"עכשיו תבין אולי, למה הייתי צריך לעזוב אתכם"

אמר חפא, כשהתחלנו לרדת את הרחוב בחזרה, מצדו השני.
הוא סיפר שבאותה תקופה ההם התקדמו מאד בנסיונותיהם להשיג ראיות 'מרשיעות' (תרתי משמע) לקיום ה'חיים' (הזעירים הבלתי מוגבלים בגודלם), אלה שחפא הראה לנו. ובאותו זמן שבו חברינו פיתחו קשרים רגשיים עם חייזרוני 'אבק הכוכבים', למדו גם ההם ליצור מצבי ראייה רגעיים, אשר לא היה לחפא ספק שהם ילכו ויתארכו.
ומכיוון שלהם יש מוטיבציה שונה, חפא חשש מאד מהרגע שבו ליכולת ההוכחה שלהם תהיה מאסה קריטית.
בצירוף יכולת ההשפעה שיש לאנשים האלה בממסדי המדינות, בעיקר במקומות הקשורים לבטחון, יש להם סיכוי 'לשכנע', בליווי הפרשנות שלהם, את האחרים בדרך הראייה שלהם. ואז יתחיל מצוד עולמי.
חפא לא ראה איך הוא יכול לעצור את המצוד הזה, שלדעתו הלך והתקרב.
"הרגשתי שאני חייב לנתק אתכם מזה. לא רציתי שתהיו בצל של אפילו שמץ סכנה, שייחשף הקשר בינכם לבין החייזרים האמיתיים, לא רציתי שיקשרו אתכם, שתמלאו דווקא אתם את תפקיד ההוכחה לכל התיאוריות של הכת הזאת, שחלק מהן, במובן מסויים, באמת הכשרתי אתכם להגשים, אבל עדיין לא הכשרתי אתכם לעמוד כנגד כל הדברים, ולא ידעתי אם נשאר לי זמן לכך.
לכן הייתי חייב להתנתק מכם התנתקות מוחלטת, שתשכחו בכלל ממני ומהכל. בגלל זה אמרתי לחברים שאני עוזב את כדור הארץ, כדי שלא תחשבו אפילו על אפשרות שתוכלו לפגוש אותי עוד פעם, וכך גם תתנתקו נפשית וטוטאלית מה'חיים', שרק אני ידעתי איך להביא אתכם לראות אותם".

כשצבי שמע ממני מאוחר יותר את הדברים האלה הוא כעס על חפא, וטען שיכולנו להתעמת מולם ומול הפרשנות שלהם, להציג את הפרשנות שלנו ולסנגר על החיים. הוא טען שחפא היה צריך להאמין בנו יותר ולחזק אותנו בהתמודדות, במקום לברוח. אני חשבתי וכך אני חושב גם כיום, שחפא צדק – כשהמשחק מתנהל במגרש הביתי של ההם, לא היה לנו סיכוי לעמוד מולם ומול מצוד עולמי, אם מישהו היה מחליט להציג אותנו כנושאי 'הגן הבוגדני' או להצמיד לנו איזה הוכחת נגיף. מול חקירות, עינויים, לינצ'ים תקשורתיים ויותר מכל – מול שבירה הפנימית שהיתה מוחדרת לנו דרך ההרגשה שאולי אנחנו באמת 'בוגדים' ו'נושאי נגיף', לא היינו מוכשרים אז לעמוד, עדיין.

"כשראיתי אז אצלך בחדר את המכתב מהצבא" המשיך חפא, "ידעתי שאתה מסומן. הכת, במקומות שהיא יכולה, היא משמיטה מהצבא כאלה שהיא 'מאתרת' אותם כ'נושאים פוטנציאליים' של 'הנגיף החייזרי'. אני ידעתי שיש עליך כל מיני סימונים מילדוּת, אבל לא ידעתי אם הסימונים מוכרים גם להם, וקיויתי שתצליח להסתנן למערכת, עד לאותו רגע."
לא שאלתי אותו כמה עוד אנשים בישראל הושמטו מהצבא בגלל הכת, ובכלל לא חשבתי אז שיש בארץ הרבה מושמטים.
"ידעתי אז, שמכל החבורה, יתכן ואתה תצטרך את עזרתי. לכן לך, ולשני החברים הטובים שלך גיליתי את האמת – שאני לא עוזב את כדור הארץ, השארתי לכם קצה של חוט, כדי שאם אי פעם תצטרך, תצטרכו, תרגישו שאתם צריכים, לא תימנעו מלחפש אותי. תדעו שעקבתי אחריכם מרחוק כל השנים, ושמחתי איפה שנראה לי שאתה מסתדר והחששות שהיו לי בכלל מהכת הזאת, לא מתקיימים."
חפא אישר שאכן אותו ראיתי הולך ממולי בכביש אז בדצמבר, הוא הרגיש אותי מרחוק מהתקופה שהתחלתי לבוא אל האזור, וידע שאני עומד לעבור משבר, מן הקשים שהיו לי עד כה בחיים.

הגילוי המדהים
קרוב לסוף שהוא שוב בהתחלה של הרחוב, ישבנו לנוח על ספסל ושאלתי אותו אם הוא עוד בתקשורת עם ידידו הכחול, זה ששלח אותו אלינו עם 'לוחמי הקרן הבהירה'.הפרוייקט של 'רישות כדור הארץ', שלאספקת הכח שלו ציפינו, אחרי שיגיע למקומות השלטון של הפדרציה הגלקטית, ובכלל מה שלום כל 'לוחמי הקרן הבהירה'. חפא אמר שרק בשנה שעברה הוא הצליח לחדר איתו את התיקשור, ולא פירט איך.
לאחר שנפרד מחפא ששב אל כדור הארץ, למרבה האכזבה, הגיע אמנם הכחול, שבהסטוריה האלטרנטיבית עשיתי ממנו שליט הגלקסיה, אל מקומות הכח של 'הפדרציה' אך לא נעשה שליט, אם כי בדרך שלא הבנתי במדוייק, 'קיבל את המינוי' לקדם את התכנית המשותפת שלו ושל חפא שנועדה לחבר את כדור הארץ האנושי לרשת הגלקטית, והתכוון באמת לחדש את הקשר עם חפא כדי 'להזרים אלינו את הכח הדרוש', שבשבילו בנינו את כל המכשירים. אולם אז, בשלב מסויים השתלטו ראשי 'הפדרציה' על התכנית והעבירו אותה לידיים אחרות, בהתעלמם מ'זכויות היוצרים' של הכחול וחפא.

ואז השמיע לי חפא את הדבר האחרון, המדהים לא פחות:

בשנה האחרונה הרישות, שאותו תכננו חפא והכחול, מתרחש בכדור הארץ, אבל דרך ידיים אחרות, ועם אנשים אחרים ."ושלא כבתכניתי, לא כל בני האדם ייהנו ממנו" אמר חפא, אלא רק אלה שהשליטים יצרו איתם קשר. ו"בשנים הקרובות" אמר חפא, "אתה תראה איך בין קבוצת האנשים הנבחרת הזאת לשאר בני האדם, ייפתח פער, וכרגע אנחנו לא יכולים לעשות נגד זה כלום".
חפא שאל אם אני זוכר את מה שסיפר לנו על שתי אלוהויות הגלקסיה, האחת, שבית הספר שהוא למד בו מאמינה בה, אלוהות התבונה של האור הבראשיתי של המפץ הגדול, והאחרת, האלוהות של החור השחור, אשר רצונה, כך מאמינים משרתיה, הוא שקובע ביקום.
"אלה ששולטים כעת" אמר חפא, "הם קרובים יותר לאלוהות השניה, השחורה.
זה מה יש, ועם זה נצטרך לשרוד בשנים הבאות – עם היכולת האישית שלנו."

התיאור של 'השתלטות עויינת' על הגלקסיה שנתתי בהסטוריה האלטרנטיבית, הוא אם כן, לא רחוק ממה שחפא תיאר לי אז, שנה, בדיוק, אחרי הזמן שנתתי שם, שהוא אגב בתאריך של היום, לפי הלוח העברי. חפא עוד הוסיף ונתן לי הוראות והנחיות כיצד לשרוד וכיצד להתגונן מול הקואליציה החדשה הזאת שנוצרה בשנה האחרונה בין הפדרציה לבין "נבחריה" בכדור הארץ, וגם ניבא נכונה דברים שעתידים לקרות, בחיי ובחי משפחתי, והם לא יהיו קלים.
הוא הוסיף שצד אחד טוב יש באופן אירוני לברית הזאת – שהיא החלישה את כוחה של כת שונאי-החייזרים הישנה שסיכנה אותנו, שמתנגדת לכל קשר של בני אדם עם חייזרים. "אבל עדיין יכול מי שיכול להשתמש בעיוורון של אנשיה, שחלק מהם נקלטו כעובדים של הסדר החדש, כדי לנסות להיפטר מכם. אל תשכח שתמיד אתם יודעים וזוכרים דברים, שבשביל מישהו הם יכולים להיות יותר מדי. עצם זה שאתם זוכרים, מסכן אתכם תמידית" אמר חפא. בזאת סיימנו. כלב שחור ואיתו גבר ואשה שדיברו רוסית התקרב לעברנו וחפא אמר שהגיע הזמן שאלך. הוא עוד ידע למצוא אותי, וגם אני אם אצטרך אדע, כמו שידעתי. הוא טפח על כתפי, פעם ראשונה בכל שנות ההיכרות, ואני יצאתי מהשכונה.
ממערב ממול עין כרם הגיח פתאום ענן כבד ואפור, והאפיל על השמים שעד לאותה שעה היו בהירים ואביביים כל כך. אחרי יום או יומיים הגיעו הידיעות על הדליפה הגרעינית בצ'רנוביל ואחר כך התחיל העידן החדש שבו אני חי עד היום.

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

5 תגובות בנושא “"עכשיו תבין אולי, למה הייתי צריך לעזוב אתכם"

  1. אתה בטח לא מאמין בחייזרים, אבל חלק מהעמדות, המושגים, הדעות והמחשבה שלך כולל לגבי המושג "משתמטים" מוכתב ע"י כל מיני מאמיני-חייזרים ואתה אפילו לא יודע את זה.

   אהבתי

  1. חפא הוא זה שמאמין בחייזרים (ויודע גם לקרוא להם). אני רק הבאתי את תיאוריו.
   וחוץ מזה החייזרים ’שלי’ הם טובים, וכל אחד וחייזריו התפורים לפי מידותיו. האנשים האלה, אם הם מאמינים באמת בחייזרים, אלה צריכים להיות חייזרים רעים.

   אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: