתכנית האטום הישראלית?)
וכמו שהם ידעו לשלוח את אסתר-מוניקה אל המיטה של קלינטון כשהוא לחץ על ישראל יותר מדי, הם יודעים עוד כל מיני דברים, ויש עדה של גזענו-נאצים לא יהודים באמריקה, שתשמח להיות לאחֵיה הרוחניים המהולים מהלוביים של מתנחליסטאן ושאר "השדולה היהודית" לעזר.
הישמר לך אובאמה ושמור נפשך, וישמור אותך האל!

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

4 תגובות בנושא “הימין מייחל לרצח אובאמה

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: