הוירוס (2) – האלוהות הלבנה

* כיפת היקום *
"זהו נשר לבן. הוא אינו מבקש כלום והוא נותן לנו את עצם היותו בנו, מרגע שהיינו כאן, מרגע שנגע בו שדה החישה שלנו. אחרים קוראים לו כיפת היקום, הכיפה הלבנה, ויש הרואים אותה כסגולה. מרגע שראית אותה אתה חופשי לשנות, אתה מחוקק את החוקים. בכיפה הלבנה ניתן רק להציץ, או להיות עליה פרק זמן קצר. פרק זמן קצר זה הוא רגע טוטאלי מחוץ ליקום, ואחר כך תחזרו ותצנחו, תשכחו שאתם יכולים לשנות את החוקים. היו נוסעים, כך מספרת האגדה, שבהגיעם אל מקום זה הצליחו לחיות חיים שלמים מחוץ ליקום. כמה? לא הרבה. אולי מישהו מכם יצליח לשבור את השיא האולימפי."2023-05-28_75"דורות ארוכים של טיסה עברו על תלמידי תמקט במדבריות החלל האינסופיים. אמצעי התעבורה שלהם לא היו משוכללים כמו אמצעי התעבורה שיש כיום בעידן הרשות העל-גלקטית, וברוב המקומות המתאימים לנחות שהיו מיושבים ומפותחים לא היו תלמידים אלה רצויים, בלשון המעטה, כך שרבים מתלמידי תמקט לא דרכו כל חייהם על פלנטה ולא הכירו אדמה מהי.
באלפי שנות הטיסה היה להם זמן שלא נגמר, לגבש את האמונה המונותאיסטית של האלוהות חסרת הצורה, אלוהות שכמו הנשר הלבן או הסגול, כיפת היקום שמסמלת את קרן הבריאה הבהירה, אור המפץ הגדול אשר גילו המורדים באדונים בתוך החורים השחורים אליהם הושלכו, היא אינה מבקשת דבר אלא נותנת ומעניקה מעצם היותה.
בניגוד לאלוהות החור השחור אשר התפתחה בממלכות, אשר ראתה את המלך-השליט כהשתקפותם של שדות הכבידה – אדוניו של היקום ונותני חוקו, אליו הוקרבו אדמיים ואחר כך כבשים. זאת האלוהות שלימדו במימון ובחסות הממלכות בבתי הספר של התבונה הגלקטית האפלה, יריביהם של תלמידי תמקט שלימדו את התבונה הבהירה.
..
גם לכדור הארץ הביאו תלמידי תמקט בחלליותיהם הקטנות את האלוהות הלבנה."

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

7 תגובות בנושא “הוירוס (2) – האלוהות הלבנה

 1. מקורה של כיפת היקום הוא בתהליך היצירה של היקום, שהיה התנגשות של שני יקומים. זמן החל להיווצר, אך מוקד ההתנגשות נותר מחוץ לזמן. השמועות אמרו שמי שמגיע לשם ולו רק בנגיעה, ניתנת לו האפשרות להיוולד מחדש היכן שהוא רוצה, ולבחור לעצמו בטוב שמבין הגורלות האפשריים. השמועות אמרו שהיות ורגע כיפת היקום עובר בחטף חייב הנוסע המגיע אליה, למרות שהוא מחוץ לזמן, להחליט מהר על בחירתו ובאופן מודע לגמרי. הסטטיסטיקות אומרות שמעטים מאד סיכוייהם להספיק להשלים את בחירתם המודעת, או לזכור אותה לאחר שיחזרו אל היקום. עמידה ממושכת בכיפת היקום – מחוץ לזמן – עשויה לסייע למגיעים להשלים את בחירתם ואף לזכור אותה טוב יותר לאחר שיחזרו ליקום וינחתו, היכן שינחתו

  אהבתי

 2. בששה ימים גמר אלוהים לברוא את היקום אשר סביבו, סגור בתוך ביצה.
  ביום השביעי נח אלוהים והפליג ברוחו למעלה אל כיפת הביצה.
  במוצאי היום השביעי, בין השמשות, עזב אלוהים את הביצה דרך הכיפה.
  אז גם כבה היקום האחר שניבט מעבר לכיפה הבוהקת והוא שנתן את האור שבין השמשות.
  בכיפת הביצה נוצר חריץ לבן בוהק בצבע שחור.
  אז החלו חריצים להיווצר בכל היקום כולו, נוצר הזמן ואנשים התחילו להיוולד ולמות.

  אהבתי

  1. היקום התחיל להתפשט ולהתפזר בלא חוקים שיגבילו את מידותיו, רק הקלטותיה של רוח אלוהים המשיכו להדהד ולתכנת קומבינציות מהחומר שנשאר ביקום, שהיה הגוף-הנפש של אלוהים. עצמויות נולדו ומתו, כשהן נסחפות ללא שליטה ומעצורים, בזרם עכור של תודעה קוסמית שגלש וגלש, מעורפל ומצועף בעננים של בין שמשות, אך לא היה מי שיתן לו את אחדותו.
   מושגים ומראות עברו בנפשות החיות כחלום והמשיכו להיות שםגם כשחלפו הנפשות. כלומר, נספגו חזרה אל שדה האנרגיה שהוא החומר של היקום.
   בין חומר זה ובין החומר שמחוץ ליקום לא היה הבדל אלא בכך שלו היתה היכולת לזכור ויכולה היתה לחול עליו תודעה של שוכני תוכו של היקום.

   אהבתי

   1. אין לדעת אם אמנם הגיע אלוהים אל היקום האחר או שנכשל בהמראתו וחזר ונפל ביקום בריאתו, וגלגולו הוא בדמות הראשון שזכר, המכונה שטן אשר לא האמין בשלוה ויצר ביקום את המתח והחרדה המתמידים, "כדי ללמד את היצורים לזכור וללחום על פיסת חייהם כדי להגיע פעם לשליטה בתודעה ולשימור הידע, ולא למות לפני כן כפי שהיה עד עכשיו".
    המכונה שטן הקים את הממלכה הבינכוכבית הראשונה, ואחריה התחילו התרבויות להתגלגל בין הכוכבים, עד ימינו אלה.

    אהבתי

   2. ברור שלאחר השבירה היה השטן מנהיג ולא אלוהים. הגוף שדמה לאלוהים כפי שהיה לפני השבירה, היה חלש והיה שרוי ברדיפות כל ימיו. כי משהו חסר לו והוא ידע ששלמותו אבדה וקיוה למצוא אותה.
    השטן שהיה מנהיג היקום לאחר השבירה למד לשלוט בו ולהרדימו בשעת הצורך על ידי שיחוד בממונות ובדת ויש יגידו אף באהבה.
    לשטן היו חשובים השימור וצבירת הידע ולכך ייעד את אלה שנשארו, בשעה שגם הוא נעלם מן היקום.
    לאחרים לא נותר אלא לשמוח בחייהם עד כלותם.

    אהבתי

 3. סוגי האדם בספר בראשית
  האדם המושלם – בפרק הראשון, שנברא קומפלט זכר ונקבה, וצווה ע"י מנהל הקוד הגנטי לפרות ולרבות ולשלוט בעולם, וכך הוא עושה.
  האדם החסר – שהכל התגלגל אצלו באילתורים, גורש מגן עדן באשמת האשה, ומאז העולם בשבילו הוא עונש.
  האל בסיפור הראשון הוא אל גרמני – מהנדס פרוייקטים שבתום העבודה אומר שלום ויוצא מן הסיפור.
  האל בסיפור השני הוא שליט או אב מזרחי, יצירתי אבל עם קריזות קשות.
  האדם הראשון הוא הרכבה מושלמת, אולי ישירות מן החלל. על כך תעיד זרותו לטבע.
  האדם השני הוא אשס טו אשס, כך אומר לו אלוהים, אבל אותו אנחנו אוהבים יותר. הוא אולי האדם שעפ"י התיאוריות יצא מאפריקה, ובדרכו לאירופה או אסיה נחטף בין ישראל לבין עיראק על ידי "האלים", הוחזק זמן מסויים במעבדת חממה ונשלח אח"כ לבדו להסתדר בעולם, מצוייד במודעוּת יטצרת טראומה או להפך.
  היהודי הראשון – אברהם – יצא מאותו מקום בו ערכו האלים את ניסויי המעבדה שלהם. מה שמלמד, שלאלים האלה היתה מטרה למזג בין חומר הכוכבים שלהם לבין אשס הפלאנטרי המקומי, והם המשיכו לנסות גם אחרי שהמקרים הקדומים, אלה שהוכחדו במבול ו

  אהבתי

  1. היהודי הראשון – אברהם – יצא מאותו מקום בו ערכו האלים את ניסויי המעבדה שלהם. מה שמלמד, שלאלים האלה היתה מטרה למזג בין חומר הכוכבים שלהם לבין אשס הפלאנטרי המקומי, והם המשיכו לנסות גם אחרי שהמקרים הקדומים, אלה שהוכחדו במבול וכו’ – איכזבו אותם. מי ברא את "האדם המושלם" שבפרק הראשון? לא ברור. אולי זו תפיסה של בני אדם שהגיעו לכוח את עצמם. האלים התנגדו לאדם הזה ושמו לו רגל – באמצעות הגַן היהודי-השמאלני. אולי "האדם המושלם" היה של אלים מתחרים.
   הדברים האלה קרו גם על פלנטות אחרות, לא רק על כדור הארץ. חלליות, נושאות איתן חומר גנטי פלנטרי וכוכבי, נסעו דורות רבים במדבר החללי, לפני שהמציאו את השיטות המקפיצות בחלל ובזמן. ישנם איזורים בוודאי, שבהם עוד לא שמעו על השיטות החדשות. ושם עדיין טסות לאיטן חלליות עתיקות כאלו.

   אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: