צבאות של חיילים מוחלטים

מֵאבק הכוכבים, המלא איים של תפיסה, תודעה ומחשבה המפוזרים-משוטטים ביקום, נוצרים גם צבאות.
הצבאות מסתובבים בעומק היקום, עד שמוצאים אותם "אדונים" בעלי מוחות מורכבים הדומים למוח האדם ואף מורכבים ממנו, או אינסטנציות 'עליונות' אף מהם ורותמים אותם לשירותם.

לוחמיהם של צבאות אלה אינם מרגישים שייכות כלשהי לטריטוריות שהם נלחמים בהן, אין להם מחוייבות אידיאולוגית או חיבור רגשי כלשהו אל הסביבות ההן, אך לעומת זאת צייתנותם היא מוחלטת והם יודעים רק לציית וללחום, ואין להם דבר מחוץ לזה. לוחמים אלה הם לוחמים טוטאליים.
חפא סיפר לנו עליהם בעיקר בסדרה השנייה של הלימוד, ואז הוא גילה לנו שגם במחקר האמיתי מנסים לגייס את האנרגיה החייזרית, המצוייה בכל מקום מסביב לנו, לשירותיהם של אדונים הנמצאים בעולם האנושי שעל כדור הארץ, לארגן אותה בצורה של צבאות שישרתו אותם בכל אשר יתאוו, בכדור הארץ ומחוצה לו.

כשכתבתי על כך לצבי, הוא כתב לי שהוא חשב על הדברים האלה כבר ב'גיוס המוקדם' שגייסו אותנו, כאילו בחלימה, כשהיינו ילדים, במקום שיהיו בו עוד צבאים רבים. הוא כתב לי גם שהוא פגש בחו"ל עוד אנשים, שזוכרים במעומעם גיוסים מעין אלה שנעשו במקומות שהם גדלו בהם. באופן מוזר, זכרו כמה מהאנשים שפה זרה שדוברה בגיוסים, שהמלים אשר זכרו נשמעו לצבי כמו מלים בעברית.
צבי תמיד חשב שבתור ילדים, שנמצאים עדיין בשלב של רעננות מנטאלית מתאימה, רצו להכשיר אותנו להיות מגייסי חייזרים שכאלה, לאסוף סביבנו, ב"כח המגנט של הילת הגוף" את אבק הכוכבים שיקלטו דרך גופינו את פקודת האדונים במלחמות שאנחנו בעצמנו לא נבין מה אנחנו עושים בהן, אם בכלל נדע שאנחנו משתתפים בהן.
מובן שלכן גם לא נדרוש שכר.
אני חשבתי, כששמעתי את דברי חפא, שאותנו בעצמנו רצו להפוך לחיילים טוטאליים כאלה, שיודעים רק ללחום ולציית למוח האדון, ואינם מכירים שום דבר חוץ מזה ומעבר לזה. אבל קרוב לוודאי שצבי צודק יותר, אם כי מהותית ומשמעותית, אולי אין כל כך הבדל.

בסדרה השלישית של הלימוד, שהיתה כבר בשנות ה90, שמעתי על ההתקדמות שכבר קיימת בתחום הפיתוחים האלה, שכמו יְדָעים אחרים שמשוחררים אל העולם, תפורסם בוודאי ביום מן הימים ותוצג כ'משהו חדש' כשהמחקרים האמיתיים כבר יהיו הרבה מעבר לזה. כך היה תמיד, וכך עדיין הדברים גם בעידן האינטרנט (גם הוא עצמו, סוג של ידע ששוחרר לעולם הרבה שנים אחרי שכבר היה באמת).
"בסופו של דבר", כתב לי צבי, "כשהאדם יצא עם הידע שהוא מפתח כיום לשוק החופשי של החלל, הוא ייהפך למכבי תל-אביב-כדורסל של עולם החייזרים. מאבק הכוכבים יבואו השחקנים הזרים שלו.
אולי אנחנו האחרונים שיכולים להפריע לו".

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: