סיכום השנה ו' – נובמבר – הרוע

חפא היה מספר לנו לפעמים דברים מעומק היקום. בדרך כלל היינו פוגשים אותו אצל סטולי הגנוב, שהיה גר אז בבית נטוש, שהיה ידוע בשכונה בכינוי "בית האנטנות" והיה בין הבתים הישנים יותר בשכונה. סטולי הגנוב אמר לנו שהבית שייך למישהו שנמצא בחו"ל, והוא שומר עליו בשבילו בכך שהוא גר בו. אף פעם לא ראינו את האיש ההוא, והבית היה נטוש גם לפני שסטולי בעצמו בא לגור בבית הנטוש. לדבריו, בשנים הקודמות הוא הסתובב בין ארצות של אמריקה הדרומית, ולפני זה באירופה, תמיד היה מסתובב במקום אחר.

צבי מתעקש שסטולי כבר היה כאן קודם. כשהיינו קטנים, בסוף אחד החופשים, התארח קרקס קטן על מגרש בשכונה. אז עוד היו כמה מגרשים פנויים בשכונה. היה שם איזה ליצן גמד שהפליא בלהטוטים עם עוזר אחד, ארוך ורזה, אותו הפך למקל הקסמים שלו ואחר כך הפך אותו חזרה לאדם. כולם היטרפו מהטריק. צבי טוען שסטולי זה היה הוא, העוזר של הגמד הקוסם.

ותמיד כשחפא היה בא לשכונה שלנו, הוא היה מתארח אצל סטולי, בבית הנטוש שסטולי הצליח לתקן את האנטנה העתיקה שהעניקה לבית את כינויו (אומרים שבזמן המנדט היתה שם תחנת שידור צבאית של הבריטים), ולהפוך את עליית הגג, עם המכשירים שהוא בנה כשחפא אמר לנו לבנות אותם, לתחנת רדיו פרטית לגמרי ששידרה לנו את מצעד המחץ, עם כל התקליטים והתקליטונים שהביא איתו מחו"ל, ושמישהו, מכתובת לא ידועה המשיך לשלוח לו גם אחר כך. "קיבלתי בדואר", זה כל מה שהוא היה נותן לנו לדעת, כשכל שיר הכי לוהט ששמענו ברדיו ורצינו להצעיד אותו במצעד המחץ, היה לו.

הרבה לילות של סתיו היו אז, כמו הסתיו הזה, בלי גשם. אבל העננים היו כבדים יותר, לילות בלי כוכב, וחפא סיפר לנו שזה קשור למלחמה שמתנהלת ביקום. איכשהוא, כשהוא היה, היו הדברים מתבהרים ומידע, ואולי מחשבה צלולה, הצליח לחדור מבעד למסך השולט, המעיק. בימים אחרים, לא עם כל מה שהיה קורה שם אני שלם. עד היום, למשל הסיפור של בני ויונית, שבו חשבתי שאני עוזר לחבר, שהציג את הדברים מהצד שלו כאילו הוא קורבן, אבל מצפוני אומר לי עדיין שיצא ששיתפתי פעולה עם הצד הרע בסיפור הזה. גם אחרים מחבורת המחץ היו שם, הם אמרו ששווה לעזור למי שראו סיכוי לצרף אותו לחבורה. לא יודע למה, בעצם. ומכל מקום אני מרגיש אחראי עיקרי  לעסק. האם חפא ידע מכל מה שהלך שם בימים שהוא אינו נמצא?

חפא היה אומר לנו שהרוע בא מחוץ לאדם. הוא אמר שזאת אנרגיה המצויה בכמויות אדירות בעומק החלל, ובבית הספר שהוא למד בו, לימדו אותו שזאת האנרגיה שנפלטת מן החורים השחורים, שבעבר בלעו גלכסיות וטרפו עולמות ללא הבחנה, ועדיין הם עושים זאת, ופולטים את הקרינה הזאת במחזוריות. "בתקופה הזאת יש קרינה אדירה שבאה מהחורים. כולנו נמצאים תחת מתקפה" אמר, ואני נזכרתי בקולות-לא  קולות ששמעתי כמה שנים קודם, ליד המקום הידוע בו הכביש שחוצה את העיר נהפך לנהר. "האדם", אמר חפא, "הוא אחד היצורים שבמנגנון שלהם יש משהו הנכבש לרוע הזה. כשהגלים באים מן החור השחור הקרוב למערכת, הם מגרים את הגוף להפיק רוע משלו. היחסים בין החיצוני והפנימי הופכים להדדיים, האחד מפעיל את השני ומופעל על ידו. יותר נכון לומר, שבני האדם הם מדיום המסוגל להפוך את החומר הזה לאפקטיבי".

 

צילום אילוסטרציה מ"עצרת השלום": מצלמת הרנטגן הסודית שלי

חפא חילק את הרוע הזה לשני סוגים – הרוע השחור – זה שכובש את הקרביים של המנגנון האנושי, ומתגלה במלוא צורתו כשהוא מפעיל ומופעל על ידי המון משולהב או מוסת, המסמן לו מטרות להרוג אותן. חפא אמר שניתן למדוד רוע בצורה חומרית, והרוע הזה, גם כשהוא נמצא באדם, עדיין הוא מורכב בעיקרו מן החומר של היקום, הבא מבחוץ. חפא היה אומר שהוא מצוי בעיקר ב"חברות הפשוטות". אני חושב שהחלוקה הזאת, היתה נאיבית, אבל יש בה גם אמת. הרוע הלבן – המזוקק, זה שהמוח של האדם משתתף באופן הפעיל ביותר בעיבודו ובייצורו, תוך שהוא מנפה את מרבית האנרגיות השחורות הבאות מן היקום. תוך כדי התהליך, הופך החומר של הרוע להיות לבן יותר, והופך למשהו שהוא תוצרת ייחודית של המין האדמי. לא תמיד ניתן לזהותו כרוע, ולכן הוא המסוכן ביותר. הוא  מסוכן משום שהוא אינו תלוי בגלים הקוסמיים, כמו הרוע השחור, והוא מבליח וחד כסכין. ניתן למצוא אותו אצל "המעמדות המעודנים", כך אמר חפא, ואצל "העצים האצילים – השופטים, הרופאים, קציני הצבא הגבוהים". אני חושב שיש גם הרבה רוע אפור, ולפעמים אני גם חושב שיש מצבים שבהם הרוע מגן. אמרתי את זה גם בפני חפא, בחדר אצל סטולי, לאור מנורת הערב הצהבהב, על כסאות של קש שסטולי אסף מאיזה מקום בסביבה שהם הושלכו בו.

חפא אמר שיש בזה משהו. הוא אמר שגם אל היצורים האחרים ביקום, אלה שאותם הכיר מבית הספר שלו, חודרת האנרגיה הזאת ומשפיעה עליהם. חלק מהם יודעים לנפות אותה וליצור איתה דברים שחפא לא הצליח עוד לעמוד על טיבם, לא הצליח לזהות אם הם מזיקים או יש בהם יופי מיוחד שאי אפשר לתאר. הדבר העיקרי שבו עסק שעות על שעות של אימונים בבית הספר, היה אימונים איך לא לתת לאנרגיה להשתלט. לשלוט עליה. זה הדבר הכי חשוב. "מסדר לוחמי הקרן הבהירה", אמר, "לקח על עצמו את הדבר הכי קשה – אחרים התאמנו איך להחזיק בזה ולשלוט בזה. מסדר לוחמי הקרן הבהירה וכל מי שמתקבל אליו, מתחייב להיות מזוקק מן האנרגיה הזאת לגמרי, לא לתת לה לחדור אליו. רק ככה יוכל לשחרר את השבויים שיש לו לשחרר יום יום מן החור השחור, ולהתחבר אל הקרן הלבנה – האור הבראשיתי האמיתי של היקום".

נכתב באלמנט נבואי משהו ב7/11/07

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: