השער (סיפור)

באוקטובר חנתה החללית הקטנה ליד השער.
רחבת הכניסה אכן היתה מעוטרת וצומחת בכל הצבעים האפשריים, כפי שהובטח להם באחד הספרים.

התחלנו את דרכינו, מהלך שלוש שעות על פי אחד השעונים (לי לא היה עדיין) והדרך נסעה לנו באיטיות מערבה, אל המקום שבו חיכו לנו כדי לארח אותנו, היה ברור שזה צריך להיות ארמון, הארמון.

כעבור שלוש שנים, כפי שכבר ידוע, ניסיתי לשחזר את הכל. אפשר היה עדיין לשחזר כמעט הכל. אבל לאחר יום במבנה שבו אז אירחו אותנו, שהיו בו יותר מ1500 חדרים, למרות שמבחוץ נראה הוא נראה פשוט למדי במושגים שלנו, קיבלתי הצעה, ואינני יודע אם היא באה ממקור ידידותי על הכוכב הכוכב או מקור קרוב יותר ואולי קול פנימי שאמר לי שכדאי לי לחזור לעולמות האחרים.

שתי דרכים היו לשוב משם.
הדרך האחת היתה פשוט לשוב כמו שבאנו, וגם אותה נהגנו לעשות בשני אופנים.
הדרך אחרת היתה להשאר שם ולחלום את גופנו חזרה הביתה, ואולי הגוף הוא שחלם אותנו חזרה, ובעצמו נשאר שם.
עד היום.

על הכביש שעל הארץ, נסעו יותר מדי מכוניות ושארית הכיף של היום הזה, שאין בו מכוניות, הלכה. אחר כך בא נאדב, ואמר שקראו לאבא שלו.

שנה לאחר מכן בערו עדיין, כך אני משער, היערות החולמים שסביב הארמון, שכבר היה מן הסתם חרב, תוצאה מן העונשים שהוטלו על המקומיים שהעזו למרוד באדונים החדשים שישבו כבר לחלק ביניהם את העולם כולו, בשפה מאד מוכרת לי, אותה שפה בה שרפו את כל הערים וחסמו את מקור הפלא.
הקוסמת, שליוותה אותי עד לנקודת ההמראה ביום האחרון שהיינו שם, כפי שליוותה גם את האדונים החדשים כאשר הגיעו, נעלמה זה מכבר.
נשארו רק מעט שיחים נמוכים, כמו הבצלים המתנפחים שבגידולם ינסו, לאחר שתכבה האש, להחזיר את האנרגיה האבודה.
המעטים שנותרו עדיין לצדי באותה תקופה, היו לוחמים על קיומם באזורים אחרים של היקום.

משטח החנייה האדיר עדיין קיים, ליד שער הזהב המשוקם. גם הילידים המקוריים, שכעת השער נמצא בשליטתם, לא מצאו עדיין את הדרך להחזיר את כל האנרגיה. החלליות שנוחתות שם באות מעולמות שכנים שבדרך כלל אינם אוהדים את אלה שדומים לנו, ואני לא מאשים אותם.
שום דבר מסביב לא צומח או פורח. רק במרחק רואים ערוגות בצלים.

המתיישבים לא מגיעים לכאן, ואלה שבאים לבקר אותם, מגיחים דרך קוביה אל הצד האחר של העולם, יוצאים בתוך עיר ענק אשר אינה מפסיקה להיבנות, בנות אדם מקומיות גדולות גוף עומדות ממול רעבות לאהבה, כל אהבה שרק יקבלו.

עדיין יש מבקרים רבים שמתעקשים בכל שנה לנסות להגיע אל אותו מקום, כמה עשרות ק"מ בקירוב ממזרח לעיר הקוביה, ולשחזר את הפעם ההיא. בכל קבוצה כזאת של מבקרים יש ילד אחד שדומה לי איך שהייתי, שמשחק את התפקיד שלי בהגעה הראשונה. השלטונות עוצרים בעד כולם כ2 ק"מ לפני העיר המקבילה של המקומיים.

1997-2007

פורסם על ידי הצועד בנעליו In-his-shoes walker

extraterrestrial sources of knowledge

7 תגובות בנושא “השער (סיפור)

 1. החלליות היו אז עדיין בצורתן הישנה. בתקופת המלחמה הקוסמית עתידה היתה צורתן להתחיל להשתנות, אז הן היו עדיין חרוטות ומכונפות, הופעת כדורי האור המהירים שינתה את כל המושגים בטיסת חלל. אבל יכולת השימוש בכח הרצון ללא צורך בחללית היתה ידועה כבר אז אלא שהיא היתה ידועה למעטים, ואנחנו הגענו אליהם כי הם רצו שאנחנו נגיע.
  אנחנו היינו אני, ל., ל. וכל חבורת הפיקוד שלנו שקיבלה את השלטון על ממלכה שלמה בזמן השני. אם היו אלה משחקי ילדים, בעולם שלנו הם הפכו למציאות כי כל דבר שרצינו הפך למציאות

  אהבתי

 2. פעימות קוסמיות משגרות ליקום "אטומים שחורים". יש פעימות קטנות ופעימות גדולות, וברור שהפעימות הגדולות – "ייחומים קוסמיים" – משגרות כוח משמעותי יותר.
  זה מה שהיה במערכת השמש בשנות ה30 וה40.
  גם אחר כך היו פעימות. השאלה שלא פתורה עדיין אם מאותו חור/אותם חורים – מקורות אנרגיה שחורה.
  מן האנרגיה השחורה מפיקים, בין השאר, את "הסם" ואת "אבות הסם", מהם הסם מפותח, או הם משמשים מרכיבים בסם.
  הבום הקוסמי של הנאצים לימד את הכוחות של "הסדר הישן" שכלולים בייצור הסם הזה. שבויים במלחמה שהתנהלה על כדור הארץ ובמלחמת הגיבוי שהתנהלה בחלל (לכל מאורע מרכזי בהיסטוריה של כדור הארץ יש "גיבוי" בחלל) סיפקו מידע – גם לפטרוני ישראל וכל מה שמוצאו מגרמניה – נתפס מצד אחד מקולל ומצד שני – כמה שיש בו קסם שיש ללמוד אותו. ובחלק מהמקרים – זה היה נכון.
  לקראת הבום הקוסמי של תחילת שנות ה70 נעשתה ישראל, או כוחות בישראל – יצרנית בכירה של הסם. וכל זה – בגיבוי הממלכה הקוסמית. (כל זה לא סותר, באיזושהי צורה, את האפשרות שישראלים עמדו להיות – במודעות של מישהו – מוקרבים לחור

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: