לפני השקיעה

א. כוכב בגין
בין 1974 ל1977 זעם העם ורעב לנקם, וגם אחרי עליית הליכוד שהענישה את ממסד מפ"אי ו'האשכנזים' התאווה שיש הרואים בה תאווה לצדק נמשכה.
כדי להשביע אותה ולהחזיר את הסדר והיציבות שגם שלטון חדש זקוק לו אל המדינה, תוך ריצוי הסגנים וסגני הסגנים, ניתנה להם רשימת קורבנות "לטפל" בהם, רובם מן המעמד הבינוני שלא חטאו בכלום וגם כאלה שלא יכלו לחטוא, אבל אותם קל לתפוס, ולעשות על גבם דילים והסדרים. אולי עוד ייחקר וייכתב בזה.
חלק מאלה הצליחו להגיע בעוד מועד אל האיזורים – מתחמים מוגנים שקמו עוד בשנים הקודמות, מוקפים בחומה טלפתית שהוכנה למלחמת עולמות, שם סודרו להם מקומות כולל עבודה נוחה בצבא. מן המתחמים האלה הם עברו אחר כך לאיזורים-מתחמים חדשים עד היום, בהם אין מתים לעולם, אולי גם לא חיים.
אלה שלא הגיעו בעוד מועד ופגשו את הטיפול נשברו, השתגעו או נהיו לאחרים.
חלק מהם גילו את עצמם מחדש כחייזרים (מילה שלא היתה קיימת אז, אז אמרו "אנשי חלל"). בארץ זרה, בכוכב חדש, תוהים ובוהים מה הם עושים בו, בעצם. עד היום.

ב. לפני השקיעה, השוט, המלחמה
ובכל פעם במחזוריות, עולה השוט ומעניש, את אלה שלא אשמים. הקורבנות מתחלפים, ויש שחוזרים בבחירות, במלחמה, או שניהם. בגין ניצח שוב כשהאוניברסיטה עברה לחשכת הר הצופים, ואחר כך היתה מלחמת לבנון הראשונה. והאינתיפאדה הראשונה, ורצח רבין, וביבי הראשון.
ותמיד לפני שזה קורה יש איזה זמן שבו השמש בהירה יותר מכרגיל, חמה כאילו ממיסה חומות מתחמים מוגנים אבל כבר ישנה הבגידה, יש מי שמוסרים מתוך תקוה לחלץ את עצמם מסרט ההפחדה והרדיפה ולהיות ברשימת המוגנים, ויבוא האחר תחתיהם ותמיד יימצאו טקסטים להאדיר את המעשה. ותמיד יהיה מי שידע להפחיד, להסיט להסית ולהטעות גם את הקרובים.
ואחר כך השמש כבר לא רלוונטית כאשר לילה, אזור שאין בו שמשות וכולם שווים. לאפס. גם אלה שבתוך המתחמים-האיזורים וגם אלה שבחוץ. הם מפחדים.
ואחר כך כשזה עובר, שוב, כל האגואים יעלו.

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

4 תגובות בנושא “לפני השקיעה

 1. פעימות קוסמיות משגרות ליקום "אטומים שחורים".
  יש פעימות קטנות ופעימות גדולות, וברור שהפעימות הגדולות – "ייחומים קוסמיים" משגרות כוח משמעותי יותר, עד כדי פלישת יקום אחר.
  זה מה שהיה במערכת השמש בשנות ה30 וה40.
  גם אחר כך היו פעימות, השאלה שלא פתורה לי עדיין אם מאותו חור/ אותם חורים – מקורות אנרגיה שחורה.
  מן האנרגיה השחורה מפיקים, בין השאר, את "סם הרשע" ואת "אבות הרשע" מהם הסם מפותח, או הם משמשים מרכיבים בסם.
  הבום הקוסמי של הנאצים לימד את הכוחות של "הסדר הישן" שכלולים בייצור הסם הזה. שבויים במלחמה שהתנהלה על כדור הארץ ובמלחמת הגיבוי שהתנהלה בחלל (לכל מאורע מרכזי בהיסטוריה של כדור הארץ יש "גיבוי" בחלל) סיפקו מידע – גם לפטרוני ישראל.
  לקראת הבום הקוסמי של תחילת שנות ה70 נעשתה ישראל – או כוחות בישראל – יצרנית בכירה של סם הרשע. וכל זה – בגיבוי הממלכה הקוסמית. (כל זה לא סותר, באיזושהי צורה, את האפשרות שישראלים עמדו להיות – במודעות של מישהו – מוקרבים לחור השחור של יום כיפור.)
  איפושהוא היה מי שנעשה מסוכן מבחינת אלה שהובילו את הקשר ה

  אהבתי

  1. איפושהוא היה מי שנעשה מסוכן מבחינת אלה שהובילו את הקשר הזה – והם התאמצו לשים אותו בבור מתוחכם.
   וגם עכשיו, בשנה האחרונה, יש מי שמתאמץ להפעיל חרם וזה כולל לסכסך בין מי שנראים לו כבעלי ברית פוטנציאליים.

   אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: