זמן אפשר – סדר התאריכים בהסטוריה האלטרנטיבית (1)

בתור שירות לקוראי ההסטוריה האלטרנטיבית הוותיקים ולמתעניינים חדשים, אני מסכם את הדברים כפי שהם קרו בזמן אפשר לפי תאריכיהם:

5.3.1977 – מכשיריו של חפא פועלים, ומימד חדש משתרר כתוצאה מכך בעולם המוכר לרוב בני האדם.
17.5.1977 – שמעון פרס נבחר לראש ממשלת ישראל. חיים יבין מפוטר מן הטלויזיה הישראלית.
31.8.1977חפא מגיע לכדור הארץ כמנהל התכנית לחיבור הפלנטה לרשת הגלקטית של הפדרציה. הסדר העולמי הישן נשמר לפי שעה.

1979 – מתחיל "מרד של כדור הארץ" ונרצחים אנשים הנחשבים כ"ידידי החייזרים", אחד מהם הוא יצחק רבין שנרצח ב23.5.1979. במהלך המשך השנה נרצחים ראשי מדינות רבים. בבריטניה ובעקבותיה בעוד מדינות אירופאיות מוכרז משטר צבאי, ותחנות "החייזרים" שהקים חפא בעולם מוצתות. שמעון פרס משתף פעולה עם הקושרים נגד "החייזרים".
27.1.1980 – נשיא ארה"ב קרטר מושם בכלא צבאי ולגופו מוזרק סם המשאיר אותו בקומה שנים ארוכות.
28.1.1980 – תגבורת חייזרית מגיעה לעזרת חפא וכובשת את העולם. חפא מחרים את הנשקים, משתלט על מאגרי הכח ומקים ממשלה עולמית הנמצאת מעל ממשלות המדינות הממלאות תפקיד ייצוגי בעיקר. שמעון פרס ממשיך להיות ר"מ ישראל, אך אריאל שרון מקים אוטונומיה של התנחלויות בין גבעון לבית אל.
1981-1984 – חפא מקים סביב כל העולם מערכת משוכללת של בתי ספר ובתי חולים עם טכנולוגיה גלקטית, מערכת עולמית של תקשורת טלפתית ומקים מנגנון המספק רווחה לכל אדם. בספטמבר 1983 פורצות בניירובי מהומות ההופכות למהומות עולמיות נגד "האדם הלבן". חפא מתערב ומרגיע.
1984 – בינואר נחתם הסכם עולמי לחלוקת אדמות ומשאבים צודקת בו מקבלים האינדיאנים מחדש מחצית מאדמותיהם, ומוקמת גם אוטונומיה פלשתינית. המשמעות של כל אלה היא בעיקר סמלית כי הגבולות פתוחים ויש איסור נשק בעולם. מנחם בגין מסכים להתמנות לנשיא מדינת ישראל. אריאל שרון מסרב לפרק את הרפובליקה האוטונומית של המתנחלים. חפא מכנס ועידה לאיחוד הדתות.
6.4.1985 – הפיכה עויינת מתבצעת בגלקסיה וכל המערכות התומכות בחפא מפסיקות, כברירת מחדל, לפעול. "חבורת המחץ" מתפזרת. כדור הארץ נותר בלי אספקת אנרגיה ועד שיחודשו האספקות הישנות חוזר העולם למצב בראשיתי כמעט.
16.4.1985 – ממשלת חירום מוקמת בישראל. רשמית ממשיך שמעון פרס לכהן כראש ממשלה אך המושכים בחוטים האמיתיים הם אריאל שרון שר הבטחון ורחבעם זאבי השר לאיומים אסטרטגיים, ונציגות החייזרים החדשים (""האופליים"") המתמקמת בלב הקריה בתל אביב, כאשר למתקשר בינה לבין שרי הממשלה מתמנה עו"ד אהוד אולמרט מירושלים. רפאל איתן מתמנה לאחראי על "גיוס האזרחים מחדש". תוך שבועות אחדים מוקמים כל צבאות העולם מחדש, וגבולות המדינות נסגרים. מתחילה תקופה שמכאן ואילך קוראים לה "המצב".
וולטר מונדייל הוא נשיא ארה"ב המוחלשת, שמנהלת מצד אחד מלחמה לכיבוש אדמותיה מחדש מן האינדיאנים ומצד שני נשדדת ע"י נציגות החייזרים היונקים ישירות את אוצרותיה. רוב מדינות דרום אמריקה מצטרפות לאינדיאנים.
11.6.1985 – בעקבות ירי על אוטובוס של ילדים מטיילים בצפון, מוכרז מבצע "שלום הגליל". ישראל חודרת ללבנון ובהמשך גם לסוריה, ירדן, עיראק והאוטונומיה הפלשתינית – כולן עדיין לא מגובשות מחדש כמדינות ומנוהלות על ידי מיליציות (מצרים נשלטת ישירות ע"י החייזרים המתמקמים בפירמידות גיזה, שם מרכז שלטונם העולמי והם מונעים ממנה להלחם בישראל שגם בה ממוקמים מרכזים שלהם), ונדרש גיוס מוגבר. רפאל איתן מתחיל בתכנית ההתוויה כדי להרתיע "משתמטים" – על מצחו של כל מי שנקרא לגיוס ונמצא בלתי מתאים לשרת מוטבע המספר 21.
7.1985 – לקראת הבחירות הצפויות בנובמבר (אך לא נערכות מעולם, כשמצב החירום מתיר רק את קיום מפלגה אחת – המערך-ליכוד, ומכסה קבועה מראש של חברי כנסת דתיים) מונפקים, במקום תעודות הזהות הישנות, "כרטיסי אזרחות" אשר קבלתם מותנה בהתייצבות למבדקים. כל מי שכשל במבדקים מותווה במספרים 21 או 24 – המקבלים מספר זה מגוייסים לסיירות מקומיות האוכפות את "תקנות ההתוויה".

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

3 תגובות בנושא “זמן אפשר – סדר התאריכים בהסטוריה האלטרנטיבית (1)

 1. 1. האם ’כרטיסי הזהות’ הם כבר ביומטריים?
  2. איך ואיפה הצלחת להסתיר את שמעון פרס מ16.4.85 ואילך?

  אהבתי

  1. 1. לא יודע.
   2. שמעון פרס – שתי אפשריות: או שנספה עם הממשלה בהתרסקות המטוס בחזרה מהועדת השלום ללוחמה בטרור ראדיקלי בשווייץ ב20.5.1987, או מה שיותר סביר, בהיותו כנראה הפוליטיקאי החייזרי היחיד גם במציאות הלא-אלטרנטיבית, זה שהוא נלקח הביתה.

   אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: