הוירוס (3) – מלכיצדק

"לינדיגרא שמשמעותה בשפה יקומית "הִשתָנוּת" או "עלייה בדרגה", היא שלב הכרחי בלימודי התבונה הגלקטית הגבוהים.

"כשהתלמיד מסיים את לימודי התבונה הגלקטית הוא יוצא למסע מסכם, שבו הוא מיישם את הדברים שלמד. המסע עובר באתרים בעלי משמעות בהסטוריה התבונית של היקום, ובמהלכו על התלמיד להוכיח יכולת הישרדות בבורות האופל, שאנחנו קוראים להם חורים שחורים. על התלמיד ללמוד גם את דרכי הלחימה של מסדר לוחמי הקרן הבהירה, למרות שרק מעטים מתקבלים אל המסדר הזה. במהלך העמידה בכל המשימות שדורש המסע המסכם, הופך הגוף להיות מתאים לקבל את ההִשתַנוּת.

"בשביל בני האדם הארציים (אנחנו), משמעות הלינדיגרא היא האפשרות להפוך להיות יודע קבוע באופן טבעי במימדים שההכרה הרגילה שלנו לא מכירה, שקיבולת המוח שלנו מוגבלת ביחס אליהם בדרך כלל."
(מילון ההסטוריה האלטרנטיבית)

ב. מלכיצדק
"מלכיצדק, שנולד לחייזרית ובן כדור הארץ שבשושלת אבותיו היו אנשים שעברו את הלינדיגרא, היה אחד האנשים שדרכם הפיצו תלמידי תמקט את הוירוס. אל האשראם שלו, אותו הקימו החייזרים בדוגמת בית הספר הקדום על הר ממזרח לכפר היבוסי שלם, בא גם אברהם מבאר שבע כדי ללמוד את תורת האלוהות חסרת הצורה, שמקורה באור הלבן של המפץ הגדול.
יש אומרים שמלכיצדק או אחד מהאנשים שהיו בבית ספרו, מנע את אברהם מלהקריב סמוך לשם את בנו המוזר, אשר בו חשד שאינו משלו אלא מהחייזרים שביקרו אותו שנה לפני שנולד, ובמקומו, כמו במקרים קדומים יותר בהסטוריה הגלקטית, הוקרב איל-כבשים.

ג. הצינור
"עברו השנים, ואותם החייזרים שהביאו את מלכיצדק וסייעו לו להקים את האשראם ללימודי תבונה גלקטית נעלמו מכדור הארץ, ואין מי שיודע כיום מי הם. הרבה תלמידי תמקט חלפו בפלנטות, ונותרו אלמוניים.
אבל משהו מן הידע שלו המשיכו לשמור צאצאיו-ממשיכיו, שהפכו להיות הכהנים של יבוס. לא את כל הידע המעשי הם הצליחו לשמר, ואת רוב מה שהצליחו לשמר לא הבינו.
הם לא ידעו איך פועל 'הצינור' – קוד ההגנה אשר הגן עליהם ועל עירם והפך אותה לאיזור שזרים פשוט לא ניגשו אליו. איזור אסור למרות שאף אחד לא אסר את הגישה אליו. עד שהצליח מישהו 'לגעת בצינור'. (שמואל ב' ה') "ואמר דוד כל מכה יבוסי ויגע בצינור". לא מפורש כאן איך בדיוק הצליחו אנשיו של דוד לפצח את קוד ההגנה האנרגטי שהגן על יבוס.
סביר להניח שחייזרים כלשהם הסתובבו עדיין באזור, ואחד מהם עזר לאנשי דוד. יתכן גם שאחד מכהני יבוס הבכירים הוא שהסגיר לאנשי דוד את הקוד, לאחר שקיבל מהם הבטחה שימשיכו להעסיק אותו בניהול הידע לאחר שיוסגר לידיהם.
כך נפל הידע החייזרי-המונותאיסטי בידי שבט יהודה (שבט תמר, למעשה, שעשתה מעשה מקביל למעשה רות במגילה), אשר קרא לכהני שבט לוי, גילדת מנהלי הפולחנים המקצועית אשר הסתובבה בין שבטי הארץ, כדי שיחליפו את כהני יבוס ויקחו מהם את הידע. אך כהני שבט לוי לא יכלו כנראה לבצע את כל המלאכה לבדם, והם נזקקו לצאצאיו של מלכיצדק שעדיין נותרו, שידריכו אותם. כך נותן 'ספר היובלים' הכהני שנמצא במערות קומראן את הקרדיט על ייסוד העבודה הכהנית למלכיצדק מלך שלם.
כך שולב הוירוס החייזרי בעבודת הפולחן הישראלית, והיה לאביו ומולידו של הוירוס היהודי שעתיד היה להיות מפוזר בכדור הארץ כולו".

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

4 תגובות בנושא “הוירוס (3) – מלכיצדק

 1. הרעיון שחייזרים מפחדים מהתעצמות אדמי כדוה"א לכאורה סותר, אבל הוא לא, רעיון אחר, לפיו ’השבחת הגזע’ לסוגיה מוזמנת ע"י מישהו שמגדל את כולנו בדיוק כפי שאנחנו מגדלים עופות ופירות מושבחים – למטרת אכילה.
  אין שום קשר בין ’השבחה’ ו’שלמות’ וכאלה לבין גאולת המין האנושי, וגם תכניות ההתעצמות האדמיות שישראל מתעסקת גם היא בהן, אינן כוללות בתוכן בשורה לגאולה כזו.
  לכל היותר יש כאן רצון של ’אדמים’ להצטרף לשרשרת הטורפים הקוסמית, שבה ’בורות האופל’ (החורים השחורים) ואלה שמגדלים את כלל המין האנושי לשחיטה, נמצאים בליגה גבוהה יותר.

  אהבתי

  1. ל’משביחי הגזע’ שבמין האנושי, אין סיכוי להגיע לליגה הגבוהה יותר הזו. אבל הם רוצים לקחת את חלקם בשלל הטרף, להיות מעין קבלני-משנה שותפים באחוזים עם בור האופל. במקום שחיילים ועבדי הייטק ישרתו רק את ’הנשר השחור הקוסמי’, הם ישרתו גם את ה’מוחות’ – הבוסים (ראה ’הדגים הקטנים בעלי המשרות’ <a href=http://cafe.themarker.com/view.php?t=448579 Target=_BLANK class=msg><a href=http://cafe.themarker.com/view.php?t=448579http://cafe.themarker.com/view.php?t=448579</a>). בכל מקרה, ה’השבחה’ וה’טרף’ מקורם בחייזרות שבליגות גבוהות מאיתנו בהרבה, שאף פעם לא נגיע אליהן. הפחד מפני תחרות נמצא בליגות שהאדם בפוטנציאל יכול להגיע אליהן, ולהשכיב את כל ’הקבוצות האחרות’ שלזה חותרים ועל זה עובדים עכשיו המוחות הישראלים-אמריקאיים בעיקר ב14 השנים האחרונות.

   אהבתי

   1. ב14 השנים האחרונות מבשלים המוחות הישרא-אמריקניים מלחמה שתשליט אותם על כדור הארץ, ותוביל להשתלטות גם על העולם החייזרי.

    ה’חלשים/החריגים’ בעצם קיומם ’תוקעים’ את המערכת בשתי החזיתות:
    1. הם עומדים בפני ’המירוץ לחלל’ כמכשול בפני ההתעצמות האנושית. כמו ’היהודים’ בפני הגילוי הספרדי של אמריקה. ’הפסחים והעוורים’ ש’השמדתם’ הופכת גם לדרישה דתית.
    2. הם פוגעים ב’טיב הסחורה’ המושבחת, המושלמת המבוקשת ע"י טורפי החלל, כמו גם הבוסים הקטנים המתחלקים איתם בדיבידנדים של אנרגיה.
    ברמה אחרת החלשים הם אלה שמקדמים את האנושות.

    אהבתי

   2. יש חייזרים ברמה אחת – שבוראים את האדם, להשביח ממנו חיילים/מזון, וברמה האחרת – חייזרים ששותלים בו ’נגיף יהודי/שמאלנית’ כדי להכשיל אותו.
    יש מצב שחייזרים מסוג ב’ יעצבנו את החייזרים מסוג א’, וגם זה אם תרצו מעין חזרה על סיפור האדונים ותמקט.

    אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: