פגישות

פגישתי המחודשת עם חפא התחילה סדרה חדשה של לימוד ועיסוק בעולמות המקיפים את עולם בני האדם, אשר בגלל אי הידיעה להסבירם, בגלל המגבלה – אותו מצב של קיבולת מוח האדם, כפי שמסביר זאת חפא, נוטים לקרוא להם עולמות של 'חייזרים'.

בסדרה הזאת השתתפו אנשים אחרים, שחפא הכיר וצירף, אני לא יודע מאין. רק סטולי הגנוב שרד מלבדי מן החבורה הקודמת, אבל הוא התעצל בדרך כלל להגיח מן החדרים שלו, ולא היה בא כמעט. צבי היה אז באמריקה, ומפעם לפעם סיפרתי לו במכתבים על מה שקורה. היתה לו על הדברים דעה, שברבות הימים נוכחתי שהיא צודקת.

אופי הלימודים היה קצת אחר.

מאחר שהפרוייקט של חפא, הכחול ושלנו לחיבור העולם לאינטרנט הגלקטי כבר אינו בידינו, הרשות הגלקטית גנבה אותו ושותפיה בכדור הארץ הם כעת אנשים אחרים, שהם גם המעטים שאמורים ליהנות ממנו, שלא כמו בתכנית המקורית שלנו שנועדה לחבר את כל העולם, צריכים כל האחרים, כל בני האדם האחרים, להיזהר מפני קבוצת האנשים האוחזת את הידע.

קבוצת האנשים הזאת, כך הסתבר, מסוכנת הרבה יותר מקבוצת האנשים הישנה, המפחדת מחייזרים אך לא יודעת עליהם הרבה, זאת הקבוצה שהיה לנו עסק איתה בשנות ה70, בזמן הסדרה הראשונה (ועדיין גם היא נמצאת איפושהוא).

מן הקבוצה החדשה צריכים צריכים להיזהר אלה האוחזים בידע בעצמם, עוד מלפני שעבר לידיים אחרות. אלה הזוכרים, כולל חפא, וכל האנשים המכירים אותו,כולנו היינו צריכים להסתדר בעולם, שבו יתכן ואנחנו יודעים יותר מדי.

חפא היה אומר:

"ישנם אלה שרואים, ישנם אלה שלא רואים, ישנם אלה שמסוגלים להראות, בנוכחותם האחרים רואים, בלי נוכחותם, לא. זה לא אומר שהם עצמם רואים."

חפא ראה, והיה מסוגל גם להראות, הוא היחיד שהכרתי שהיו לו שני הדברים.

סיפרתי כבר, שבזמן הסדרה הראשונה, של חבורת המחץ, היינו רק בנוכחותו רואים את החייזרים, החיים.

הסדרה החדשה נועדה ללמד אותי, כמו גם מכריו האחרים של חפא, איך לראות לבד, ולהראות.

משום כך, חלק מהפגישות נערכו בלי שחפא עצמו השתתף בהן.

היו פגישות שבהן לא ידענו מראש על מהות המשימה.

ואפילו פגישות שלא ידענו מלכתחילה שהן פגישות. לקח לי זמן לזהות מי הם האנשים ששייכים לחבורת חפא החדשה, ולהבין שפגישתי איתם אינה מקרית.

חלק מהאנשים שבחבורה החדשה היו מן הסוג השלישי, אלה שמסוגלים להראות, למרות שאינם רואים. למעשה, כל פגישה מן הפגישות שהודעה עליהן לא נמסרה מראש, התחילה במקום שבו אחד מאלה נכח. לפני שאחד מהם הגיע, זאת לא היתה פגישה.

המהות של הכל היתה ללמוד לבד, להבין דבר מתוך דבר, תוך כדי כך שאנחנו שומרים על היכולת להיות בקשר עין-מחשבה-תחושה עם האחרים, לעזור ולהיעזר בהם במידת הצורך.

במהלך הפגישות האלה הבנתי עד כמה החיים נמצאים בכל מקום.

"כדור הארץ מופגז בהם 24 שעות ביממה, כי הם באים מאבק הכוכבים" אמר חפא.

"אין להם כח כיחידים, אך בהצטברויות שלהם שקורות כל רגע, הם משפיעים על העולם, ומשפיעים על כל דבר שקורה. מכיוון שבני האדם אינם יכולים לראות אותם, הם אינם מסוגלים לתכנן שום דבר, למעשה".

אירועי השנים הבאות הראו לי עד כמה הדבר נכון.

לימודי הסדרה החדשה היו משופעים בהליכות מאומצות, תרגילים לחיזוק הראייה והזכרון, שהביאו אותי להבין עד כמה שצבי צדק בדברים שכתב לי.

הגעתי לדברים שחפא לא אמר לנו, ואולי גם לא ידע. ואולי העדיף שאגלה אותם לבד.

צבי אמר ש"חפא מציג את העולם לפני שהוא הגיע כעולם בתול מבחינת הקשרים של בני אדם עם חייזרים של האינסטנציות הגבוהות. לא רק שהעולם לא היה בתול, גם אנחנו לא היינו בתולים".

בשלב מסויים הבנתי, יותר נכון נזכרתי.

הדברים היו כבר מקטנות, מאז הגיוס המוקדם, אם לא מקודם.

מאז, אני, ועוד אחרים, מי ידע כמה, עובדים בשביל איזו מערכת שהיא מחוץ לעולם האנושי, או שההכרה האנושית קטנה מכדי היכולת לתאר אותה, להבין אותה באמת.

את מיטב שנותי ואנרגיותי, כך הבנתי פתאום, נתתי בשביל עבודה שאינני יודע מהי.

עם השנים מצטרפים אותות לאותות, סימנים לסימנים, קשרים לקשרים ועדיין אין בידי המפה המלאה. אולי גם לא תהיה.

אני רק מבין כמה עצומה ההשקעה שהשקעתי בדברים, וכמה עוצמה יש בהם.

אך אינני יודע אם יש בשליטתי ולו פרומיל אחד של שליטה בעוצמה הזאת, ומה היה או יהיה שכרי.

אף אחד, ויש עוד כמוני שעבדו בדברים האלה, מגוייסים במודעותם ויותר שלא במודעותם, אינו יודע מתי יקבל את שכרו, ואם בכלל.

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

3 תגובות בנושא “פגישות

  1. הפגישות מהסוג הזה נמשכו באינטנסיביות בשנים 1986-1989, שורדות מכשולים של אינתיפאדה ואינתיפאדה קוסמית. גם אחר כך היו פגישות כאלה, מעטות יותר, אבל הן נמשכו עד 2007. לא כל האנשים שהתחילו בהן המשיכו אותן או היו האנשים שנראו בפגישות אחרות ואפשר לומר שהאופי שלהן היה הרבה פחות חברתי. חוץ מזה קיים חפא פגישות של הרצאות כל פעם לאנשים אחרים, החל משנות ה90 (ב1990 קניתי את מכונת הכתיבה שבה התחלתי אחרי זמן קצר לתמלל את ההרצאות האלה של חפא) ועד כחודש וחצי לפני היעלמו. משנת 2006 הגיעו אנשים שקראו בבלוג שלי, וזאת אחת הסיבות שהוא הסכים שאכתוב בכלל על הדברים בבלוג. הפגישה האחרונה הייתה הפגישה אצל שפע, עם מיטל והחתול גמליאל, שהוקדש לה פוסט אחד, חפא לא הגיע לפגישה הזאת. שפע קשור גם לסוג אחר של פגישות שבהן חיפש חפא משקיעים וקונים למיזם 'הקשת בענן' שלו, שגם עליו כתבתי פוסט. בגלל המיזם הוא טס פעמים רבות לחוץ לארץ בשנים 1993-2001. מן החבורה המקורית שרדנו רק צבי, סטולי הגנוב ואני אך במשך השנים הצטבר איזה 'גרעין נאמנים' ובמרכזם איש הייטק שנתן חלק מהתרומה הכספית למפעלו של חפא. שפע היה אחיינו, גם הוא מההייטק. אחד הדברים שחפא האמין בהם הוא שניתן למזג את ההייטק הכדור ארצי עם 'ההייטק החללי' שהוא מתקדם יותר, בשפה אחרת שמיליארד שנה מפרידות בינה לבין השפה של ההייטק הכדור ארצי, הוא אמר שזה מה שמנסים גם האנשים שמהם הזהיר שעליהם אני מדבר בפוסט הזה, שעובדים יחד עם 'אנשי הפדרציה' שגנבו מהכחול וחפא את הרעיונות הקשורים בחיבור כדוה"א לאינטרנט הטלפתי. הוא לא אמר אם ביבי שייך אליהם אבל אני מאמין שכך הוא ואולי זה מה שיצר את 'הכישוף' שבכוחו הוא נשאר בשלטון. לפי חפא אנחנו ו'הקשת בענן' היינו נמצאים איתם בתחרות ואמר שאנחנו בפיגור רציני בה.
    חפא נזהר תמיד מ'טכנולוגיה כדור ארצית' עוד לפני הטלפונים הסלולריים, לא היה לו אף פעם טלפון ועל הפגישות הוא תמיד הודיע לנו בכל מיני דרכים, רק בתקופת 'הקשת בענן' הייתה מזכירה שהייתה מודיעה לנו בשמו על הפגישות.
    מספר האנשים שהכירו את חפא ואני מתכוון בשמו האמיתי, גדול ממה שהיה נדמה לי תמיד, הוא לא היה אף פעם איש בודד. ובכל זאת שמו האמיתי מוכר למעטים.

    אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: