הוירוס (1) – הכבשים

* אשראם *

מרוחקים מכל בני אנוש כמותם, בפלנטה מההררט, הקימו תמקט וממטו את בית הספר הראשון ללימוד הידע של הקרן הבהירה הקוסמית, המכונה גם "ידע האור הלבן" או "התבונה הגלקטית הראשונה".
"ובבית ספרו זה, יצר תמקט את הוירוס החייזרי המפרק, זה שמפורר רקמות של שבטי אדמיים, ממיס חומות שסוגרות על איזורים מוגנים ואף רשימות של-אלה-שלא-ימותו-לעולם, וגורם לאדמיים היחידים לעמוד בבדידותם ולחשוב.
עוד בטרם היות הרשויות הגלקטיות, יצאו חלליותיהם הקטנות של תלמידי בית הספר של תמקט להפיץ את הוירוס בין הקהילות, שמכונות גם ממלכות. בכל מקום אליו הגיעו תלמידי תמקט, הקימו בתי ספר (אשראמים) שנראים כמו בית הספר של תמקט וממטו בכוכב מהררט, ושם הפיצו את הוירוס, אשר יש האומרים שלא היה אלא מעשה הנקמה של תמקט וממטו בעמיתיהם, על הגלייתם.
יש שקוראים לוירוס הזה 'הוירוס היהודי' או 'השמאלני'."

א. הכבשים
"בשעה שעסקו תמקט וממטו בהוראת התבונה הגלקטית בבית הספר אשר יסדו, היו עמיתיהם אדמי הדבורה בני זמנם, אשר ביחד עם תמקט מרדו באדונים, עסוקים בפיתוח קהילות עוצמה בינפלנטריות, ולאחר שגברו על האדונים ולמדו מהם לשבט אדמיים, המשיכו הם לשבט קהילות קהילות של בני אדם לשמש להם כעובדים. לאדמים אלה, אשר כבר שובטו ללא כנפיים והופרדו לזכרים ונקבות כדי שלא יוכלו להתרבות מעצמם, הותר לחשוב רק את המחשבות אשר למענן נבראו: מחשבות שתכליתן לשכלל ולייעל את עולמם של האדמים המשבטים אותם, האדונים החדשים. לא היו להם זכויות, וכשכלתה אנרגיית הגוף והנפש של אדמים עבדים אלה מרוב עבודה מאומצת, התחילו אדוניהם, בדיוק כמו שעשו האדונים הקודמים להם עצמם, להשליך את האדמיים אל שדות כבידה בטקסים שקודשו עם הזמן להיות טקסים של פולחן לשלומו של ראש 'קהילת העוצמה' אשר קיבל את השם "מלך" כשהפכו הקהילות הבינפלנטריות להיות ממלכות.
כאשר הצליחו כמה מתלמידי תמקט להחדיר אל הממלכות רעיונות שקראו להם 'רעיונות הומניים', נבראו ושובטו הכבשים הראשונים, כדי לשמש כקורבן תחליף לאדמיים שהושלכו לפניהם אל שדות הכבידה.
בדרך כלל, תלמידי תמקט היו אלה שקיבלו את האחריוּת על המעבדות לשיבוט הכבשים, והם, כגאוה על הישגם ההומני בממלכות הראשונות, נהגו לקחת איתם את הכבשים כמתנה לכל פלנטה שהגיעו אליה, בכל אזור אשר בו הקימו אשראם ללימודי התבונה הגלקטית הראשונה. לכן, בכל מקום שבו התנהלה ההסטוריה בדרך זו, ימצאו אסטרונאוטים זרים, אם ינחתו, כבשים.
גם לכדור הארץ הגיעו חלליות קטנות אשר בהן הפיצו תלמידי תמקט את הוירוס, וגם אליו הביאו את הכבשים, כמינחה לבני האדם, וכך גם יצרו את ההפרדה בין עובדי האדמה לבין רועי הצאן, בין שאר הדברים שלימדו את בני האדם, שכללו גם את האכילה מפרי עץ הדעת שמשמעותה הרחבת המוח.
כל זה קרה לפני שקמו רשויות גלקטיות עליונות, שאיחדו את הספריות הכתובות והטלפתיות ויצרו את הגוגל הגלקטי בו ניתן למצוא את הכל. לכן קשה למצוא את הדברים האלה כיום באינטרנט הטלפתי, ורק מעט מכל אלה רשום בדברי ימי ההסטוריה הרשמיים כפי שהם נלמדים כיום בכל בתי הספר ששולטת בהם הפדרציה, אבל בתולדותיהם הפרטיים של כוכבי הלכת הטביעו ביקורים אלה את חותמם, ולא רק בכבשים".

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

6 תגובות בנושא “הוירוס (1) – הכבשים

 1. יצורים לקח איתו פרומתיאוס למסע החלל הראשון שעבר דרך חור שחור ושרד בו
  כשעוד היה היקום קטן מאד מרד פרומתיאוס באלוהים, והחליט ללמד את היצורים בני התמותה לעקוף את המוות. עדיין אפשר לקלוט בתדרים המשדרים באינטרנט הטלפתי שבין כל מערכות הכוכבים כולן הדהודים מזמנים בהם הסתובבו ביקום יצורי אור ענקיים שבדריכת רגל אחת היו מגיעים מקצה אחד של היקום עד לקצהו האחר. וכבר שלטו ביקום אנרגיות מודעות וכבר ביקשו לשמור על מה שידעו מפני אחרים שהיו נולדים ובאים באותם הרגעים ממש. אם מהר או לאט קרה הדבר, היקום התרחב עד לאין שיעור אך עדיין היה קטן מאד, כאשר קם נגדם ראשון המורדים – איש או אל שסבר שמי שיוכל לעבור דרך החור השחור – יוכל גם להתגבר על יכולתו להמית, משום שהחור השחור נוצר עם ראשית הזמן ועם המוות הראשון ביקום.
  לכן הכשיר פרומתיאוס 36 חניכים "בני תמותה" שנבראו בתחילה כיצורי מעבדה כדי לשרת את האנרגיות השליטות. כשגמר להכשירם בקרבות ובעמידה בתנאי סכנות¬ ולימד אותם לבטוח בעצמם ולהאמין בחירות¬ בנה להם חללית ממתכת חדשה שאין כוחו של החור השחור יכול לה.

  אהבתי

  1. יצורי האור
   יצורי האור ראשיתם בראשית היות הזמן, בטרם נוצרו החורים השחורים. היו אלה ההוויות המודעות הראשונות שהיו זוכרות, ביקום שהיה אז קטן מאד אך כבר החל לגדול במהרה.
   הם ידעו שזמנם קצר אך ידע האור שלהם ישאר, וחששו שיפול בידי יצורים לא מתאימים מקרב היצורים האורגניים שהחלו כבר להיברא ביקום.
   אף אחד לא חשב אז על בני האדם, יצורים משעממים למדי במראם בפלנטות הראשונות שכבר התחילו להיווצר. היצורים האורגניים שהקימו את הממלכות הראשונות ביקום נראו שונים לגמרי, השתמשו באנרגיות ישירות מן החלל ולא הצטרכו לפלנטות. אנרגיות ישירות אלה הורישו ליצורים האורגניים יצורי האור, על מנת שלא ידרשו מהם את ידע האור.
   כשעמדה לקום אימפריית החלל הראשונה לא נמצאו כבר ביקום יצורי אור, אך שמעו של ידע האור הגיע לראשוני השליטים שחיפשוהו, כי האמינו שבו המפתח לחיי נצח. יש אומרים שפרומתיאוס היה שליחו של אחד השליטים שחיפשו אחר ידע האור, ויש אומרים שהוא עצמו מרד בשליטים לאחר שהצליחו לנחול ידע זה, וסירבו לשתף בו את נתיניהם שנשארו בני תמותה.

   אהבתי

   1. ממשיכי הקארטלים הראשונים שהתקיימו כשיצורי היקום עדיין היו כמעט חסרי גוף, וזיהו את אבותיהם כ"יצורי אור הענקיים שבמדרך רגל היו עוברים את היקום מקצהו עד קצהו" ראו בידע שלהם את הידע הנאצל ביותר, ידעו להתאים את עצמם לשינויים ולמצוא בכל מערכת תלמיד אשר יירש את הידע שלהם. מהם עברה הידיעה, שהיקום נברא מאור. הם ראו לעצמם מטרה לשמר את ההסטוריה של הימים הראשונים של היקום, ואת זכרונם של ענקי האור. הם לימדו על הwhite bird שאינה לוקחת דבר אלא רק נותנת, ומלמדת את המסתכלים בה להיות חופשיים – מחוץ לזמן. היה להם חשוב שהידע שלהם לא יתנוון בכספתה של אחת הגילדות הגלכטיות, כפי שקרה להרבה סוגים אחרים של ידע נאצל, אלא ימשיך להיות מועבר ביקום.
    אחת לאיזה זמן היו מארגנים מסעות הכשרה ל"גורים" תבוניים בהם למדו לאחד בין חומר ורוח, על מנת לשלוט בעוצמה שביקום ולמנוע ממנה ליפול בידיים לא מאוזנות. אפשר שרבים מהמסעות נעשו בתקופות של התערערות הסדר היקומי. רצו בוודאי ביורש של הידע שיהיה גם מנהיג של סדר חדש.

    אהבתי

   2. מסעו השני של פרומתיאוס
    פרומתיאוס לא חשב מעבר למציאת ידע האור והמפתח לחיי הנצח, אך כאשר נתגלו לו ולאנשיו ידע וכח שהיו חבויים בחור השחור, כבר היו אנשים בין אנשיו שחשבו על שימוש בידע ובכח ליצירת ממלכות חכמות ועצומות יותר מן הממלכות הקודמות שביקום, וכך קמו ממלכות השטן.
    פרומתיאוס נלחם באנשיו וניסה לקחת מהם בחזרה את הכח שרכשו בחור השחור, ומשלא הצליח מצא שוב 36 בני תמותה, אותם טיהר וחישל בטרם לקח אותם אל החור השחור כי ידע שנשאר בו ידע שביכולתו להיות ידע מאזן לידע שרכשו מייסדי ממלכות השטן. לאחר שיצאו אנשי פרומתיאוס החדשים מן החור השחור ובידם הידע המאזן, היה עליהם, בכל פעם שפגשו בידע הישן ובתוצאותיו, לנטרל אותו ולתקן את נזקיו.

    אהבתי

   3. יש יש הטוענים שאם לא במסע הראשון היה הדבר, הרי שבמסע השני, כשהוביל פרומתיאוס את אנשיו במסע מלחמה אל נצחון או אל הסכם שלום עם האנרגיות השליטות, בו שותפו גם הם בידע וחלקם אף התמזג עם האנרגיות השליטות. ומספרים שגם הם, במהלך אלפי הדורות שכל אחד מהם הוא כאלף שנות אדם, הלכו באותה דרך וסירבו להעניק את הידע שרכשו ודגרו עליו לנבראים החדשים שצצו בפלנטות, שהיו בעיניהם תולעים. ובכל פעם קם מישהו שמרד בהם ולקח לו כדוגמא את מסע המרד הראשון, אירגן גם הוא יצורים מן המעמדות החלשים ואימן אותם למסע מלחמה, כשעליהם לעבור מבחני חישול ומבצעים מיוחדים שרק מי שעבר אותם שלם יכול היה לתכסיסיהם של שומרי הידע והאנרגיה, שהלכו והפכו לנכלוליים ומסובכים יותר.
    כך הלכה והתגבשה במעמד המוביל של הידע, שהלך והתרחב, הכרה שעליו לצרף אליו מפעם לפעם כוחות חדשים, וגם הוא היה זקוק לרעננותם. כך נקבע שמי שיעמוד במסע שישחזר במדוייק את המסע הראשון, אך יוסיף אליו בכל פעם הישג, יוכיח בזאת שהוא מתאים ויוכל להצטרף למעמד הידע המוביל, שהצטיין בתורת המשיכה בחוטים, הצליח לשמור על סודיותו ברוב הפלנטות שהתקיים בהן, ובכך הוא מצליח כנראה עד היום

    אהבתי

   4. אחת לאיזה זמן מוגבל, ייאספו גורי יצורים תובניים, מהטובים והמשובחים בשכלם הנולדים באותה תקופה ביקום. יש מי הבוחר אותם אחד ­אחד, ואינו מותיר דבר ביד המקרה. הנבחרים יוצאים למסע, יש אומרים בחללית הזהה בצורתה לחללית הראשונה, כשהם משחזרים את מיטב המבצעים שנעשו במסע הראשון ובמסעות שמאז, מבצעים של התגברות, לימוד וגילוי, ומוסיפים עליהם משלהם, מעשים שישוחזרו על ידי המסעות הבאים. במקור היו נבחרים 36 גורים למסע – כמספר הנוסעים במסע הראשון, אך עם הזמן הלך וגדל מספר הנוסעים שנדחקו בחללית קונוס קטנה ואפורה, שלא שינתה את צורתה. האתגרים טיפסו לכדי עמידה ממושכת ביותר מחוץ לזמן ברגע שנוגעים בו בחטף.
    מכיוון שכל המסעות שיחזרו את המסע הראשון, שהיה על פי המסורת מסע של מרידה, כלל כל מסע אקטים סמליים ומבויימים היטב של מרידה ושל הוכחת יכולת "להערים על אלוהים" בטרם יתקבלו למסדר. על המסע היה להיראות כמסע שיש בו מלחמה ומאבק שתוצאותיהם אינן ידועות מראש, לשם ההצגה, כי כך היה במסעות הראשונים שאת מסורתם יש להמשיך. לא בכל המסעות היתה מלחמה של ממש אך היו מסעות שכן.

    אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: